FK Rostov Rusko - FK Rostov - Zprávy

Preview: Alanija Vladikavkaz - FK Rostov

Vladikavkazská Alanija, která v minulém kole utrhla v posledních minutách vítězství nad Sibirem, přivítá hosty z Rostova.

FK Rostov - Anži Machačkala 1:0

Rostov si poradil s Machačkalou a dostal se tak na 5. místo v tabulce, už jen jeden bodík za Spartak Nalčik. Jedinou branku v utkání vstřelil Kalačev v 56. minutě.

Preview: FK Rostov - Anži Machačkala

Oslabený a kritizovaný Rostov hostí Anži Machačkalu. Rostovčané mají po hanebném výkonu v Permu co napravovat.

Amkar Perm - FK Rostov 1:0

Amkar Perm po velmi podezřelém průběhu porazil FK Rostov 1:0. Vítěznou branku domácích vstřelil Pejev.

Preview: Amkar Perm - FK Rostov

Domácí Amkar je již jen 3 body od sestupových příček a v tomto zápase musí již bezpodmínečně bodovat. Naopak Rostov se vyhřívá na pohárových příčkách.

FK Rostov - Spartak Nalčik 1:1

Rostov se v posledních minutách zachránil od porážky v zápase se Spartakem Nalčik. Na rychlý kuriózní gól Romana Koncedalova domácí odpověděli gólem Romana Adamova z penalty.

Preview: FK Rostov - Spartak Nalčik

Na úvod 18. kola Premier Ligy proti sobě postaví dva adepti na pohárové umístění FK Rostov a Spartak Nalčik.

FK Saturn - FK Rostov 0:2

FK Rostov opět potvrdil, že to myslí s evropskými poháry vážně. Jižané vyhráli na hřišti Saturn, který má po letní pauze možná nejlepší formu ze všech týmů ruské ligy.

Preview: FK Saturn - FK Rostov

Ve velké pohodě hrající Saturn se ve velmi zajímavě vyhlížejícím utkání utká proti Rostovu. Obě mužstva (Saturn až po letní pauze) jsou oživením letošního ročníku ruské ligy a od jejich vzájemného střetnutí se dá slibovat mnohé.

FK Rostov - Těrek Groznyj 1:0

Domácí Rostov navázal na předcházející vítězství na půdě Lokomotivu a poradil si s nebezepečným Těrekem. V poklidném zápase dokázal skórovat pouze domácí záložník Pavlenko.

Preview: FK Rostov - Těrek Groznyj

Před startem ruské ligy se od Rostova i Těreku očekávalo atakování pohárových příček a to se zatím obou týmům daří. Po patnácti odehraných kolech ztrácí Rostov na páté pohárové místo horší skóre, Těrek je s dvoubodovou ztrátou devátý. Vítěz tohoto souboje udělá další významný krok v cestě za pohárovou Evropou.

Lokomotiv Moskva - FK Rostov 0:1

Nejlepší střelec a tahoun Lokomotivu Alexandr Alijev se opět zapsal do statistik, tentokrát ale pouze červenou kartou. Jeho Loko doma překvapivě podlehlo Rostovu 0:1.

Preview: Lokomotiv Moskva - FK Rostov

S novou prezidentkou Olgou Smorodskajou hostí fotbalisté Lokomotivu FK Rostov. Smorodskaja nahradila na tomto postu Nikolaje Naumova, kterému vypršel ve čtvrtek v Čerkizově kontrakt.

FK Rostov - Zenit Petrohrad 1:3

Zenit přijel do Rostova s jasným cílem zvítězit a odvézt si z jihu Ruska všechny tři body. V příštích zápasech mužstvo čekají složité souboje s přímými konkurenty v boji o titul a každý bod náskoku na čele tabulky bude pro Zenit důležitý.

Preview: FK Rostov - Zenit Petrohrad

V Rostově přivítají domácí na stadionu Olimp-2 mužstvo Zenitu Petrohrad. Do Rostova se Zenit vrací po úspěšném vítězství v ruském poháru, kde dokázal porazit Sibir Novosibirsk. Skoro domácí prostředí připraví Zenitu více než dva a půl tisíce jeho fanoušků, kteří vážili patnáctiset kilometrovou cestu na jih Ruska.