Atlético Madrid Španělsko - Atlético Madrid - Zprávy

Favorit z Madridu předvedl nevídaný zkrat. O přežití bojující Espanyol smazal třígólové manko

Fotbalisté Espanyolu ukázali ve 36. kole LaLigy příkladný boj o záchranu, když na vlastní půdě vyválčili s Atlétikem Madrid bod po divokém výsledku 3:3. Domácí prohrávali po 46 minutách hry už o tři branky, nic ovšem nevzdali a ve druhém poločase předvedli fantastické představení, které vedlo ke srovnání. Velkou zásluhu měl na zisku bodu Aleix Vidal, jenž hned u dvou branek asistoval. Dvě kola před koncem soutěže tak Andulky stále mohou živit naděje na záchranu, jelikož na 17. Cádiz nyní ztrácejí tři body.

Atlético může prohloubit krizi Espanyolu, ten stále doufá v záchranu

V zápasech mezi Espanyolem a Atléticem Madrid padá tradičně hodně branek a jen málokdy se stane, že bychom se nedočkali ani jedné branky. Ve středu večer můžeme očekávat další přísun branek, protože oběma týmům jde o hodně.

Atlético souboj s Osasunou zvládlo

Minimálně na pár hodin jde na druhé místo tabulky Atlético, které si bez problému poradilo s Osasunou. "Atleti" se poprvé prosadili až na sklonku prvního poločasu a po změně stran přidali další dva góly. Osasuna si porážkou komplikuje účast v evropských pohárech.

Složí Atlético reparát za porážku z minulého kola? Soupeřem je Osasuna

Atlético před týdnem nečekaně prohrálo s Elche a doma proti Osasuně se pokusí o reparát. Madridský velkoklub má stále o co hrát a v tabulce se může dostat před svého městského rivala. Osasuna pro změnu bojuje o evropské poháry.

Elche se postaralo o senzaci a Atlético porazilo nejtěsnějším rozdílem

Elche už je jistým sestupujícím, přesto si dokázalo vyšlápnout na jednoho z velikánu. Na domácí půdě porazilo gólem Fidela Atlético Madrid, které tak přepustilo druhou příčku městskému rivalovi Realu.

Elche si chce proti Atléticu zachránit čest

Už jistě sestupující Elche CF bude po zbytek sezony zachraňovat svojí čest a v neděli začne proti Atléticu. Oproti tomu madridský velikán hájí druhé místo před městským konkurentem Realem Madrid.

Belgický záložník Witsel skončil po 15 letech v reprezentaci

Belgický fotbalista Axel Witsel ukončil po více než 15 letech reprezentační kariéru. Za národní tým odehrál čtyřiatřicetiletý záložník 130 zápasů, což jej řadí na druhé místo za obránce Jana Vertonghena. Skóroval dvanáctkrát, na mistrovství světa 2018 v Rusku přispěl k bronzu. Rozhodnutí dnes oznámil na instagramu.

Simeone: Je to moje droga, ale nevím, jak dlouho vydržím. Fotbal se hodně změnil

Nepřetržitě od roku 2011 je Diego Simeone spjatý s Atléticem Madrid. Ve Španělsku přelstil několik trenérských rekordů, dvakrát dokázal opanovat LaLigu, jednou Španělský pohár. Na evropské scéně ovládnul Evropskou ligu v letech 2012 a 2018, dvakrát postoupil až do finále Ligy mistrů. Sám ale v nedávném rozhovoru přiznal, že neví, jak dlouho bude ještě koučovat.

Atlético přejelo dalšího soupeře, "pětku" si tentokrát odváží Cádiz

Další zápas Atlética - další ofenzivní galapředstavení. Pověstného bůra si tentokrát z utkání s Colchoneros odváží Cádiz, který v průběhu klání působil bezbranně. Domácí svého soupeře převálcovali ve všech směrech a zcela zaslouženě si dokráčeli pro vítězství 5:1, díky kterému poskočili na druhé místo před Real. V prvním poločase úřadoval pouze Griezmann, který se trefil dvakrát, na něj pak navázali Morata, Carrasco a Molina, o jediný přesný zásah hostí se postaral Choco Lozano.

Atlético ve středu hostí Cádiz

Do bitvy proti skvěle hrajícímu Atléticu Madrid bude Cádiz vstupovat ze čtrnácté příčky, s náskokem pouhých čtyř bodů na osmnáctý Espayol. "Colchoneros" by rádi konečně předehnali městského rivala Real a budou k tomu mít skvělou příležitost právě ve vloženém třiatřicátém kole. Bílý balet se totiž představí v San Sebastiánu proti čtvrtému Realu Sociedad. Cádiz však svému soupeři po důležitém vítězství z minulého víkendu nedá nic zadarmo.

Atlético překvapení nedopustilo a Realu Valladolid nasázelo pět branek

Atlético mělo několikrát na mále a sudí Lahoz mu možná lehce pomohl, ale i tak je jeho vítězství nad Realem Valladolid cenné. Diváci se taky museli bavit, protože viděli dohromady 7 branek!

Valladolid se pokusí přerušit černou sérii, kterou s Atlétikem má

Už 24 let nedokázal Real Valladolid porazit madridské Atlético a černou sérii může utnout v neděli. Domácí jsou ale v roli outsidera a mohou jenom překvapit. Atlético dostalo po minulém kole ještě šanci zabojovat o titul, reálněji se však jeví případný zisk druhého místa.

Atlético doma otočilo utkání s Mallorcou, dalo jí tři branky

Mallorca sice na půdě Atlética skvěle začala a po dvaceti minutách se díky trefě Nastasiće dostala dokonce do vedení, ale to jí nevydrželo. Domácí kontrovali rovnou třemi góly, jejichž autory se stali De Paul, Morata a Carrasco.

Mallorca touží po hattricku, s Atléticem to umí

Atlético tvrdě narazilo v minulém kole, když Barcelona díky jediné brance ukončila jeho sérii výher. Simeoneho svěřenci se budou chtít co nejrychleji zvednout a los jim k tomu zdánlivě nadělil příjemného soupeře. Jak ale v Madridu zjišťují, na Mallorcu si přeci jen musí dát dobrý pozor.

Barcelona znovu katem Atlética, šlágr kola rozhodl Torrés

Barcelona ukončila Atléticu třináctizápasovou sérii bez porážky a na domácím stadionu jej dokázala udolat 1:0. Zápas plný šancí nakonec rozhodl trefou z pětačtyřicáté minuty střelou na zadní tyč Ferrán Torrés. Ve druhé půli pak byli aktivnější spíše domácí a svůj jednobrankový náskok si tak dokázali udržet. Na prvním místě znovu uskočili na jedenáct bodů.