Statistika:
Sezóna:
Soutěž:
statistiky nejsou k dispozici
04.08. Osnabrück si vypůjčil mladého Ihorsta
Luc Ihorst stráví nadcházející dvě sezóny ve 2. Bundeslize. Teprve 20letý útočník Werderu Brémy zamířil na hostování do Osnabrücku. (kicker.de)
24.07. Schmeldes do Norimberka nepřijde
Benjamin Schmeldes nakonec odmítl nabídku 1. FC Norimberk a nestane se jeho sportovním ředitelem. Rozhodl se zůstat v Osnabrücku, kde hodlá dodržet kontrakt do léta 2021. (kicker.de)
22.07. Osnabrück povede Grote
Marco Grote bude novým trenérem druholigového německého Osnabrücku. Sedmačtyřicetiletý někdejší kouč devatenáctky Werderu Brémy podepsal kontrakt do léta 2022. (transfermarkt.de)
18.07. Norimberk usiluje o Schmedese
Benjamin Schmedes by mohl po necelých třech letech opustit VfL Osnabrück. Pětatřicetiletý sportovní ředitel se dostal do hledáčku Norimberku, jenž hledá náhradu za Roberta Palikucu. (transfermarkt.de)
13.07. Farrona Pulido vymění Osnabrück za Rostock
Hansa Rostock oznámila příchod Manuela Farrona Pulida. Sedmadvacetiletý záložník se do třetiligového klubu vydává z Osnabrücku a se svým novým zaměstnavatelem podepsal kontrakt do roku 2022. (kicker.de)
13.07. Osnabrück si pojistil gólmana Buchholze
David Buchholz zůstane v Osnabrücku. Druholigový německý celek s náhradním brankářem podepsal smlouvu i pro nadcházející sezónu. (kicker.de)
26.06. Osnabrück si pojistil Taffertshofera
Ulrich Taffertshofer zůstává v Osnabrücku. Obě strany se dohodly na prodloužení smlouvy i pro nadcházející ročník. (kicker.de)
25.06. Osnabrück si pojistil Ajdiniho
Bashkim Ajdini spojil i svoji další budoucnost s Osnabrückem. Druholigový německý celek s rodákem z Halmstadtu podepsal kontrakt i pro nadcházející ročník. (kicker.de)
02.06. Osnabrück si pojistil Klaase
Sebastian Klaas spojil i svoji další budoucnost s VfL Osnabrück. Druholigový německý klub s 21letým odchovancem prodloužil smlouvu do roku 2022. (kicker.de)
02.06. Amenyido zůstane v Osnabrücku
VfL Osnabrück si předčasně zavázal Etienna Amenyida. Odchovanec Borussie Dortmund s nováčkem 2. Bundesligy prodloužil kontrakt do roku 2022. (kicker.de)
Další expres zprávy
Další zápas
19.09.Fürth - VfL Osnabrückinfo
Tabulka
 TýmZB
6.SV Darmstadt00
 SV Sandhausen00
 VfL Osnabrück00
 Greuther Fürth00
 Hamburger SV00
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci