SV Darmstadt Německo - SV Darmstadt - Zprávy

Hamburger SV - SV Darmstadt 1:2

Darmstadt udělal výrazný krok k záchraně, když v Hamburku překvapivě triumfoval 2:1. Zatímco domácí tak stále nemají jistotu setrvání, hostující nováček posílil svoje šance na překvapivé přežití. O branky vítězů se postarali Aytac Sulu a Jerome Gondorf, za HSV pouze snižoval Lewis Holtby.

Preview: Hamburger SV - SV Darmstadt

Hamburk hodlá proti Darmstadtu udělat další výrazný krok k tomu, aby se bez potíží udržel v Bundeslize. Jenže svěřenci Dirka Schustera sbírají příliš mnoho remíz, kvůli čemuž se přibližují sestupovým vodám. Opustit nejvyšší soutěž po jediném roce přitom rozhodně nechtějí!

SV Darmstadt - VfB Stuttgart 2:2

Atraktivní souboj dvou týmů hrajících o udržení nakonec vítěze nepoznal. V Darmstadtu padly čtyři branky, po dvou do každé sítě - za domácí se trefili Wagner (26') a Niemeyer (53'), hosté ze Stuttgartu zareagovali prostřednictvím Bentnera (45') a Ruppa (45+3'). Svěřenci Jürgena Kramného tak potvrdili, že v ofenzivě se jim v roce 2016 nebývale daří, nakonec jim to ale nebylo nic platné.

Preview: SV Darmstadt - VfB Stuttgart

Darmstadt a Stuttgart od sebe v tabulce dělí čtyři body. Celek z Bádenska-Württemberska po velmi dobrých výkonech opět trochu stagnuje, zatímco ligový novic neprohrál v předchozích třech utkáních.

VfL Wolfsburg - SV Darmstadt 1:1

Výraznou ztrátu v boji o pohárovou Evropu utrpěl ambiciózní Wolfsburg. Obhájci stříbrných ligových medailí sice postoupili mezi nejlepší klubovou osmičku Evropy a mohou se v LM těšit na super-atraktivní souboj s Realem Madrid, s dnešním výkonem ale nemusí na Santiago Bernabéu vůbec jezdit. Domácí remíza 1:1 s nováčkem z Darmstadtu je výraznou ztrátou, a to ještě André Schürrle vyrovnával až ve třetí minutě nastavení..

Preview: VfL Wolfsburg - SV Darmstadt

V prvním vzájemném měření sil měl Wolfsburg ve skromném Darmstadtu problémů až běda a vyhrával až díky relativně pozdní brance Caligiuriho. Nejtěsnějším možným poměrem 1:0 mimoto Wolfsburg tohoto soupeře přetlačil také v srpnu 2014 v rámci národního poháru. Bude to tedy podobně vypadat i poprvé ve Volkswagen Areně, nebo Vlci potvrdí roli favorita přeci jen s větší grácií?

SV Darmstadt - FC Augsburg 2:2

Tak dalo se to čekat, že si Darmstadt s Augsburgem body rozdělí. Že ale remízu zajistí proměněnou penaltou v poslední minutě zrovna Alfred Finnbogason, to bylo docela překvapení.

Preview: SV Darmstadt - FC Augsburg

Darmstadt a Augsburg zatím nasbíraly stejný počet bodů. Na barážovou pozici mají náskok pouze dva. Stadion am Böllenfalltor tedy zřejmě uvidí zápas, ve kterém nikdo nikomu nic nedaruje.

1. FSV Mainz 05 - SV Darmstadt 0:0

Pokud se Mainzu na konci sezony nepodaří proniknout do evropských pohárů, toto bude dost možná zápas, na který budou fanoušci hodně nadávat. Svěřenci Martina Schmidta, kteří předtím triumfálně udolali Bayern na jeho půdě, byli doma proti nováčkovi z Darmstadtu podle očekávání jasně lepším týmem, nakonec ale berou pouze bod za remízu 0:0..

Preview: 1. FSV Mainz 05 - SV Darmstadt

Tohle asi nikdo nečekal, nicméně zdá se, že Martin Schmidt může pokračovat ve šlépějích svých slavných mentorů Jürgena Kloppa a Thomase Tuchela. Trenér Mainzu udělal z tohoto skromného klubu kandidáta na Ligu mistrů..

Dortmund splnil povinnost a přiblížil se vedoucímu Bayernu

Borussia Dortmund veze tři body ze hřiště Darmstadtu a vzhledem k zaváhání mnichovského Bayernu, jenž překvapivě nestačil na Mainz, se mu přiblížila na rozdíl pěti bodů. Nadcházející vzájemné utkání tak dostává pořádný náboj...

Podaří se Darmstadtu znovu překvapit favorizované BVB?

Středeční program německé Bundesligy nás kromě jiného zavede i na hřiště Darmstadtu, kde domácí ekipa přivítá dortmundskou Borussii. Ta jde do utkání jako jasný favorit, ovšem musí se mít na pozoru, neboť při prvním vzájemném měření sil uhrála pouze bod...

Werder Brémy - SV Darmstadt 2:2

Tuhý záchranářský souboj mezi Brémami a Darmstadtem nakonec vítěze nepoznal. Domácí přitom vedli po brance Ujaha z 33. minuty, nováček však ještě do poločasu vyrovnal z Wagnerovy penalty a osm minut před koncem otočil skóre Aytac Sulu. Werderu tak alespoň bod zachraňoval až v poslední minutě veterán Pizarro..

Preview: Werder Brémy - SV Darmstadt

V rámci třiadvacátého bundesligového kola se mimo jiné utkají dva sestupem výrazně ohrožené týmy. Domácí Brémy prozatím na Darmstadt před vzájemným duelem ztrácejí čtyři body.

Bayern Mnichov - SV Darmstadt 3:1

Bayern Mnichov podle očekávání v zápase s Darmstadtem nezaváhal a připisuje devatenáctou výhru v sezoně. To neznamená nic jiného, než že ta příští bude jubilejní dvacátá ;-) . Ligový nováček naopak už teď podesáté prohrál.