Anorthosis Famagusta Kypr - Anorthosis Famagusta - Zprávy

Další články

Partizan v Konferenční lize musí ještě zabrat, doma nesmí padnout s Anorthosisem

Partizanu se minulý zápas na půdě Flory vůbec nevydařil. Mohl si na estonské půdě zajistit postup do další části Konferenční ligy, jenže o tom se ve finále rozhodne až na samotný závěr hlavní fáze. Ambice srbského celku jsou jednoznačně nastavené. Pokud v Bělehradě nepadne s Anorthosisem, společně si již s jistě prvním Gentem evropské poháry zahraje taktéž na jaře.

Fantastický gól přes půl hřiště! Anorthosis díky Christodoulopoulosovi skolil doma Gent

Anorthosis je, podobně jako Flora, která skolila v rámci pátého kola hlavní fáze Konferenční ligy doma Partizan, zase reálně ve hře o druhé místo v tabulce skupiny B, a tudíž o postup do další fáze. Podařilo se mu totiž skolit lídra tohoto čtyřčlenného uskupení Gent, a to díky trefě Lazarose Christodoulopoulose, která bezpochyby patří k největším skvostům této soutěže.

Gent má jistý postup, k němu chce přidat i první místo

Gent si už před reprezentační přestávkou zajistil postup do jarní fáze Konferenční ligy a dnes může potvrdit prvenství ve skupině. Belgický klub cestuje na Kypr a proti Anorthosisu mu stačí uhrát stejný počet bodů, jaký si z Tallinnu přiveze bělehradský Partizan.

Anorthosis přišel po přestávce o dvoubrankový náskok, s Florou se rozešel opětovně smírně

Stejně jako před dvěma týdny na Kypru dopadl mač mezi Florou a Anorthosisem nerozhodně, dokonce nabídl i shodný počet čtyř branek. Nynější výsledek rozhodně nenahrál do karet ani jednomu z výběrů, protože jestli Partizan uspěje v tomto kole naplno na půdě Gentu, přijdou oba definitivně i o jakousi teoretickou možnost proklouznout v Konferenční lize do jarní fáze.

Flora a Anorthosis budou hrát o naději na druhé místo

Poslední šanci dostanou ve čtvrtek Flora Tallinn a Anorthosis Famagusta. Oba kluby zatím vybojovaly jenom jeden bod a v případě remízy mohou definitivně přijít o naději na postup, výhodu domácího prostředí bude tentokráte mít estonský celek.

Hušbauer asistoval, ale Famagusta Floru Tallinn neporazila

Remízou 2:2 skončilo střetnutí mezi kyperskou Famagustou a estonskou Florou Tallinn. Zisk bodu je jednoznačně úspěchem hostujícího celku, který si ve skupině Konferenční ligy připsal premiérový bod. Také pro Kypřany je to první získaný bod.

Famagusta i Flora Tallinn jsou bez bodu. Jak dopadne vzájemný duel?

Po dvou zápasech skupiny B jsou Anorthosis Famagusta i Flora Tallinn bez jediného bodu a vzájemný zápas dá tomu, či onomu šanci oživit naděje na postup. Oba celky také ještě nevstřelily ani gól.

Gent doma s Anorthosisem nezaváhal, v Konferenční lize slavil druhé vítězství

Ve skupině B se začíná rýsovat situace už po dvou kolech poměrně jasně. A vliv na tuto skutečnost měl i výsledek mezi Gentem a Anorthosisem, který vykázal očekávané skóre. Domácí jakožto ostřílenější celek v rámci evropských pohárů stvrdili roli favorita, díky gólům Tarika Tissoudaliho a Svena Kumse vyhráli a spolu s Partizanem jsou bodově stoprocentní.

Gent bude plnit roli favorita, v Konferenční lize nyní narazí na Anorthosis

Situace v tabulce skupiny B nabrala po prvním kole očekávaný směr, favorité na postup do další fáze Gent a Partizan se dostaly po svých vítězstvích do čela tabulky na úkor outsiderů Flory a Anorthosisu. Belgický celek by přitom rád podnikl další krok k zisku minimálně druhé příčky, a pokud by podruhé vyhrál, dost by právě srazil hřebínek kyperskému výběru.

Partizan zvládl vstup do Konferenční ligy, venku skolil Anorthosis

Partizan potvrdil roli mírného favorita a dočkal se na půdě kyperského soupeře zisku tří bodů v rámci Konferenční ligy. Anorthosis, který se dlouhá léta nemohl probojovat do hlavní fáze evropských pohárů, nedokázal za celých devadesát minut vsítit jedinou branku, za hosty se naopak prosadil v první půli Queensy Menig a vr druhém i jeho spoluhráč Ricardo Gomes.

Anorthosis je po několika letech v hlavní fázi evropských pohárů, na úvod vyzve Partizan

Loni Partizan marně bojoval o postup do hlavní fáze Evropské ligy, a ačkoli ani nyní v téhle soutěži figurovat nebude, bezpochyby pro něj není podřadnou výzvou účast v Konferenční lize. Usilovat o postup do jarní části bude pro bělehradský celek hlavním cílem. A jakožto jeden z favoritů skupiny B by určitě potřeboval zaznamenat dobrý start na půdě Anorthosisu.

Hušbauer po konci ve Slavii přestoupil do kyperské Famagusty

Josef Hušbauer po konci angažmá v pražské Slavii přestoupil do Anorthosisu Famagusta. Třicetiletý záložník s kyperským klubem podle jeho webu podepsal dvouletou smlouvu.

Hušbauer by po konci ve Slavii měl přestoupit do Famagusty

Josef Hušbauer by po konci angažmá v pražské Slavii měl přestoupit do kyperského Anorthosisu Famagusta. Podle mluvčího klubu Savvase Pilakutase čekají třicetiletého českého záložníka zdravotní testy a pokud jimi projde, podepíše smlouvu.

Rezek míří z Famagusty do čínského Changchun Yatai

Český fotbalista Jan Rezek bude hrát čínskou ligu za Changchun Yatai, kam přestoupil z kyperské Famagusty. V novém působišti dnes podstoupil zdravotní prohlídku a již zapózoval v novém dresu, přičemž fotku umístil na svůj twitter. Dohodu potvrdila i Famagusta na svém webu.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele