Sheriff Tiraspol Moldavsko - Sheriff Tiraspol - Expres Zprávy

09.08.202220:51

Plzeň postupuje do playoff o Ligu mistrů

Výsledek odvety třetího předkola Ligy mistrů: Viktoria Plzeň - Sheriff Tiraspol 2:1 (10. Kliment, 62. Mosquera - 47. Akanbi z penalty), první zápas 2:1, postupuje Plzeň.

09.08.202219:47

Plzeň udělala další krok za postupem

Poločasový výsledek odvety třetího předkola Ligy mistrů: Viktoria Plzeň - Sheriff Tiraspol 1:0 (10. Kliment), první zápas 2:1.

09.08.202218:10

Sestavy: Plzeň - Šeriff Tiraspol

Základní sestavy pro dnešní odvetu 3. předkola Ligy mistrů:
Plzeň:
Staněk - Havel, Pernica, Hejda, Sýkora - Kopic, Bucha, Kalvach, Mosquera - Kliment, Chorý.
Šeriff: Abalora - Renan Guedes, Evangelou, Kiki, Kpozo - Salifu, Badolo, Kyabou- Pernambuco, Akanbi, Ouattara.

02.08.202220:52

Plzeň veze z Moldavska důležitou výhru

Výsledek prvního utkání třetího předkola Ligy mistrů: Šeriff Tiraspol - Plzeň 1:2 (36. Akanbi z penalty - 41. Chorý z penalty, 55. Bucha).

02.08.202219:48

Penaltový poločas v Moldavsku

Poločasový výsledek prvního utkání třetího předkola Ligy mistrů: Šeriff Tiraspol - Plzeň 1:1 (36. Akanbi z penalty - 41. Chorý z penalty).

26.07.202221:07

Plzeň narazí ve 3. předkole LM na Tiraspol

Fotbalisté Plzně se utkají ve 3. předkole Ligy mistrů se Šeriffem Tiraspol, který po vítězství 1:0 v domácí odvetě vyřadil Maribor. Čeští šampioni začnou dvojzápas v úterý, nebo ve středu na hřišti soupeře, odveta je na programu 9. srpna. Úvodní duel mezi Mariborem a Tiraspolem před týdnem ve Slovinsku branku nepřinesl a bezbrankový stav dlouho trval i v odvetě v Kišiněvě, kde moldavský mistr hraje domácí zápasy. Čekání na gól ukončil až v 88. minutě střídající guinejský útočník Momo Yansane, jenž byl v tu dobu na hřišti pouze tři minuty.

ČTK
09.06.202213:58

Šeriff ukončil spolupráci s Vernydubem

Jurij Vernydub už není trenérem Šeriffu Tiraspol, moldavský klub s ním ukončil smlouvu. Ukrajinský trenér se koncem února vrátil do vlasti a narukoval do armády, aby pomohl bránit zemi proti ruským okupantům.

sport-express.ru
22.05.202215:30

Ferencváros získal Adamu Traorého

Adama Malouda Traoré mění moldavský Sheriff Tiraspol za maďarského mistra. Ferencváros křídelníka představil jako svou první letní posilu.

fradi.hu
21.05.202221:33

Sheriff Tiraspol získal domácí pohár

Výsledek Moldavského poháru: Sfîntul Gheorghe - Sheriff Tiraspol 0:1 (90+5. Lushkja).

13.03.202217:44

Sheriff doma výjimečně padl

Sheriff Tiraspol dnes doma nečekaně podlehl 0:1 s Milsami a jedná se nejen o jeho první domácí ligovou porážku od měsíce července, ale také o první inkasovaný gól před domácím publikem od srpna. Od své poslední domácí ligové porážky měl dosud Sheriff bilanci 10 výher se souhrnným skóre 39:1.

28.02.202218:17

Vernydub bude bojovat za Ukrajinu

Ukrajinské armádě, která v těchto dnech bojuje s Ruskem, pomůže také Jurij Vernydub. Šestapadesátiletý trenér na sebe upozornil v Sheriffu Tiraspol, s nímž na podzim ve skupině Ligy mistrů zvítězil na půdě Realu Madrid, minulý týden však moldavský tým v předkole vyřazovací fáze Evropské ligy nestačil na Bragu.