BV De Graafschap - Almere City 2:1

De Graafschap lépe zvládl domácí odvetu závěrečného kola baráže o Eredivisie a po výhře 2:1 slaví návrat do nejvyšší soutěže, kterou si zahraje po dvou sezónách strávených ve druhé lize. Ovšem jeho postup se rozhodně nerodil lehce. V úvodním duelu srovnal na 1:1 z penalty v nastaveném čase a nyní prohrával až téměř do konce první půle. Almere sice na svou premiérovou účast mezi elitou nedosáhlo, ale za své výkony se stydět určitě nemusí.
23.05.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: BV De Graafschap - Almere City

Poslední zápas o vstupenku mezi nizozemskou smetánku se odehraje v Doetinchemu na stadionu místního klubu De Graafschap. Domácí výběr by se po třech letech rád vrátil do Eredivisie a v prvním zápase v Almere si vytvořil celkem dobrou výchozí pozici, když se svým rivalem remizoval v poměru 1:1. Od 84. minuty prohrával, nicméně v nastaveném čase dokázal srovnat z pokutového kopu.
19.05.2018 | Previews | žádný komentář

Almere City - BV De Graafschap 1:1

Vyrovnaný zápas závěrečného kola o postup do nejvyšší soutěže svého vítěze nenašel, přesto blíže k tříbodovému zisku mělo domácí Almere, které ještě nikdy v Eredivisii nepůsobilo. První gól vsítilo necelých deset minut před závěrečným hvizdem, ovšem De Graafschap dokázal srovnat v nastaveném čase z pokutového kopu. K tomu City přišly o vyloučeného Overtooma, jenž před penaltou nedovoleně zabránil jistému gólu.
18.05.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Almere City - BV De Graafschap

Druhý zápas závěrečné fáze o Eredivisie nemá prvoligového účastníka, a tak je předem jasné, že kromě Fortuny Sittard vzejde z tohoto souboje ještě minimálně jeden nováček. Mírným favoritem bude De Graafschap, který v letošním ročníku druhé ligy obsadil čtvrtou pozici. Almere naopak skončilo až deváté, muselo projít hned dvěma barážovými koly a jeho postup mezi elitu by byl velkou senzací.
16.05.2018 | Previews | žádný komentář
17.06. Tunga posilou Almere
Steve Tunga, který v této sezoně hrál za rezervu Borussie Dortmund, posílí nizozemské Almere. Třiadvacetiletý defenzivní záložník se dohodl s druholigovým celkem na smlouvě do roku 2022. (transfermarkt.de)
12.06. Smits mění Nizozemsko za Norsko
Joshua Smits odchází z druholigového nizozemského Almere a míří do norské ligy - 27letý brankář přestupuje do celku Bodø/Glimt. (vi.nl)
31.05. Oost bude asistentem ve Waalwijku
RKC Waalwijk od nové sezóny zaměstná Jasona Oosta. Bývalý hráč aktuálně posledního celku Eredivisie, jenž momentálně působí ve druholigovém Almere City, bude asistentem trenéra Freda Grima. (vi.nl)
18.05. Almere City ulovilo Bouyaghlafena
Oussama Bouyaghlafen vyměnil ve druhé nizozemské lize zaměstnavatele. Talentovaný křídelník se po vypršení smlouvy s Den Boschem dohodl na dvouleté spolupráci s Almere City. (vi.nl)
17.05. Almere City opustí Efmorfidis
James Efmorfidis si bude hledat nové angažmá. Čtyřiadvacetiletý ofenzivní univerzál po třech letech opustí Almere City, se kterým se nedohodl na prodloužení smlouvy. (vi.nl)
01.07.2015 Janssen definitivně posilou Alkmaaru
Alkmaar dotáhl do konce jednání o příchodu Vincenta Janssena. Jednadvacetiletý útočník přichází na přestup z Almere City a s AZ se dohodl na kontraktu do poloviny roku 2018. (eredivisie.nl)
24.06.2015 Koemanův syn odchází do FC Oss
Ronald Koeman starší je manažerem Southamptonu a i v následující sezoně bude po očku sledovat druhou nizozemskou ligu, kde nastupuje jeho syn. Ronald Koeman mladší je 20letým brankářem, nedokázal se výrazněji prosadit v Almere a od července bude hráčem celku FC Oss. (sports.yahoo.com)
18.11.2014 Zwolle si vyhlédlo mladého Janssena
Zwolle hledá posilu do útoku a v jeho hledáčku se ocitl Vincent Janssen. 20letý fotbalista působí v druholigovém nizozemském Almere a v letošní sezoně má na kontě už sedm branek. (eredivisie.nl)
12.08.2011 Schulmeister se uvedl gólem
Vojtěch Schulmeister se skvěle uvedl v Almere, kam před několika dny zamířil. Český útočník dnes otevřel skóre utkání s Veendamem a nasměroval nizozemský klub k výhře 3:0.