Wolfsburgu hrozí kvůli špatnému střídání vyřazení z Německého poháru

Wolfsburg sice v neděli v prvním kole Německého poháru porazil 3:1 po prodloužení Münster, ale kvůli málo vídanému pochybení mu hrozí vyřazení. Místo povolených pěti střídání jich totiž využil šest.  
09.08.2021 | Aktuality | 22 komentářů
 

DFB-Pokal - souhrn 2. kola

Druhé kolo DFB-Pokalu tentokráte mnoho překvapivých výsledků nenabídlo, většina favoritů své postavení uhájila, výjimkou je pouze Borussia Mönchengladbach, která nestačila na bundesligového nováčka z Düsseldorfu. Další celky z nejvyšší soutěže však měly namále...  
01.11.2012 | Komentáře a souhrny | 16 komentářů
26.08.2021 Wolfsburg neuspěl s odvoláním
Wolfsburg definitivně končí v letošním ročníku Německého poháru, když bylo zamítnuto jeho odvolání. Vlci v prvním kole porazili Münster, během duelu ovšem střídali hned šestkrát, což pravidla nepovolují. (sport-express.ru)
18.07.2020 Münster má nového sportovního ředitele
Nového sportovního ředitele jmenoval Preußen Münster. Sestupující celek z třetí nejvyšší německé soutěže do této pozice jmenoval Petera Niemeyera, jenž naposledy působil jako asistent trenéra ve Twente. (transfermarkt.de)
15.02.2017 Metzelder se přesune do Münsteru
Preußen Münster bude mít od začátku března nového sportovního ředitele. Této funkce se ve třetiligovém německém celku ujme Malte Metzelder, jenž do této chvíle pomáhá s totožnou funkcí v Ingolstadtu. (sport1.de)
06.12.2016 Metzelder ve vedení Preußenu Münster
Preußen Münster z dozorčí rady vede Christoph Metzelder. Bývalý německý reprezentant byl do funkce zvolený na valné hromadě, kde obdržel 292 z 347 možných hlasů. (transfermarkt.de)
11.10.2016 Metzelder do vedení Preußenu Münster?
Preußen Münster momentálně prochází celou řadou změn, jedna z nich by se pak mohla dotknout i Christopha Metzeldera. Bývalý německý reprezentant by ve třetiligovém klubu mohl obsadit místo v dozorčí radě. (kicker.de)
31.08.2015 Kaiserslautern získal Piosseka a Picha
Hned dvě posily do ofenzivy získal před uzavřením přestupového okna Kaiserslautern. Druholigový německý celek z Münsteru přivedl záložníka Marcuse Piosseka a ze Śląsku Wroclaw dorazil na Betzenberg pro změnu útočník Róbert Pich. Detaily transferů nejsou známy. (transfermarkt.de)
29.05.2015 Zenga další posilou Sandhausenu
Hned o několik důležitých hráčů přišel po letošní sezóně Sandhausen, druholigový německý celek tak proto musí nutně posílit. Další novou akvizicí se stává záložník Erik Zenga, jenž přichází jako volný hráč ze třetiligového Preußenu Münster. (transfermarkt.de)
25.07.2012 Schmidt opouští Eintracht Frankfurt
Dominik Schmidt po roce odchází z Eintrachtu Frankfurt. Pětadvacetiletý obránce bude nyní Orla na drese nosit v třetiligovém Preußenu Münster, s nímž podepsal dvouletý kontrakt.
18.02.2010 Gladbach podepsal Wissinga
Mönchengladbach získal posilu pro novou sezónu. Z Preußenu Münster přijde v létě jako volný hráč Jens Wissing, 22letý obránce podepsal s Borussií dvouletou smlouvu.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
24.09.Aachen - P. Münster4:2
Další zápas
01.10.
14:00
Schalke 04 II - P. Münsterinfo
Tabulka
 TýmZB
1.Preußen Münster922
2.SV Rödinghausen918
3.Kaan-Marienborn917
4.Schalke 04 II916