PAOK Soluň Řecko - PAOK Soluň - Zprávy

Preview: Tottenham Hotspur - PAOK Soluň

Kohouti na domácí scéně září a opět výrazně bojují o kvalifikaci Ligy mistrů, možná dokonce i přímý postup. Ovšem v konkurenci evropských týmů mají po čtyřech odehraných kolech problémy a o další fázi musejí výrazně bojovat. A pokud nedokážou v domácím prostředí porazit největší překvapení skupiny - řecký PAOK, tak je v závěrečném kole čekají komplikace. Nicméně zatím má londýnský celek vše ve svých rukách.

Shamrock Rovers - PAOK Soluň 1:3

PAOK Soluň v Dublinu bez větších potíží porazil Shamrock Rovers 3:1. Rozhodnuto bylo už v prvním poločas, který Řekové vyhráli 3:0. Čestný úspěch zaznamenali srdnatě bojující domácí krátce po změně stran.

Preview: Shamrock Rovers - PAOK Soluň

Beznadějně poslední Shamrock se pokusí zabojovat o první bodový zisk v domácím duelu s PAOK Soluň, kterému byl před dvěma týdny v Řecku rovnocenným soupeřem. Rovers však nečeká snadný úkol, hosté totiž musejí hájit druhou příčku před dotahující se Kazaní.

PAOK Soluň - Shamrock Rovers 2:1

Měla to být jednoznačná záležitost, ovšem nebyla. Favorizovaný PAOK Soluň se v zápase s irským Shamrockem Rovers trápil, ale nakonec o povinné tři body nepřišel. Řekové zásluhou Lazara brzy vedli, ale ve druhém poločase srovnal Sheppard. Rozhodující trefu nakonec zaznamenal Vieirinha.

Preview: PAOK Soluň - Shamrock Rovers

Shamrock zatím své účinkování v Evropské lize omezil na jednu branku a nula bodů. Ve třetím utkání cestuje na horkou půdu soluňského PAOKu, jemuž půjde o postup do dalších fází.

Rubin Kazaň - PAOK Soluň 2:2

První zápas čtvrtečního menu Evropské ligy obstarali hráči Kazaně a PAOKu a bylo se na co dívat. Krásný fotbal plný šancí vyústil v konečnou remízu 2:2. Více spokojeni budou hosté, kteří ještě deset minut před koncem prohrávali.

Preview: Rubin Kazaň - PAOK Soluň

Kazaň s přehledem zvládla úvodní zápas své skupiny proti Shamrocku, a tak pochopitelně věří, že si podobně povedené také nyní, kdy na vlastní půdě přivítá soluňský PAOK.

PAOK Soluň - Tottenham Hotspur 0:0

Nezkušená sestava Tottenhamu dokázala na horké řecké půdě vybojovat cenný bod. Svěřenci Harryho Redknappa dlouho drželi se zkušenějším domácím celkem krok, v závěru pak při nich stálo i štěstí, neboť Ivić napálil břevno, ještě předtím zahodil penaltu Lino.

Preview: PAOK Soluň - Tottenham Hotspur

Řecký PAOK čeká velice náročné utkání s anglickým Tottenhamem. V bouřlivém prostředí však mají domácí fotbalisté hodně velkou šanci i zvítězit, což by při vyrovnanosti své skupiny rozhodně potřebovali.

Pořádná dřina! CSKA postoupilo dál díky remíze s PAOKem

Pořádně se CKSA Moskva v čele s Tomášem Necidem nadřelo na postup do osmifinále Evropské ligy přes řecký PAOK Soluň. Necid v prvním zápase zařídil jedinou branku, jenže hosté se v Moskvě nevzdali a i oni dokonce zásluhou Muslimoviče vedli. Domácí dramaticky vyrovnali až v 80. minutě Ignaševičem.

Preview: CSKA Moskva - PAOK Soluň

Jeden z největších favoritů soutěže bude chtít potvrdit postup na ruské půdě a vzhledem k okolnostem by to neměl být příliš tvrdý oříšek. CSKA totiž v úvodním střetnutí svého soupeře na šance jasně přehrálo a mohlo si odvézt mnohem větší náskok, než jen 1:0. Navíc bude Chimkách hrát v mrazivém počasí a na těžkém terénu, což může horkokrevnému řeckému výběru dělat ohromné problémy.

PAOK Soluň - CSKA Moskva 0:1

Ruský celek CSKA Moskva potvrdil roli favorita a odvezl si z řecké půdy výsledek, se kterým bude jistě potěšen. Domácí totiž precizní obraně nedokázali vsítit žádnou branku a hosté naopak rozhodli o svém těsném vítězství po půl hodině hry. Českého diváka jistě těší, že jediným střelcem se stal reprezentační útočník Tomáš Necid, který odehrál celý zápas.

PAOK přivítá velkého favorita CSKA Moskva

Jeden z favoritů na celkové prvenství CSKA Moskva začne svojí pouť v Řecku. PAOK Soluň rozhodně nebude lehkým soupeřem a armádní celek čeká mnoho náročné práce. Na jihu Evropy by je měla přivítat bouřlivá řecká atmosféra.

PAOK vyhrál v Záhřebu a postupuje dál

Jen vítězství posouvalo chorvatské Dinamo Záhřeb do jarní části třiceti dvou nejlepších týmů Evropské ligy. Jenže Plavi doma v Záhřebu své utkání s PAOK nezvládli, prohráli 0:1, ačkoli v první půli byli jasně lepším mužstvem. Soluňský klub tak končí ve skupině D na druhém postupovém místě za Villarealem. O to se vlastně postaral autor rozhodujícího gólu Salpingidis.

Dinamo musí vyhrát, Soluni stačí uhrát bod

Tohle bude balkánská bitva, jak se sluší a patří! Dinamo Záhřeb musí v domácím prostředí porazit druhý celek skupiny PAOK Soluň, jinak se na jaře do další fáze Evropské ligy nepodívá. Zato hostům stačí remíza, aby postoupili. Nezáviděhodný chorvatsko-řecký souboj bude muset ukrotit anglický arbitr Mark Clattenburg.