Académico Viseu Portugalsko - Académico Viseu - zprávy

Další články

Porto se znovu utká s houževnatým týmem z Viseu, nyní se přes něj pokusí přejít do semifinále Taça de Portugal

Porto loni zažilo velmi povedenou sezónu, která nakonec vyvrcholila ziskem double, a letos může svou bilanci ještě vylepšit, i když ho nic snadného rozhodně nečeká. V tomto ročníku nejprve uspělo v Superpoháru proti Tondele (3:0) a další trofej do vitríny přidalo v nedávném ligovém poháru, jelikož koncem ledna porazilo konkurenční Sporting (2:0). Teď se před hodně náročným obdobím utká ve čtvrtfinále Taça de Portugal s Académicem Viseu.

Porto s druholigovým Académicem Viseu nezaváhalo a o premiérový triumf v Taça da Liga se popere se Sportingem

Favorizované Porto naplnilo papírové předpoklady v semifinále ligového poháru s druholigovým klubem z Viseu, a i přes houževnatý odpor protivníka nakonec zvítězilo hladce po výsledku 3:0. Po tříleté přestávce tak postoupilo do závěrečného souboje a zisk této cenné trofeje a v něm narazí na Sporting, jenž ovládl tuto soutěž v předchozích dvou sezónách.

Porto se v ligovém poháru pokusí proklouznout do finále přes druholigové Académico Viseu

V tomto období na portugalské scéně tradičně vrcholí Taça da Liga, a pokud zvítězí oba favorité, tak nás může čekat nesmírně dramatické finále. V úvodním duelu bude plnit úlohu mírného favorita Sporting proti rozjeté Arouce, v tom druhém se představí na stadionu ve městě Leiria obhájce mistrovského titulu Porto. A jeho úspěch s druholigovým vyzyvatelem Académico Viseu se zdá být téměř "povinností".

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele