Celé jméno:Victor Osimhen
Národnost: Nigérie
Datum narození:29.12.1998
Výška:160 cmVáha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:7
Klub:Lille OSC (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Lille OSC (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2019/202021802000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Nigérie2720000000
Nigérie "17"762910200100
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.08. Osimhen je novou akvizicí Lille
Victor Osimhen přestoupil z Royal Charleroi do Lille, s nímž podepsal pětiletý kontrakt. Belgický klub za nigerijského útočníka dostane dvanáct milionů eur, další tři miliony může LOSC doplatit v závislosti na bonusech. (getfootballnewsfrance.com)
29.07. Osimhen je jednou nohou v Lille
Victor Osimhen opustí Royal Charleroi a přestoupí do Lille, mladý nigerijský útočník v nejbližších hodinách přicestuje do Francie a v úterý nebo ve středu se podrobí zdravotní prohlídce. Pro dvacetiletého fotbalistu je nachystána pětiletá smlouva, belgický klub dostane dvanáct milionů eur. (getfootballnewsfrance.com)
23.07. Lille může získat Osimhena
Francouzský magazín France Football tvrdí, že vicemistr z Lille je velmi blízko dohodě o přestupu nigerijského útočníka Victora Osimhena. Dvacetiletý forvard naposledy hrál v Belgii za Charleroi. Do Francie má přestoupit za 12 milionů eur. Další 2 miliony pak Charleroi může dostat na bonusech a k tomu i 15 procent z dalšího přestupu. (francefootball.fr)
04.06. Atalanta chystá nabídku za Osimhena
Victor Osimhen se z Wolfsburgu natrvalo přesunul do Royalu Charleroi, přesto by během nadcházející sezóny mohl hrát Serii A. Na příchodu nigerijského útočníka pracuje Atalanta Bergamo, kterou by transfer údajně mohl vyjít na 15 milionů eur. (football-italia.net)
01.06. Lille si vyhlédlo náhradu za Pépého
Francouzské Lille už si vyhlédlo dvě potenciální náhrady za křídelníka Nicoláse Pépého, který v létě pravděpodobně změní dres. Prvním cílem je Nigerijec Victor Osimhen z belgického Charleroi. Zároveň se ale druhý tým letošní Ligue 1 zajímá i o Dodiho Lukabakia, který z anglického Watfordu hostoval v tomto ročníku v německém Düsseldorfu. (lavoixdunord.fr)
31.05. Osimhen zůstane hráčem Charleroi
Royal Charleroi natrvalo získalo Victora Osimhena. Nigerijský útočník byl do této chvíle kmenovým hráčem Wolfsburgu, jenž na základě výkupní doložky vyinkasuje 3,5 milionu eur. (kicker.de)
06.05. Osimhen před přesunem do Lille?
Lille bude chtít v létě posílit útok a za tímto účelem si vyhlédlo Victora Osimhena. Dvacetiletý kanonýr je hráčem Wolfsburgu, formou hostování však nastupuje za RSC Charleroi, které co nevidět aktivuje předkupní právo ve výši 3,5 milionů eur s tím, že za něho následně vyinkasuje mezi 12 až 13 miliony evropské měny. (transfermarkt.de)
22.08.2018 Charleroi si vypůjčilo Osimhena
Victor Osimhen se stěhuje z Německa do Belgie. Mladého útočníka Wolfsburgu si pro zbytek tohoto ročníku vypůjčilo Charleroi. (transfermarkt.de)
28.01.2016 Osimhen se stane posilou Wolfsburgu
Wolfsburg myslí na budoucnost a nyní si oficiálně zavázal Victora Osimhena. Čerstvě 17letý nigerijský útočník hraje za Ultimate Strickers Academy, do automobilového celku se oficiálně přesune na začátku příštího roku. Od té doby by měla rovněž mezi oběma stranami fungovat bližší, avšak zatím přesněji nespecifikovaná spolupráce. (transfermarkt.de)
10.12.2015 Inter má zájem o Osimhena
Victor Osimhen se pomalu ale jistě dostává do hledáčku evropských velkoklubů, mládežnický reprezentant Nigérie se tak zřejmě co nevidět bude stěhovat. Zamířit by pak mohl do Milána, zájem o teprve 16letého kanonýra Ultimate Strikers, jenž bývá přirovnáván k Didieru Drogbovi, má místní Inter. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy