CA Osasuna Španělsko - CA Osasuna - Zprávy

Girona se nutně potřebuje zvednout. Podaří se jí to proti Osasuně?

Girona přivítá v neděli na Estádio Montilivi Osasunu, přičemž bude doufat, že se jí podaří ukončit mizernou formu v LaLize. Blanquivermells ve čtvrtek prohráli v dramatickém střetnutí s Almeríí, zatímco hosté uzmuli důležité domácí vítězství nad Espanyolem.

Osasuna přetlačila Espanyol gólem Budimira

Ante Budimir se stal hrdinou zápasu mezi Osasnou a Espanyolem. Domácí zvítězili po jediné brance chorvatského útočníka a napravili tak předchozí dvě domácí zaváhání. Osasuna zároveň zvítězila poprvé od 12. září.

Skončí pro domácí čtyřzápasová série bez výhry? Do Osasuny zavítá Espanyol

Osasuna ve čtvrtek přivítá na El Sadar Espanyol a po dvou prohraných zápasech by se chtěla konečně vrátit na vítěznou vlnu. Svěřenci Jagoby Arrasateho v pondělí padli s Villarrealem, zatímco hosté si v minulém kole konečně připsali první domácí vítězství v sezoně, když vyhráli 1:0 nad Realem Valladolid.

Villarreal v pondělní dohrávce s Osasunou zvítězil, navíc má už nejlepší obranu v lize

Souboj tabulkových soupeřů zakončil deváté kolo španělské nejvyšší soutěže. Svěřenci Unaie Emeryho potvrdili to, že jejich obranu je v letošní sezoně opravdu obtížné překonat a po dvou gólech Danjumy uzmuli důležité vítězství nad Osasunou v poměru 2:0.

Villarreal pět zápasů v řadě nevyhrál, dočká se proti Osasuně?

Série nepovedených výsledků dopadla na Villarreal CF a ten se pokusí v pondělní dohrávce nelichotivou bilanci napravit. "Žlutá ponorka" hostí Osasunu, která před nedávnem obrala o body obhájce titulu Real Madrid a věří si i na Emeryho tým.

Valencia dobyla El Sadar a má první venkovní výhru

V páteční předehrávce přálo více Valencii. Hosté zvítězili na El Sadaru 2:1 a vůbec poprvé v sezoně získali na hřišti soupeře všechny tři body. Naopak Osasuna nenavázala na týden starý bod ze Santiaga Bernabéua a krom bodů doma ztratila i vyloučeného Unaie Garcíu. Za Valencii se prosadili Justin Kluivert a Mouctar Diakhaby, zatímco Edinson Cavani neproměnil pokutový kop. Za Osasunu zase snižoval až v nastavení Darko Brašanac.

Osasuna bude doma potvrzovat bod získaný ze hřiště Realu Madrid

Osasuna dokázala jako první tým v letošní sezoně obrat o body Real Madrid a to rovnou na Santiago Bernabéu. Remízu 1:1 ještě potřebují potvrdit domácí výhrou nad Valencií, ale to nebude v páteční předehrávce vůbec jednoduchý úkol.

Bílý balet klopýtl až v sedmém kole, s Osasunou remizoval 1:1

Real se toužil po jednodenní přestávce opět vrátit na čelo nejvyšší španělské soutěže, v cestě mu stál tým pod vedením lodivoda Arrasteho. Domácí šli sice do vedení na konci prvního poločasu, když se prosadil Vinícius Júnior, červení ale po gólu Kikeho srovnali a s trochou štěstí, po neproměněné penaltě Benzemy, uzmuli na půdě úřadujícího mistra cenný bod.

Může Osasuna zastavit rozjetý Real Madrid?

Jediným stoprocentním týmem zůstává v LaLize Real Madrid a neočekává se, že by se to po neděli mělo změnit. Real hraje totiž doma na Santiago Bernabéu a jeho soupeřem bude Osasuna. Hostům se zatím v letošní sezoně mimořádně daří a ukázat to budou chtít i na půdě španělského šampiona a vítěze Ligy mistrů.

Osasuna doma nestačila na Getafe

Poměrně překvapivý výsledek se zrodil na El Sadaru v Pamploně. Domácí Osasuna tam nestačila na Getafe, kterému podlehla 0:2. Klíčovým okamžikem bylo vyloučení Ezequiela Ávily už v průběhu prvního poločasu.

Osasuna je ve formě a proti Getafe chce tři body

Na El Sadaru v Pamploně vyběhnou na trávník domácí Osasuna a Getafe. Výrazně lépe je na tom Osasuna, která zaznamenala už čtyři výhry a překvapivě se drží v první čtyřce. Oproti tomu Getafe tápe a v tabulce je až sedmnácté.

Ávila zajistil Osasuně tři body v Almeríi

Alméria doma nestačila na Osasunu, tři body pro ni zajistila jediná branka. O ni se postaral ještě v rámci první půle Ezequiel Ávila.

Almería se chce posunout v tabulce, v pondělí vyzve Osasunu

O pondělní dohrávku LaLigy se tentokrát postarají UD Almería a CA Osasuna. V dosavadním průběhu ligy si lépe vedou hosté z Pamplony, ale Almería před vlastními diváky porazila Sevillu a vyrovnané utkání tu sehrála také s Realem Madrid.

Osasuna přetlačila Vallecano, až v 90. minutě rozhodl Rubén García

Rayo smutní a z Pamplony se vrací s prázdnou. Ještě v 90. minutě ale drželo nerozhodný stav a bod by byl dostačujícím úspěchem, jenomže Rubén García byl zásadně proti. Všechny branky padly při výsledku 2:1 až ve druhém poločase.

Osasuna i Rayo chtějí napravit poslední porážky

Odčinit porážky z minulého kola budou chtít na El Sadaru Osasuna i Rayo Vallecano. Lépe vstoupili do sezony hráči domácího celku, kterým patří umístění v první polovině tabulky, zatímco Rayo je se čtyřmi body až v její druhé části.