Ultimate Strikers (Nigérie) - přestupy

01.01.2017    Nigérie  Victor Osimhen (Ú)přestup
3,500,000 €
Ultimate Strikers (NGR) => VfL Wolfsburg (GER)
28.01.2016 Osimhen se stane posilou Wolfsburgu
Wolfsburg myslí na budoucnost a nyní si oficiálně zavázal Victora Osimhena. Čerstvě 17letý nigerijský útočník hraje za Ultimate Strickers Academy, do automobilového celku se oficiálně přesune na začátku příštího roku. Od té doby by měla rovněž mezi oběma stranami fungovat bližší, avšak zatím přesněji nespecifikovaná spolupráce. (transfermarkt.de)
10.12.2015 Inter má zájem o Osimhena
Victor Osimhen se pomalu ale jistě dostává do hledáčku evropských velkoklubů, mládežnický reprezentant Nigérie se tak zřejmě co nevidět bude stěhovat. Zamířit by pak mohl do Milána, zájem o teprve 16letého kanonýra Ultimate Strikers, jenž bývá přirovnáván k Didieru Drogbovi, má místní Inter. (transfermarketweb.com)
08.11.2015 Osimhen v hledáčcích tří anglických klubů
Zajímavou budoucnost před sebou má nigerijský útočník Victor Osimhen, který zatím hraje ve vlasti za Ultimate Strikers. O 16letého fotbalistu se přetahují tři přední anglické kluby, sledují ho Manchester City, Arsenal a Tottenham. (clubcall.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi