Spartak Moskva Rusko - Spartak Moskva - Zprávy

Spartak Moskva - Spartak Nalčik 2:0

Spartak doma dokázal porazit Nalčik dvěma rychlými góly na konci prvního a na začátku druhého poločasu. Domácí se tak posunuli na deváté místo, zatímco hosté s pouhým jedním vybojovaným bodem zůstávají na samém konci tabulky.

Preview: Spartak Moskva - Spartak Nalčik

Utkání dvou "Spartaků" přichystalo třetí kolo ruské Premier Ligy. Domácí Spartak Moskva hostí méně známý Spartak Nalčik. Favorit je jasný, jsou jim domácí, hosté však umí překvapit.

Karpinova zimní mise

Zatím, co si fotbalisté Spartaku Moskva užívali dovolené, generální ředitel Spartaku Moskva Valerij Karpin nelenil a hledal vhodné adepty pro posílení červenobílých v zimním přestupním období.

Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva 1:0

Kubaň Krasnodar odpověděl kritikům nejlepším možným způsobem, po výborném výkonu porazili favorizovaný Spartak Moskva 1:0 zásluhou branky útočníka Traoreho.

Preview: Kubaň Krasnodar - Spartak Moskva

Kubaň Krasnodar v prvním kole nestačil na mistra z Kazaně a teď ho čeká další těžká zkouška. Nováček ruské ligy změří síly s ambiciózním Spartakem.

Bitva úhlavních rivalů Spartaku a Zenitu skončila remízou

Spartak Moskva na úvod ruské Premier Ligy remizoval v ostře sledováném duelu proti Zenitu Petrohrad 1:1. Za domácí otevřel skóre už ve druhé minutě Sajenko, Zenit vyrovnal v sedmnácté minutě po nechytatelném přímém kopu z kopačky Pogrebňaka. Přestože měly oba celky ještě několik gólových momentů, zaplněné Lužniki už další branku neviděly.

Spartak hned na úvod přivítá Zenit

Hned první kolo ruské nejvyšší soutěže nabídne největší nemoskevské derby. Rivalita dvou měst sahající až za hranice pouhého fotbalu, to je souboj Spartaku Moskva a Zenitu Petrohrad. Utkání je na programu v neděli v moskevských Lužnikách a obslouží ho hlavní arbitr Stanislav Suchina.

Spoluhráči zvolili Jiránka kapitánem Spartaku

Obránce Martin Jiránek povede Spartak Moskva do nové sezony jako kapitán. Jednatřicetinásobný český reprezentant zvítězil ve čtvrtečním hlasování hráčů osmého týmu loňského ročníku ruské ligy. Jiránkovými zástupci byli zvoleni chorvatský brankář Stipe Pletikosa, záložník Denis Bojarincev a útočník Ivan Sajenko.

Spartaku má pomoci zpátky na vrchol Brazilec Alex

S nejvyššími ambicemi vstoupí do nadcházejícího ročníku ruské Premier-Ligy Spartak Moskva. Nejúspěšnější ruský klub si chce napravit renomé po minulé zpackané sezoně, což jasně demonstroval koupí klíčového hráče Internacionalu Alexe Raphaela Meschiniho.

Kováč se upsal West Hamu

Radoslav Kováč mění dres a definitivně míří ze Spartaku Moskva do West Hamu United. V londýnském klubu dnes podepsal smlouvu, podle které v něm bude do konce sezony na hostování a v létě zde může uzavřít smlouvu na tři roky. ČTK o tom informoval Kováčův manažer Pavel Zíka ze společnosti Sport Invest.

Kováč letí do Londýna dotáhnout hostování ve West Hamu

Český reprezentant Radoslav Kováč, který momentálně působí ve Spartaku Moskva, by měl zítra odletět do Londýna, kde by se měly doladit detaily jeho hostování ve West Hamu United. Kluby už jsou podle jednoho z Kováčových spolupracovníků Viktora Koláře dohodnuty.

Kováč je jednou nohou ve West Hamu

Do boje o českého reprezentanta Radoslava Kováče se vložil i West Ham United a podle všeho to bude nakonec tento anglický klub, do kterého fotbalista zamíří. Už dopoledne předseda Spartaku Moskva Valerij Karpin naznačil, že s anglickým protějškem jedná, a podle posledních informací z Ruska vpodvečer kluby dospěly k dohodě o půlročním hostování. Transfer ale ještě uzavřen není.

Kováče láká podle britského tisku Celtic

Český reprezentant Radoslav Kováč by mohl zamířit už na konci ledna ze Spartaku Moskva do některé z předních evropských soutěží. Nejaktivnějším zájemcem je údajně skotský Celtic. Dnes o tom informoval deník Daily Record, podle nějž svádí Celtic boj o Kováče například s německými kluby.

Tekke a Domínguez jsou na černé listině Zenitu

Dny Fatiha Tekkeho a Alejandra Domíngueze v Zenitu Petrohradu jsou s největší pravděpodobností sečteny. Poté, co oba fotbalisté neodcestovali spolu s týmem na první letošní soustředění do Spojených Arabských Emirátů, přestal s nimi trenér Dick Advocaat počítat.

Tottenham Hotspur - Spartak Moskva 2:2

Tottenham své druhé místo ve skupině přeci jen uhájil. Proti Spartaku Moskva prohrával po první půli už 0:2, dokázal se ale zvednout a nakonec vybojoval alespoň bod za remízu. Ruský velkoklub se naopak s pohárovou Evropou loučí.