CA Osasuna Španělsko - CA Osasuna - Zprávy

Poslední Elche se zkusí nastartovat proti Osasuně

Příznivci Elche letos nemají moc důvodů k radosti a není se vůbec čemu divit. Celek z Alicante získal pouhých pět bodů a je beznadějně poslední. Do konce LaLigy ale pořád zbývá spousta kol a třeba se Elche podaří nastartovat doma proti Osasuně.

Souboj tabulkových sousedů zvládla lépe Osasuna. Triumf nad Mallorkou jí zajistil odchovanec

Osasuna se v 17. kole LaLigy alespoň prozatím dotáhla na pohárové pozice, když doma porazila Mallorku 1:0. O jedinou branku utkání se v 47. minutě postaral Aimar Oroz. Právě díky třetímu ligovému zásahu 21letého záložníka v sezoně tak Los Rojillos výrazně bodově odskočili svému soupeři ze středomořského ostrova.

Osasuna chce prolomit třízápasovou sérii bez výhry proti Mallorce

Sobotní podvečer bude v rámci sedmnáctého kola španělské nejvyšší soutěže patřit souboji mezi osmou Osasunou a desátou Mallorcou. Oba týmy se po šestnácti kolech drží v horní polovině tabulky, čímž rozhodně naplňují očekávání svých fanoušků.

Athletic Club na obranu Osasuny nevyzrál

Pondělní dohrávka španělské nejvyšší soutěže branku nenabídla. Athletic Club doma nedokázal přelstít obranu Osasuny a pouze zapsal remízu 0:0. Domácí měli po celý zápas větší převahu, ale všechny jejich šance končili většinou mimo branku.Celkový výsledek je pro domácí ztrátou, pro hosty naopak ziskem.

Šestnácté kolo zakončí souboj Bilbaa s Osasunou

V dohrávce šestnáctého kola španělské LaLigy zavítá do Bilbaa na San Mamés tým Osasuny. Domácí se budou rozhodně chtít vrátit do nejlepší čtyřky, zaručující účast v Lize mistrů pro příští sezonu, celek z Pamplony se naopak potřebuje oklepat z porážky ze San Sebastiánu z minulého týdne.

Real Sociedad si podle očekávání poradil s Osasunou

Real Sociedad si doma poradil s Osasunou, do obou poločasů si nechal po jednom gólu. Velký podíl na pohodlné výhře domácího celku měl útočník Alexander Sørloth, autor druhé branky La Realu. Hostující Osasuna se naopak v útoku trápila.

Osasuna zažívá skvělou sezonu, svou formu bude chtít potvrdit na půdě Realu Sociedad

Španělská liga se po více než měsíční pauze vrací patnáctým kolem, které ve svém sobotním programu nabídne mimo jiné i utkání čtvrtého a osmého týmu mezi Realem Sociedad a Osasunou. Oba celky se pokusí navázat na vítězství z pohárových střetnutí z před devíti dnů a zároveň hájit velmi dobré postavení v tabulce po prvních čtrnácti zápasech.

Barcelona na El Sadar i v oslabení otočila nepříznivý výsledek a zůstane na čele LaLigy

Důležité tři body vyválčila na půdě Osasuny vedoucí Barcelona. Katalánci to ale neměli vůbec jednoduché, protože jednak rychle prohrávali po brance Davida Garcíi a především pak ztratili vyloučeného Roberta Lewandowského. Ani to však Barcelonu nezastavilo a po brankách Pedriho s Raphinhou následoval obrat.

Cestu za pátým ligovým vítězstvím v řadě chce Barceloně znepříjemnit rozjetá Osasuna

Katalánský velkoklub zavítá ve svém posledním utkání před dlouhou reprezentační pauzou, způsobenou Mistrovstvím světa, do Pamplony, kde se utká s Osasunou. Místní klub se veze na vlně velmi dobrých výsledků, bude to však na španělského vicemistra stačit?

Osasuna vyloupila Balaídos, rozhodl dvougólový Ávila

Ezequiel Ávila se stal ústřední postavou zápasu mezi domácí Celtou Vigo a Osasunou. Osmadvacetiletý rodák z argentinského Rosaria vstřelil obě branky svého celku a znepříjemnil tak domácí premiéru trenérovi Carlosovi Carvalhovi.

Nového kouče Celty Carvalhala čeká náročný sok v podobě Osasuny

Celta Vigo se potřebuje zase co nejdřív nastartovat na pozitivní vlnu a vyhrávat. Nachází se totiž nebezpečně blízko sestupovému pásmu a potápí ji zejména její obrana. Tu se pokusí ještě víc zatížit Osasuna, která naopak bojuje o poháry.

Osasuna doma vyhrála podruhé za sebou, porážku si odváží Real Valladolid

Veselo bylo v neděli odpoledne na El Sadaru v Pamploně. Domácí ekipa zaslouženě porazila Real Valladolid 2:0 a potvrdila vzrůstající formu. Obě branky vstřelili Los Rojillos během první půle.

Přiblížit se pohárovým příčkám může Osasuna i Real Valladolid

Nedělní program LaLigy načne duel dvou týmů, kterým se v minulých týdnech dařilo - Osasuny a Realu Valladolid. Oba celky mají v případě úspěchu velkou šanci přiblížit se pohárovým příčkám.

Historický prvoligový střet vítěze nepoznal. Girona čeká na triumf šest ligových zápasů

Girona remizovala v domácím utkání 11. kola španělské LaLigy s Osasunou 1:1. Jednalo se o vůbec první utkání těchto týmů odehrané v rámci nejvyšší španělské soutěže. Gólově se nejprve ve 37. minutě prosadil hostující Kike Barja, jenž už v úvodu nahradil na trávníku zraněného spoluhráče. Ještě do poločasu však dokázal srovnat David López.

Girona se nutně potřebuje zvednout. Podaří se jí to proti Osasuně?

Girona přivítá v neděli na Estádio Montilivi Osasunu, přičemž bude doufat, že se jí podaří ukončit mizernou formu v LaLize. Blanquivermells ve čtvrtek prohráli v dramatickém střetnutí s Almeríí, zatímco hosté uzmuli důležité domácí vítězství nad Espanyolem.