nenalezeny žádné články
15.10. Osnabrück hrát nebude
Druholigový německý Osnabrück uspěl s žádostí o přeložení zápasu proti Darmstadtu. Dva jeho fotbalisté jsou nakažení koronavirem a tým je v karanténě. hrát by se mohlo 28. října. (kicker.de)
12.10. Osnabrück žádá o odložení zápasu
Utkání nadcházejícího kola 2. Bundesligy mezi VfL Osnabrück a SV Darmstadt by mohlo být odložené. Požádal o to domácí tým, který má dva nakažené hráče. (kicker.de)
11.10. Osnabrück má dva nakažené koronavirem
Dva pozitivní testy na přítomnost koronaviru oznámil VfL Osnabrück. Druholigový německý celek neidentifikoval jména nakažených hráčů, pro jistotu ale zrušil pondělní tréninkovou jednotku. (kicker.de)
03.10. Reis bude hostovat v Osnabrücku
VfL Osnabrück formou ročního hostování posílil Ludovit Reis. Teprve 20letý středopolař se do druholigového německého klubu vydává z Barcelony, kde dosud nastupoval za rezervní tým. (transfermarkt.de)
29.09. Wehlend vymění Osnabrück za Drážďany
Dynamo Drážďany našlo nového generálního ředitele. Od nového roku bude tuto funkci ve třetiligovém německém klubu zastávat Jürgen Wehlend, jenž posledních sedm let vykonával totožnou pozici v Osnabrücku. (transfermarkt.de)
18.09. Hamburk dotáhl přestup Heyera
Moritz Heyer změnil ve 2. Bundeslize chlebodárce. Pětadvacetiletý defenzivní univerzál přestoupil z Osnabrücku do Hamburku, kterému se upsal do roku 2023. (kicker.de)
17.09. Heyer objektem zájmu Hamburku
Hamburk hledá posily do zadních řad a jednoho kandidáta našel v Osnabrücku. Rothosen mají zájem o defenzivního univerzála Moritze Heyera. (kicker.de)
03.09. Santos bude nastupovat za Osnabrück
VfL Osnabrück získal útočníka Christiana Santose. Dvaatřicetiletý útočník naposledy oblékal dres Deportiva La Coruña a se svým novým chlebodárcem uzavřel smlouvu do roku 2022. (kicker.de)
01.09. Osnabrück přivedl záložníka Bapoha
Ulrich Bapoh odchází z Bochumi. Odchovanec rúrského klubu zamířil do Osnabrücku, se kterým podepsal smlouvu do roku 2022. (kicker.de)
15.08. Nicolas bude hostovat v Osnabrücku
Borussia Mönchengladbach si z hostování v Unionu Berlín stáhla Moritze Nicolase, kterého však obratem zapůjčila na jinou adresu. Dvaadvacetiletý brankář stráví nadcházející ročník ve druholigovém VfL Osnabrück, kde bude mít oproti berlínskému klubu větší šanci na herní vytížení. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápas
02.10.VfL Bochum - VfL Osnabrück0:0
Další zápas
24.10.Heidenheim - VfL Osnabrückinfo
Tabulka
 TýmZB
6.SV Sandhausen46
7.FC St. Pauli45
8.VfL Osnabrück35
9.1. FC Norimberk45
10.VfL Bochum45
Poslední zápas
12.09.Todesfelde - VfL Osnabrück0:1
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci