Falkirk FC Skotsko - Falkirk FC - Zprávy

Preview: Kilmarnock FC - Falkirk FC

Také souboj předposledního týmu tabulky SPL s posledním nabídne šestnácté kolo soutěže, v němž se proti sobě představí na vlastním hřišti Kilmarnock s Falkirkem.

St. Mirren FC - Falkirk FC 1:1

V letošní sezóně se obecně tvrdilo, že má Falkirk ve většině utkání smůlu, jenže nyní to bylo právě naopak a na půdě St.Mirrenu bere všemi deseti alespoň bod. Na posledním místě sice stále ztrácí čtyři body na další konkurenty, ovšem to není v této fázi sezóny nedostižné manko. St.Mirren si i tak udržel deváté místo a na sedmou příčku má minimální odstup. I tak ho jistě mrzí závěr zápasu, o plný počet totiž přišel díky brance dvě minuty před koncem.

Preview: St. Mirren FC - Falkirk FC

Zatím beznadějně poslední Falkirk zajíždí v 15. kola skotské Premier League na půdu o záchranu bojujícího St. Mirren, kde se očekává velká bitva o důležité body v záchranářských pracích.

Falkirk FC - Rangers FC 1:3

Rangers jsou znovu v čele skotské ligy, v sobotním utkání totiž vyhráli nad Falkirkem 3:1 a dočasně se posunuli na první místo tabulky před Celtic. Významné jubileum si připsal Kris Boyd, který už má na svém kontě 151 gólů.

Preview: Falkirk FC - Rangers FC

Rangers až v minulém ligovém kole našli přemožitele v Aberdeenu a z prvního místa tak spadli na druhé, dva body za vedoucí Celtic. Šanci napravit si reputaci budou mít v sobotním zápase na hřišti posledního Falkirku.

Hibernian FC - Falkirk FC 2:0

Útočník Derek Riordan dvěma góly pomohl Hibernianu k prodloužení neporazitelnosti klubu už na devět zápasů. Riordan se proti Falkirku trefil v 33. minutě a v 88. minutě ještě pojistil výhru na konečných 2:0.

Preview: Hibernian FC - Falkirk FC

Falkirk se zvedl po remíze s Celticem a nyní má velkou motivaci konečně po dlouhé době opustit poslední místo. Po sérii smolných výsledků dokázal urvat první vítězství v minulém střetnutí s Hamiltonem a i když se hodně nadřel, v druhé půli konečně poprvé v sezóně zabral. Hibs ale drží šňůru osmi utkání bez prohry, a proto zatím okupují třetí místo s 22 body. A navíc by chtělo napravit minulé dvě remízy, o poháry se bez plného zisku bojovat nedá.

Falkirk FC - Hamilton Academical 2:0

Fotbalisté Falkirku to konečně dokázali a po zlepšených výkonech urvali před domácími fandy první tři body, vracejí se tak do boje o kýženou záchranu. Vyrovnané utkání tentokráte v závěru zvládli a po hodině hry přidali dvě trefy, ze kterých se loňský nováček Hamilton už nevzpamatoval. Falkirk se tak dotáhl na rozdíl jednoho bodu právě na sobotního soka, který si situaci malinko zkomplikoval.

Preview: Falkirk FC - Hamilton Academical

Souboj ze spodku tabulky aneb dokáže Falkirk poprvé v sezóně zvítězit? Je to vždycky bída, když nemáte na kontě ani jedno vítězství z 11 odehraných kol. Propast na nejbližší konkurenty bývá většinou vysoká. Ovšem Falkirk ztrácí na dvojici před sebou pouze čtyři body a díky pěti remízám stále živí naděje na záchranu. Všechno se může obrátit od té minulé, kdy Falkirk po neskutečném boji připravil o potřebné dva bodíky mocný Celtic po plichtě 3:3.

Falkirk FC - Celtic FC 3:3

Zápas mezi posledním Falkirkem a prvním Celticem skončil překvapivým výsledkem 3:3. Přitom domácí Falkirk měl díky skvělé hře šanci i vyhrát, Celtic ale získal alespoň bod.

Preview: Falkirk FC - Celtic FC

Poslední tým ligy Falkirk jde do utkání s prvním Celticem jako jasný outsider a může jen překvapit. Naopak Celtic si ve Falkirku nesmí dovolit zaváhat, za zády má totiž Rangers.

St. Johnstone FC - Falkirk FC 3:1

Fotbalisté Falkirku se i nadále trápí. I když tentokráte nebyl až zase takový problém v útoku, přidali totiž svou pátou branku v sezóně, nyní však selhali v defenzivních úkolech. I tady dokázali domácí využít rychlé branky a v první půli se uklidnili. Přestože se hostům podařilo vyrovnat, během tří minut se jejich naděje rozplynula a nebylo o co bojovat. St. Johnsotone i tak zůstává desáté, Falkirk je beznadějně poslední.

Preview: St. Johnstone FC - Falkirk FC

Dva mančafty ze spodku tabulky se utkají o velmi cenné bodíky, které pak mohou pomoci v dalších bojích o nejvyšší příčky. Nováček předvádí velmi střídavé výkony a nyní ho čeká hodně ostrá zkouška. Falkirk konečně po řadě neúspěchů doufá v první vítězství v sezóně a chuť na to určitě má. Jenže St.Johnstone je také v dobrém rozpoložení po pohárovém střetnutí a bude si určitě chtít udržet dosavadní postavení.

Heart of Midlothian - Falkirk FC 0:0

Hearts šli do utkání proti Falkirku jako velký favorit, v utkání jim však selhala koncovka a pouze remizovali 0:0. Oba týmy měly několik gólových šancí, ale Falkirk musí dál čekat na první letošní výhru.

Preview: Heart of Midlothian - Falkirk FC

Heart of Midlothian doposud v nové sezóně nepodává výkony, které jsou od něho očekávány, v devátém ligovém kole však narazí na poslední Falkirk, proti kterému má dobrou šanci vrátit se na správnou kolej.