SV Darmstadt Německo - SV Darmstadt - Zprávy

Poslední Darmstadt se proti Wolfsburgu hodlá vyvarovat třetí porážky v řadě

SV aktuálně tlí na osmnácté příčce, ač má na svém kontě stejný počet vstřelených branek jako kupříkladu osmý Freiburg. V kolonce výher sice stále zůstává dvojka, nicméně VfL jsou krátce před zimní přestávkou určitě k poražení.

Heidenheim doma ovládl přestřelku zásluhou Mainky. Darmstadt k bodu místní rodák nedovedl

Fotbalisté Heidenheimu zvítězili ve 14. kole německé Bundesligy proti Darmstadtu 3:2. Utkání, ve kterém se proti sobě postavili nováčci soutěže, gólově otevřel Jan Schoppner, a domácí tak šli do šaten s náskokem. Po změně stran ovšem nastal obrat ve skóre, který započal přesným zásahem Tim Skarke, jenž je rodákem z Heidenheimu, kde i fotbalově začínal. Ani jeho zásah ovšem nedostal domácí do kolen, kteří zásluhou dvou tref Patricka Mainky rozhodli o svém triumfu.

Nováčci proti sobě. Darmstadt chce v Heidenheimu ukončit čekání na výhru

Podle očekávání se oba bundesligoví nováčci pohybují v dolní polovině tabulky. O něco lépe je na tom Heidenheim, jenž deset z dosud jedenácti získaných bodů vybojoval doma. A na svém stadionu hodlá oškubat i Darmstadt, který už skoro dva měsíce čeká na soutěžní vítězství.

Ozvěny z Bundesligy: Jestli Lilie nebudou reagovat, tak uvadnou

Už šest bundesligových zápasů čeká Darmstadt na vítězství. Zákonitě se tak nováček nejvyšší německé soutěže propadá tabulkou. Svůj pád nezastavil ani v posledním důležitém střetnutí. V něm přitom neukázal v podstatě nic zajímavého. Jestli to tak půjde dál, stanou se "Lilie” až příliš snadno žhavým kandidátem na sestup.

Nejhorší ligová ofenziva se vzepřela své pověsti. Darmstadt položil útočník s českými kořeny

Darmstadt padl ve 13. kole Bundesligy v domácím duelu s Kolínem 0:1. Hosté, kteří do Hesenska přijížděli v roli nejméně skórujícího celku soutěže, tuto vizitku dlouho potvrzovali, neboť si za necelou hodinu hry nevytvořili prakticky žádnou příležitost. V 60. minutě se však prosadili, když se trefil Davie Selke. Útočník, který by díky původu matky mohl teoreticky reprezentovat Česko, tak navázal na poslední venkovní duel s Bochumí, v němž svému týmu zajistil bod.

"Šnečí závod" o záchranu napíše další kapitolu: Darmstadt změří síly s Kölnem

V podstatě totožně se k páteční předehrávce staví trenéři Darmstadtu i Kölnu. Oba si uvědomují jeho důležitost, zároveň ovšem dobře ví, že do konečného zúčtování zbývá dost času. V boji o udržení v Bundeslize si nicméně chtějí co nejdříve polepšit jak hesenské "Lilie", tak i porýnští "Kozli".

Freiburg se v repre pauze k lepším výkonům nenadechl. Darmstadt si z Bádenska odvezl remízu

Hráči Freiburgu remizovali ve 12. kole Bundesligy na vlastním stadionu s Darmstadtem 1:1. Trápícím se hostům dodal vzpruhu již v 18. minutě Mathias Honsak s výraznou pomocí teče, odpověď domácích se ale zdála být otázkou času a nastala ve 35. minutě, kdy po centru uklidil míč do sítě Lucas Höler. Bádenský celek však nemohl být se ziskem bodu příliš spokojený, jelikož se jednalo už o jeho čtvrtou ligovou ztrátu v řadě.

Freibug chce po těžším losu vyhrávat. Začít hodlá proti chatrné defenzivě Darmstadtu

Freiburg i Darmstadt stihly za jedenáct uplynulých bundesligových kol nastřílet 14 gólů. Oba týny se však odlišují v počtu inkasovaných branek, což se projevuje v tabulce soutěže. Bude obrana hesenských "Lilií" děravá taky v regionu Breisgau?

Duel v Darmstadtu se stal obžalobou tristních útoků. Mohuč na výhru nad Lipskem nenavázala

Darmstadt v duelu 11. kola Bundesligy remizoval s Mohučí 0:0 a v přímém souboji týmů na hraně sestupového pásma si udržel vyšší pozici v tabulce. Na hostech nebylo znát zvýšené sebevědomí poté, co si v minulém klání vyšlápli na silné Lipsko, a na útočné polovině hřiště se výrazně trápili. Totéž se však dalo říct o Die Lilien, v jejichž největší šanci pálil Oscar Vilhelmsson nad břevno. I kvůli tomu diváci čekali na první zakončení mezi tři tyče až do 88. minuty.

Souboj dočasných lodivodů: Darmstadt v záchranářském souboji přivítá Mainz

V důležitém utkání mezi Darmstadtem a Mainzem povedou obě mužstva muži, kteří se momentálně ujímají role trenérů pouze dočasně. Domácí by se výhrou vzdálili sestupovému pásmu, hosté zase usilují o jeho opuštění.

Japonská zarputilost postrčila Bochum k první výhře. Darmstadt srazila rozhodnutí brankáře

Fotbalisté Bochumi v 10. kole Bundesligy vyhráli na hřišti Darmstadtu 2:1 a oslavili premiérový tříbodový zisk v ročníku. Úvodní zásah vstřelil útočník Takuma Asano, jenž nevzdal souboj o zdánlivě ztracený míč, předskočil chybně vyběhnutého brankáře a zamířil do odkryté sítě. Nejednalo se pro něj ale o jediný zásah, v 54. minutě totiž gólman Marcel Schuhen špatně rozehrál a následnou rychlou akci hostů zakončil Japonec na vzdálenější tyč. Snahy o vyrovnání pak v prvním střetnutí těchto týmů v nejvyšší soutěži od roku 1982 zkomplikoval domácím kapitán Fabian Holland, který se nechal vyloučit.

Další páteční záchranářská bitva. Jak dopadne souboj mezi Darmstadtem a Bochumí?

Po týdnu bude páteční předehrávka Bundesligy opět patřit týmům hrajícím o záchranu. Na stadionu Am Böllenfalltor budou obě mužstva napravovat zklamání z předešlého kola. Darmstadt chce odčinit debakl z Mnichova, Bochum zase hodlá zapomenout na promrhání vedení proti Mainzu.

Bayern dokráčel k demolici Darmstadtu po červeném koberci. Kane zazářil hattrickem

Bayern Mnichov porazil v devátém kole Bundesligy na domácí půdě Darmstadt jednoznačně 8:0. Utkání se přitom v úvodu nevyvíjelo podle představ Bavorů, jelikož už ve čtvrté minutě viděl červenou kartu Joshua Kimmich, jenž nebude k dispozici pro důležitý zápas s Dortmundem. Hosté ovšem početní převahu nevyužili a místo toho se ještě do konce první půle nechali hned dvakrát vyloučit. Po změně stran tak započala střelecká kanonáda domácích, kterou orazítkoval třemi góly Harry Kane.

Bayernu se uzdravil Neuer. Jak si zkušený brankář povede proti Darmstadtu?

Po téměř rok trvající absenci by se Manuel Neuer měl vrátit do akce. Formu brankářské jedničky Bayernu prověří nováček Bundesligy z Darmstadtu. Oslaví 37letý gólman návrat na trávníky očekávaným čistým kontem?

Lipsko na hřišti nováčka ukončilo čekání na výhru, triumf v Darmstadtu zažehl raketový start

Lipsko porazilo v osmém kole Bundesligy domácí Darmstadt 3:1 a po dvou remízách v lize po téměř měsíci naplno bodovalo. K očekávané výhře dovedl Červené býky dvougólový Loïs Openda, jenž se poprvé trefil již po několika desítkách vteřin a v 72. minutě skóre také uzavřel. Prohru nováčka soutěže neodvrátil ani Tobias Kempe, který v první půli proměnil pokutový kop, což se mu podařilo už ve třetím duelu v řadě.