Energie Cottbus Německo - Energie Cottbus - Zprávy

Další články

Pospěch opouští Duklu a odchází do Energie Cottbus

Útočník Zbyněk Pospěch po dvou letech opouští pražskou Duklu. Druhý nejlepší střelec uplynulého ročníku první ligy přestoupil do třetiligové německé Energie Cottbus, kde podepsal dvouletou smlouvu.

Fenin patří Slavii, Pražané chtějí přivést ještě jednoho útočníka

Martin Fenin se stal definitivně hráčem Slavie, s Pražany dnes podepsal víceletou smlouvu. Její přesnou délku ani finanční stránku hráčova přestupu z druholigové německé Chotěbuzi Vršovičtí nezveřejnili, uvedli pouze, že se jedná o kontrakt na více než dva roky.

Fenin se vrací do české ligy, posílí Slavii

Útočník Martin Fenin přestupuje z druholigové německé Chotěbuzi do pražské Slavie. Bývalý reprezentant se dnes s vedením vršovického klubu dohodl na víceleté smlouvě, kterou podepíše ve středu. Do české ligy se Fenin vrací po pěti letech.

Fenin je blíž odchodu z Chotěbuzi, s týmem neletí na soustředění

Český útočník Martin Fenin se přiblížil odchodu z německé Chotěbuzi. Šestnáctinásobný reprezentant podle klubového webu s druholigovým týmem neodletí na soustředění do Turecka a bude dál jednat s pražskou Slavií. Ta zatím žádnou dohodu nepotvrdila. Fenin podle zákulisních informací zvažuje ještě jednu nabídku.

Fenin musel vysvětlovat vedení klubu kritiku trenéra, trestu ušel

Martin Fenin musel vedení německé druholigové Energie Cottbus vysvětlovat svou veřejnou kritiku trenéra Rudiho Bommera. Bývalý reprezentační útočník si v rozhovoru pro pondělní vydání časopisu Kicker postěžoval, že mu kouč nedává dostatek příležitostí, a proto uvažuje o návratu do Česka.

Fenin uvažuje, že se vrátí do České republiky

Bývalý reprezentační útočník Martin Fenin uvažuje o návratu do České republiky. Pětadvacetiletý fotbalista druholigové německé Energie Cottbus je přesvědčen, že v tuzemsku bude mít větší šanci dostat se zpět do formy, kterou měl před loňským vážným zraněním hlavy a problémy s depresemi.

Fenin doufá, že bude po návratu silnější než dřív

Martin Fenin si v pondělí užil ovace zaplněných tribun, na kterých nechyběli ani jeho dojatí rodiče. Útočník druholigového německého celku Energie Chotěbuz po více než pěti těžkých měsících, kdy se léčil z psychických potíží a depresí, zažil emotivní návrat na profesionální scénu.

Vyléčený Fenin má za sebou comeback v druhé bundeslize

Martin Fenin oslavil po zhruba pěti měsících návrat na soutěžní trávník a v 26. kole druhé bundesligy byl u domácí remízy jeho Chotěbuze 1:1 s Fortunou Düsseldorf. Trenér Rudi Bommer čtyřiadvacetiletého bývalého reprezentanta zařadil mezi náhradníky, ale ještě před poločasovou přestávkou v 39. minutě Fenin nahradil zraněného Dimitara Rangelova.

Fenin už je připraven hrát, v pondělí chce nastoupit za Chotěbuz

Bývalý český reprezentant Martin Fenin už definitivně zažehnal psychické problémy a je připraven poprvé od začátku října nastoupit do utkání. Věří, že v pondělí by mohl nastoupit za Chotěbuz na pár minut k utkání druhé německé ligy proti Düsseldorfu.

Fenin nepřímo obvinil ze svých psychických potíží Frankfurt

Český fotbalista Martin Fenin nepřímo obvinil ze svých depresivních stavů, kvůli nimž musel na čas přerušit kariéru, bývalého zaměstnavatele Eintracht Frankfurt. Útočník druholigové Chotěbuzi se koncem února vrátil k tréninku, ale uvědomuje si, že plně fit bude až v létě.

Fenin se zbavil depresí a naplno trénuje s týmem

Martin Fenin se po čtyřměsíční pauze zaviněné vážným zraněním hlavy a problémy s depresemi zapojil do přípravy druholigové Chotěbuzi. Čtyřiadvacetiletý bývalý reprezentační útočník, který loni v říjnu vypadl z okna a skončil v nemocnici kvůli krevní sraženině na mozku, dnes poprvé naplno trénoval s týmem.

Z depresí se léčící Fenin už znovu trénuje

Martin Fenin, který kvůli vážnému zranění hlavy a problémům s depresemi přerušil kariéru, začal znovu trénovat. Zatím samostatně se připravuje v německé druholigové Energii Chotěbuz, za kterou naposledy nastupoval. Kdy a zda vůbec se vrátí do vrcholového fotbalu, je stále nejisté.

Fenin bude pokračovat v léčbě v Chotěbuzi

Depresemi trpící Martin Fenin se poté, co úspěšně zakončil neurologickou rehabilitaci na specializované klinice v německé obci Kreischa poblíž Drážďan, vrátil do Chotěbuzi. Tam bude čtyřiadvacetiletý útočník druholigové Energie pokračovat v další léčbě.

Fenin si v sezoně už nezahraje, tvrdí kouč Chotěbuzi

Depresemi trpící Martin Fenin se v této sezoně na hřiště už nevrátí. Dnešnímu vydání deníku Bild to řekl Claus-Dieter Wollitz, trenér druholigového německého klubu Energie Chotěbuz, za nějž čtyřiadvacetiletý útočník naposledy nastupoval.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele