MVV Maastricht Nizozemsko - MVV Maastricht - Zprávy

Další články

MVV Maastricht - Roda JC 0:0

Roda Kerkrade nedokázala v prvním zápase závěrečného kola baráže potvrdit úlohu mírného favorita na půdě Maastrichtu a rozešla se s ním smírně bez branek, nedělní odveta tak bude stále hodně otevřená. Hosté měli od samého začátku mírnou herní převahu, na druhou stranu MVV hrál důstojnou roli a vytvořil si i několik dobrých šancí ke skórování. Diváci se nijak pohledným ofenzivním fotbalem bavit nemohli, oba celky skvěle bránily.

Preview: Roda JC - MVV Maastricht

Roda Kerkrade bojuje o setrvání v nejvyšší soutěži a v závěrečném kole baráže ještě rozhodně nemá nic jistého. V úvodním zápase na půdě Maastrichtu totiž uhrála nerozhodný bezbrankový výsledek a v domácím prostředí tak potřebuje zvítězit, každá inkasovaná branka by ji mohla výrazně zkomplikovat situaci. MVV čeká na návrat do nizozemské nejvyšší soutěže od roku 2000 a určitě bude klást velký odpor.

Preview: MVV Maastricht - Roda JC

Roda Kerkrade jen těsně nedosáhla na přímou záchranu a o setrvání v nejvyšší soutěži se musí prát v dodatečné baráži, nyní bude plnit úlohu mírného favorita proti druholigovému Maastrichtu. Jeho účast v závěrečném kole je trochu překvapením, nicméně MVV rozhodně bez šance na úspěch není. Hosté strávili ve druhé lize dlouhých sedmnáct let a teď tedy vyhlížejí návrat, poslední krok však bude zřejmě ten nejtěžší.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele