Rubin Kazaň Rusko - Rubin Kazaň - Zprávy

Rubin Kazaň - Spartak Moskva 3:0

Spartak Moskva si během nedělního odpoledne v Kazani nedokázal vypracovat jedinou pořádnou šanci a po zásluze odjel s třígólovým přídělem.

Preview: Rubin Kazaň - Spartak Moskva

Šlágr nedělní "rundy" se odehraje v Kazani. Zdejší Rubin doma přivítá moskevský Spartak.

Tom Tomsk - Rubin Kazaň 0:2

Trápení Tomsku nebere konce. Domácí tým dnes v utkání 26. kola Premier Ligy podlehl Rubinu Kazaň 0:2. O obě branky vítězů se postaral Ital Bocchetti.

Preview: Tom Tomsk - Rubin Kazaň

Nedělní část šestadvacátého kola ruské nejvyšší soutěže odstartuje zápas v Tomsku, kde domácí Tom přivítá tým z Kazaně.

Rubin Kazaň - PAOK Soluň 2:2

První zápas čtvrtečního menu Evropské ligy obstarali hráči Kazaně a PAOKu a bylo se na co dívat. Krásný fotbal plný šancí vyústil v konečnou remízu 2:2. Více spokojeni budou hosté, kteří ještě deset minut před koncem prohrávali.

Preview: Rubin Kazaň - PAOK Soluň

Kazaň s přehledem zvládla úvodní zápas své skupiny proti Shamrocku, a tak pochopitelně věří, že si podobně povedené také nyní, kdy na vlastní půdě přivítá soluňský PAOK.

Lokomotiv Moskva - Rubin Kazaň 1:1

Ve šlágru 25. kola se domácí Lokomotiv rozešel s Kazaní smírně 1:1. Obě branky padly v druhém poločase, za domácí otevřel skóre Zapater, hosté vyrovnali díky Ďaďunovi.

Preview: Lokomotiv Moskva - Rubin Kazaň

Největším lákadlem nedělní části 25. kola ruské nejvyšší soutěže bude jistě souboj Rubinu Kazaň s Lokomotivem Moskva.

Rubin Kazaň - Zenit Petrohrad 2:3

Vělké věci se děly v Kazani. Zdejší Rubin po chvíli vedl už 2:0, ale zejména Danny byl proti prohře svého týmu. Dvěma brankami otočil skóre na konečných 2:3.

Preview: Rubin Kazaň - Zenit Petrohrad

Šlágrem kola skončí sobotní program. Na sedmém místě potácející se Rubin doma přivítá nového lídra z Petrohradu. Máme se na co těšit.

Shamrock Rovers - Rubin Kazaň 0:3

Kazaň si v Irsku s chutí zastřílela a do tabulky si tak připisuje první tři body. Shamrock dokázal s ruským celkem držet krok pouze do třetí minuty, kdy se do střelecké listiny zapsal Martins. Rubin se pak zásluhou Noboy a Karadenize prosadil ještě dvakrát.

Preview: Shamrock Rovers - Rubin Kazaň

Irský Shamrock Rovers si užívá historického úspěchu, kterým postup do základních skupin Evropské ligy bezesporu je, a už pomalu pomýšlí na bodové zisky. Do cesty se mu ale postavý silný celek - Kazaň chce po vyřazení z předkola Ligy mistrů uspět v Evropské lize.

FK Krasnodar - Rubin Kazaň 3:1

Rubin Kazaň působil strašným dojmem na hřišti Krasnodaru a nakonec zaslouženě prohrál 1:3.

Preview: FK Krasnodar - Rubin Kazaň

Krasnodar přivítá ve 23. kole ruské ligy Rubin Kazaň. Rubin ještě teoreticky může zasáhnout do boje o titul, domácí Krasnodar po sezóně nejspíš čeká skupina o udržení.

Rubin Kazaň - Křídla Sovětů Samara 1:0

V letošní sezóně vsítil útočník Kazaně Vladimir Ďaďun pouze dvě branky. A obě padly do sítě Křídel Sovětů Samara. Tentokrát jeho gól znamenal vítězství 1:0.