Inverness CT Skotsko - Inverness CT - Zprávy

Preview: Heart of Midlothian - Inverness Caledonian

Čtyři zápasy čekají fotbalisté Hearts na vítězství ve skotské soutěži. Problémy sužovaný celek se pokusí zlomit černou sérii v domácím prostředí proti Invernessu, a kdy jindy uspět než před vlastním publikem, proti poslednímu celku soutěže?

Inverness Caledonian - Celtic FC 0:2

Fotbalisté Celticu po reprezentační pauze navázali na vítězství v Motherwellu a dokázali stáhnout nějaké to manko na vedoucí Jezdce z Rangers. Nyní činí deset bodů, a to ještě mají Zelenobílí duel k dobru. V poslední době se rozstřílel především Anthony Stokes, který na půdě Inverness vsítil oba dva góly a v tuto chvíli táhne svůj tým kupředu. Dostal se ne dělené druhé místo tabulky střelců SPL s osmi zásahy, lepší už je pouze Nikica Jelavič.

Preview: Inverness Caledonian - Celtic FC

Fotbalisté Celticu sice po nevyrovnaných výkonech překvapují v Evropské lize a stále mají šanci postoupit do další fáze, ovšem na domácí scéně to skřípe a dvanáctibodové manko na vedoucí Jezdce z Rangers se bude stahovat velice těžko.

Kilmarnock FC - Inverness Caledonian 3:6

Diváci v Rugby Parku viděli jeden z nejdivočejších zápasů celé soutěže a určitě museli být s výkonem svých svěřenců zklamáni. Ti totiž v minulých třech utkáních porazili Hearts a remizovali s Celticem i Motherwellem, nicméně v boji o poháry jim brání ostudné výkony s outsidery. Inverness je totiž i přes výhru stále posledním celkem SPL s dvanácti body a nedaří se mu v ofenzívě, nyní ovšem rozvlnil síť soupeře hned šestkrát.

Preview: Kilmarnock FC - Inverness Caledonian

Fotbalisté Kilmarnocku se přeci jen dokázali dostat alespoň do částečné formy a určitě mohou v tuto chvíli bojovat i o horní polovinu tabulky či poháry, ty jsou ale svěřencům z Rugby Parku zatím vzdáleny. Nyní ovšem mají velkou šanci proklouznout do nejlepší šestky, utkají se totiž před vlastními fandy s posledním celkem SPL Inverness.

Inverness Caledonian - Motherwell FC 2:3

Motherwell napravil minulé zaváhání s Kilmarnockem a tentokráte byl produktivní dostatečně. Po bezbrankové remíze v předchozím utkání dokázal nyní sehrát s posledním celkem SPL Inverness ofenzivní partii a nakonec zvítězil 3:2. Na třech bodech se proti outsiderovi ale opravdu nadřel a ty mají hodnotu zlata. Díky nim si totiž vytvořil v tabulce tříbodový náskok na druhý Celtic a může se s ním i po jedné třetině sezóny měřit.

Preview: Inverness Caledonian - Motherwell FC

Motherwell v minulém kole nedokázal na vlastním stánku ve Fir Parku potvrdit vítěznou sérii a houževnatému Kilmarnocku nevsítili ani jednu branku, proto se musel spokojit s bezbrankovou remízou. Předtím zvítězil hned třikrát po sobě a nyní tuší, že na půdě loňského nováčka to nebude jednoduchá práce. Caledonian se sice nacházejí na poslední příčce SPL s devíti body, umí ale překvapit a nutně potřebují body.

Inverness Caledonian - Dunfermline Athletic 1:1

Remízou skončilo i utkání mezi Invernessem a Dunfermline. Na rozdíl od ostatních remízových zápasů se diváci dočkali branek. Tu první měl na svědomí v prvním poločase Tade, za hosty ale vyrovnával čtyři minuty před koncem z pokutového kopu Buchanan.

Preview: Inverness Caledonian - Dunfermline Athletic

Na Caledonian Stadium vyzvou domácí fotbalisté Invernessu hráče Dunfermline. Bude se jednat o souboj posledního s předposledním. Hostům bude stačit k uchování předposledního místa i remíza, oba týmy ale pochopitelně budou prahnout po vítězství.

St. Johnstone FC - Inverness Caledonian 2:0

St.Johnstone využil domácího prostředí a porazil Inverness 2:0, čímž zároveň udržel krok s užší špičkou. V každém poločase padla jedna branka, tu první měl na svědomí Sandaza, tu druhou ve druhém dějství MacKay.

Preview: St. Johnstone FC - Inverness Caledonian

Celky z odlišných polovin tabulky na sebe narazí v McDiarmid Parku, kde je domácím týmem St.Johnstone, momentálně pátý tým soutěže. Jeho soupeřem budou fotbalisté Invernessu, ti se ocitají na posledním místě.

Inverness Caledonian - St. Mirren FC 2:1

Inverness otočil nepříznivě se vyvíjející duel se St. Mirrenem, zvítězil 2:1 a přiblížil se na dostřel předposledním Dunfermline. St. Mirren zůstává na šesté příčce. Skóre sice otevřel hostující McAusland, jenže ještě do přestávky vyrovnal Shinnie a o tříbodovém zisku pro domácí rozhodl dvanáct minut před koncem Tade.

Preview: Inverness Caledonian - St. Mirren FC

Poslední tým soutěže Inverness Caledonian přivítá šestý St. Mirren. Domácí mají na svém kontě pouhopouhé jedno vítězství a je jisté, že ať už dopadne zápas jakkoliv, dál jim bude patřit poslední příčka. Inverness totiž na nesestupovou pozici ztrácí čtyři body.

Celtic FC - Inverness Caledonian 2:0

Fotbalisté Celticu dokázali napravit zaváhání z minulého kola a po prohře s největšími rivaly z Rangers dokázali v domácím prostředí porazit Inverness, které se naopak nachází na druhém konci tabulky a zůstává z pěti body na posledním místě. Avšak s velkým favoritem nesehrálo úplně špatnou partii a po většinu času se hrálo velice vyrovnaně, ovšem o výhře zelenobílých rozhodla pětiminutovka po necelé odehrané půlhodině.

Preview: Celtic FC - Inverness Caledonian

Fotbalisté Celticu jako jediný skotský celek hrají ještě na evropské scéně, a i když jim úvod nevyšel, určitě si zajímavou konkurenci budou chtít užít a nějaké ty bodíky vybojovat. Nicméně na domácí scéně zelenobílí zaváhali a prohráli v minulém vzájemném měření sil s Rangers. Utkání bylo jak na houpačce. V úvodu vedli domácí, pak obrátili hosté, ale nakonec se svěřenci Allana McCoista radovali v poměru 4:2.