Celta Vigo Španělsko - Celta Vigo - Zprávy

Celta hostí Barcelonu, která do Viga nejezdí ráda

Barcelona se dál trápí a v lize zaujímá až nedůstojné deváté místo. Ve dnech, kdy média rozebírají budoucí angažmá Xaviho v roli hlavního trenéra, se ten současný, Sergi Barjuan, soustředí jen na další duel. A ten odehrají Blaugranas ve Vigu proti domácí Celtě.

Rayo Vallecano remizovalo s Celtou bez branek

Rayo po Barceloně a šokující výhře nad ní nezvládlo pondělní dohrávku a s Celtou Vigo bez branek remizovalo.

Potvrdí Rayo Vallecano proti Celtě Vigo výhru nad Barcelonou?

Španělská LaLiga má na programu pondělní dohrávky a o jednu z nich se postarají Rayo Vallecano a Celta Vigo. Domácí si v týdnu vyšlápli na Barcelonu a potvrdit senzační výsledek budou chtít proti papírově slabší Celtě Vigo.

Real Sociedad se ve Vigu vrátil na první místo

V krasojízdě pokračuje Real Sociedad, který zvládl těžký souboj na půdě Celty Vigo a vyhrál 2:0. Nebylo to jednoduché utkání, protože Celestes vyjma nejdůležitějšího konečného výsledku ovládli všechny další statistiky jako držení balónu, počet střel i rohových kopu. Efektivita hostů hrála prim a do sítě Celty se trefili Isak a Elustondo.

Sociedad se pokusí prodloužit svou neporazitelnost ve Vigu

Na druhém místě tabulky se po deseti odehraných kolech nachází fotbalisté Realu Sociedad, které nyní čeká jeden z těch papírově lehčích venkovních zápasů. Narazí na Celtu, který doma vyhrála jen jednou.

Getafe se ode dna neodrazí, jasně prohrálo se Celtou Vigo

Na první vítězství stále čeká Getafe. Madridský celek hrál pětapadesát minut vyrovnanou partii se Celtou Vigo, ale pak dvakrát inkasoval a navíc přišel o vyloučeného Dakonama. Dvě branky Santiho Miny podpořil jedním gólem i Iago Aspas.

Dohrávku 10. kola obstarají Getafe a Celta Vigo

Poslední Getafe se představí až v pondělí, v dohrávce kola proti Celtě Vigo a konečně bude chtít zvítězit. Domácím se to v letošní sezoně ještě ani jednou nepodařilo.

Sevilla veze z Viga nejtěsnější vítězství

V popředí LaLigy se dál drží Sevilla, která zvítězila ve Vigu nejtěsnějším rozdílem. V 54. minutě se střelecky prosadil Rafael Mir a domácí na jeho trefu nenašli odpověď.

Trápící se Celta hodlá využít domácího prostředí, kde na Sevillu umí

Těsně před reprezentační pauzou musela Sevilla vstřebat hodně hořký zážitek, protože překvapivě nestačila na Granadu. Proto si chce body obstarat co nejdřív a ideální šanci k tomu bude mít v neděli krátce po čtvrté hodině, kdy se ukáže ve Vigu.

Benedetto zařídil Elche druhé vítězství v sezoně

Pouze jeden gól viděli diváci na Estadio Manuel Martínez Valero. Na začátku druhého poločasu se střelecky prosadil Dario Benedetto a zařídil tak nejtěsnější vítězství Elche nad Celtou Vigo.

Završí Celta proti Elche vítězný hattrick?

První duel nedělního programu 8. kola otevřou týmy Elche a Celty. Oba soupeři se nacházejí v naprosto odlišných podmínkách, protože zatímco Elche si připsalo druhou porážku v řadě, Celta se, zdá se, konečně sbírá a nadechuje k dobré formě.

Celta v závěru urvala tři body s Granadou

Granada zažila obrovskou bolest a velké zklamání a z Viga si neveze ani jeden bod. V nastaveném čase druhé půle nejprve spálila obrovskou šanci, aby následně hned z další šance inkasovala jedinou trefu utkání!

Celta Vigo hostí v pondělní dohrávce Granadu

Na Estadio Balaídos se odehraje pondělní dohrávka mezi Celtou Vigo a Granadou. Domácí v minulém kole poprvé vyhráli a v nastoleném trendu chtějí pokračovat i proti celku z Andalusie, který na své první vítězství stále čeká.

Celta se konečně dočkala tří bodů, které si přivezla z Valencie

Šest kol trvalo Celtě Vigo, než se v novém ročníku konečně dočkala tří bodů. Pomohlo jí k tomu utkání ve Valencii, kde narazila na domácí Levante. První půle ještě skončila bez branek, ale v závěru se prosadili Aspas s Méndezem.