Helmond Sport Nizozemsko - Helmond Sport - Zprávy

Další články

Preview: SBV Excelsior - Helmond Sport

Asi málokdo ještě věří, že třetí celek tabulky z Helmondu dokáže něco udělat s dvouduelem o nejvyšší soutěž a zřejmě se tak bude dohrávat v poklidu bez větších emocí. Helmond navíc přišel o jeden důležitý článek a na stánku favorita to rozhodně nebude mít lehké. Všechno stojí proti outsiderovi, který si zřejmě bude muset ještě minimálně počkat rok na návrat mezi elitu po více jak pětadvaceti letech strávených v nižší soutěži.

Helmond Sport - SBV Excelsior 1:5

Fotbalisté Excelsioru potvrdili skvělou formu z konce ročníku Eredivisie a už nyní jsou na 99% zachráněni, přitom mají ještě před sebou domácí odvetu. V ní se už ale asi bude dvojutkání už pouze dohrávat a vše by se mělo odehrát v přátelském duchu. Hosté totiž na půdě třetího celku druhé ligy Helmondu zvítězili 5:1 a jen těžko před vlastními fandy o tento neskutečný náskok přijdou. Pouze ten největší zázrak by ještě poslal Helmond do první ligy.

Preview: Helmond Sport - SBV Excelsior

Excelsior narazí v přímém souboji na druhý nejsilnější celek druhé ligy a určitě nemůže čekat příliš lehké vystoupení. Už v tom úvodním měl letošní nováček mírné starosti, nakonec však po ofenzivním koncertu uspěl. Nejprve na půdě osmého celku druhé ligy Den Bosche vybojoval ve strhujícím utkání remízu 3:3, poté využil podporu vlastních fandů a v odvetném vystoupení ukončil cestu outsidera po výsledku 3:1 ve prospěch domácích.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele