FC Volendam Nizozemsko - FC Volendam - Zprávy

Preview: FC Volendam - Sparta Rotterdam

Nováček z Volendamu dostane další příležitost, aby ukázal jak to myslí se svojí účastí v nejvyšší soutěži Holandska. V rámci utkání 31. kola se na domácí půdě představí proti hostující rotterdamské Spartě.

SC Heerenveen - FC Volendam 1:0

Heerenveen i v deseti dokázal díky brance Viktora Elma zvítězit na domácí půdě proti Volendamu 1:0 a stále drží 4. místo před dotírajícím PSV.

Preview: SC Heerenveen - FC Volendam

Jedním ze čtyř nedělních zápasů 30. kola holandské Eredivisie bude střetnutí mezi domácím Heerenveenem a zachraňujícím se Volendamem.

FC Volendam - Feyenoord Rotterdam 2:1

Volendam o sobě dal znovu vědět, když v duelu 29. kola proti Feyenoordu vybojoval cenné tři body za vítězství 2:1.

Preview: FC Volendam - Feyenoord Rotterdam

Důležitý duel čeká domácí Volendam. Ten se v utkání 29. kola střetne na vlastní půdě s hostujícím Feyenoordem Rotterdam. Pokud domácí uvažují o záchraně, tak v tomto duelu musí zvítězit.

FC Volendam - FC Utrecht 0:0

Nováček z Volendamu ve svém zápase přivítal Utrecht FC a díky bezbrankové remíze 0:0 stále drží naději na záchranu v nejvyšší soutěži.

Preview: FC Volendam - FC Utrecht

Nováček z Volendamu o sobě dal v minulých zápasech vědět a jednoznačně naznačil, že o se v boji o záchranu s ním musí počítat. Tentokrát na své půdě přivítá hráče Utrechtu FC.

Heracles Almelo - FC Volendam 1:1

Volendam odmítl výhru nad Heraclesem. Hosté vedli od 70. minuty 1:0 zásluhou Platjeho, ovšem tři minuty před koncem hrací doby vyrovnal Jan Wuytens.

Preview: Heracles Almelo - FC Volendam

Dalším utkáním 27. kola holandské Eredivisie bude souboj mezi domácím Heraclesem Almelo a hostujícím nováčkem z Volendamu.

FC Volendam - SBV Vitesse 1:0

Největší senzaci zažili ve Volendamu. Domácí se totiž vzchopili a na vlastní půdě dokázali zdolat rozjeté Vitesse 1:0, čímž udělali velký krok k boji o záchranu.

Preview: FC Volendam - SBV Vitesse

Nováček z Volendamu se pokusí vykřesat jiskru naděje na záchranu v utkání 26. kola holandské Eredivisie proti rozjetému Vitesse Arnhem.

FC Volendam - NEC Nijmegen 1:1

NEC Nijmegen ve Volendamu prohrával po celý zápas. Senzaci však nedovolil a v nastaveném čase dokázal Nijmegen srovnat.

Preview: FC Volendam - NEC Nijmegen

Nováček z Volendamu a hlavní adept na sestup přivítá na svém stadionu ambiciózní celek z Nijmegenu.

AFC Ajax - FC Volendam 2:1

Tři body za těsné vítězství 2:1 si na své konto připsali fotbalisté Ajaxu v utkání proti Volendamu. Hosté, kteří jsou na posledním místě tabulky, se ujali po čtvrthodině hry dokonce vedení zásluhou Sheotahula. Domácí výběr stačil do konce poločasu vyrovnat, rozhodující branku přinesla až 75. minuta, kdy Thomas Vermaelen vystřelil Ajaxu plný bodový zisk.

Preview: AFC Ajax - FC Volendam

Další nedělním utkáním bude souboj domácího Ajaxu, který v důležitém zápase přivítá jako favorit zatím poslední Volendam.