Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Celta Vigo prohrála doma s Realem Betis, ten slaví postup do Evropy

Real Betis dokázal vyhrát nad Celtou Vigo, což mu zajistilo účast v příštím ročníku Evropské ligy. Béticos díky tomu končí sezonu na šestém místě. Celta Vigo sice dala svému soupeři dvě branky, ale nakonec to na výhru nestačilo. Real Betis dokázal ve Vigu otočit manko dvou branek.

Béticos hrají o poháry proti Celtě, která má famózní formu

Celta Vigo se dostala do naprosto fantastické formy a stoupá tabulkou. Před posledním kole už je jí jasné, že výš to nepůjde, ale přesto bude chtít zaznamenat své rekordní šesté vítězství v řadě. Soupeřem jí bude Real Betis, který stále doufá v poháry.

Oslabená Barcelona doma prohrála se Celtou Vigo

Nečekanou porážku si připsala kolo před koncem Barcelona. Proti Celtě Vigo se sice dostala do vedení, ale soupeř vyrovnal a pak využil vyloučení Lengleta ke vstřelení vítězné branky. Tři body z Camp Nou zařídil minutu před koncem Santi Mina, toho zápasu dvougólový.

Barcelona si proti Celtě Vigo zkusí ponechat naději

Definitivně ze hry o titul může být po neděli Barcelona a to případnému vítězství navzdory. Celtu Vigo potřebují Katalánci bezpodmínečně porazit a pak doufat v zázrak, že Atlético prohraje. Jiná cesta za titulem už neexistuje.

Celta Vigo udolala Getafe 1:0

Celta Vigo zůstává ve hře o Evropskou konferenční ligu. Rozhodla o tom středeční výhra nad Getafe 1:0, kterou vystřelil v prvním poločase Nolito. Pro hosty je další porážka velkou komplikací v boji o záchranu.

Zaútočí Celta Vigo ještě na Evropskou konferenční ligu?

Na Estadio Balaídos rozhodně bude o co hrát. Celta Vigo díky třem výhrám v řadě ještě oživila šance na Evropskou konferenční ligu a pokud porazí Getafe, rozhodně zvýší tlak na sedmý Villarreal. Bez motivace nejsou ani hosté, kteří potřebují body k záchraně.

Celta Vigo v enormně dramatickém utkání přestřílela Villarreal

LaLiga nám dnes naservírovala nejedno dramatické utkání, ale asi žádné se nedá srovnat s tím, které se odehrálo na Estádio de la Cerámica. Domácí Villarreal prohrál s Celtou Vigo o dvě branky, celkově jich padlo šest a ještě jsme viděli tři červené karty!

Žlutá ponorka vyrukuje na Celtu Vigo

Villarreal CF se po postupu do finále EL musí zase koncentrovat na LaLigu, kde ještě nemá nic jistého. Žlutá ponorka bojuje o poháry na více frontách a stále není jasné, kterou z klubových soutěží bude v příštím roce hrát. Na poháry může ještě za určité konstelace dosáhnout i Celta Vigo, byť se s ní už příliš nepočítá.

Celta Vigo si poradila s Levante a posunula se na deváté místo

Celta si doma poradila s návštěvou z Valencie a proti Levante se prosadila dvakrát. Branky Méndeze i Solariho počkaly až do druhé půle a Levante na ně nedokázalo reagovat ani jednou.

Celta opět chytá dech. Levante však pro ni bývá problém

Celta Vigo se v případě pátečního úspěchu může posunout až na osmou příčku a moc ráda by si tímto krokem zpříjemnila víkend. Do Viga se dostaví Levante, které je sice 12., ale v poslední době se mu vůbec nedaří.

Celta Vigo těsně porazila Osasunu

Celta doma zvítězila a poprvé po třech duelech si zase připsala plný počet bodů. Postarali se o to především Iago Aspas s Jeisonem Murillem a i když se prosadila i Osasuna, na bodový zisk už její reakce nestačila.

Osasuna chytila skvělou formu. Poradí si i s domácí Celtou?

V neděli od půl sedmé proti sobě stanou týmy Celty a Osasuny, které si po skončení utkání mohou prohodit místa. Domácí Celta musí zabrat, aby ukončila sérii špatných výsledků, zatímco návštěva z Pamplony hraje nad očekávání dobře.

Real Sociedad poskočil na páté místo, Celtu Vigo porazil 2:1

Po třech zápasech bez výhry Real Sociedad zabral a rázem se posunul na klíčové páté místo tabulky. Utkání se Celtou Vigo přineslo branky jen v prvním poločase. La Real skóroval dvakrát, Celta jen jednou.

Real Sociedad chce do Evropy, podaří se mu porazit Celtu Vigo?

Od triumfu ve finále Copa del Rey se Realu Sociedad přestalo dařit a v LaLize to zapříčinilo pád tabulkou mimo pohárové pozice. Na ně se bude chtít rychle vrátit proti Celtě Vigo, které patří desáté místo.

V Cádizu gól nepadl, Celta si veze bod

Nedá si říci, že by utkání mezi Cádizem a Celtou Vigo nudilo. Oba celky si vytvořily několik slibných šancí, ale žádná neskončila gólem. Tu největší poslal do břevna Malbašić. Utkání nemělo jednoznačného favorita. Cádiz i Celta Vigo jsou od sebe pouhé dva body a na tomhle faktu se ani po neděli nic nezmění. Přitom klidně mohlo.