Mark Diemers opětovně nehrál roli v plánech Feyenoordu a z Rotterdamu odchází, záložníka zdarma získal kyperský celek AEK Larnaka.

transfermarkt.de
21.07.202315:15

AEK Larnaka podepsala Herrerína

Iago Herrerín po necelém roce odchází z Valencie na Kypr. Zkušený brankář se na rok s opcí upsal AEK Larnaka.

18.02.202310:01

V Konferenční lize zaujal Ángel García

V Konferenční lize tento týden moc branek nepadlo a jednu z mála zaznamenal Ángel García. Obránce rozhodl o výhře AEK Larnaka nad Dnipro-1, odměnou za výkon je mu cena pro nejlepšího hráče týdne v této soutěži.

uefa.com
20.01.202314:57

Jakoliš odchází hostovat do AEK Larnaka

Marin Jakoliš na několik měsíců vzdává boj o místo v sestavě Angers, chorvatský křídelník se stěhuje na Kypr a sezonu dohraje na hostování v AEK Larnaka.

10.07.202218:44

Rafa Lopes odešel do AEK Larnaka

AEK Larnaka posílil Rafa Lopes. Kyperský celek získal 30letého útočníka z Legie Varšava a podepsal s ním smlouvu do roku 2024.

abola.pt
10.06.202220:28

Oier si zahraje kyperskou ligu

Oier Sanjurjo nedostal nový kontrakt v Osasuně a nyní si našel nového zaměstnavatele. Zkušený obránce se stěhuje na Kypr, dohodl se na spolupráci s tamním celkem AEK Larnaka.

mundodeportivo.com
22.05.202221:14

APOEL i kvůli Kvídovi bez Ligy mistrů

Infarktové vyústění zažila také kyperská liga, kde oslabený APOEL prohrál na půdě Pafosu 1:3 a ztratil tak druhou příčku, která ještě znamená kvalifikaci Ligy mistrů. Za Pafos se už ve čtvrté minutě prosadil český obránce Josef Kvída. Na druhé místo, a tím pádem potenciálně do osudí soupeřů Slovácka ve 3. předkole Evropské ligy, se na místo APOELu posouvá AEK Larnaka.

28.08.202113:34

AEK Larnaka posílil Rosales

Roberto Rosales po sedmi letech opouští Pyrenejský poloostrov a vydává se na Kypr. Zkušený obránce po odchodu z Leganésu podepsal dvouletý kontrakt s AEK Larnaka.

25.08.202123:55

Larnaka angažovala Espinosu

Javier Espinosa přestupuje z Fuenlabrady do AEK Larnaka. Osmadvacetiletý záložník na Kypru podepsal smlouvu do roku 2023.

16.08.202115:31

Larnaka přivedla Faraje

Imad Faraj vyměnil Belgii za Kypr. Talentovaný křídelník přestoupil z Excelu Mouscron do AEK Larnaka.

09.06.202123:56

Rubén Martínez bude chytat na Kypru

Rubén Martínez nedostal novou smlouvu v Osasuně, bez práce ovšem nebude. Španělský brankář si domluvil angažmá na Kypru, od července bude chytat za AEK Larnaka.

22.01.201913:58

Jeffren si zahraje na Kypru

Zajímavou posilu hlásí AEK Larnaka, kyperskému celku se upsal Jeffren. 31letý útočník je produktem mládežnické akademie Barcelony a vedle katalánského klubu hrával rovněž za lisabonský Sporting nebo Valladolid, na Kypr přichází z curyšského Grasshoppers.

abola.pt
29.09.201820:10

AEK Larnaka slaví triumf v Superpoháru

Výsledek utkání o Kyperský superpohár: APOEL Nikósie - AEK Larnaka 1:1, 1:4 na penalty (25. Al Taamari - 61. Rousias).

09.08.201821:46

Ve Štýrském Hradci zranili fanoušci sudího

Úvodní utkání třetího předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Štýrského Hradce a AEK Larnaka bylo asi na 40 minut přerušeno kvůli řádění fanoušků. Chuligáni zasáhli hozenou sklenicí do hlavy jednoho z asistentů rozhodčího, který utrpěl krvavé zranění. Švédský sudí Mohammed Al-Hakim však nechal zápas dohrát a kyperský celek nakonec zvítězil 2:0. Incident se odehrál v 78. minutě za stavu 2:0 pro Larnaku ve chvíli, kdy měli hosté rozehrávat rohový kop. Sklenice zasáhla do hlavy asistenta Fredrika Klyvera a hlavní sudí poslal oba celky do kabin. Po asi 40 minutách nejistoty však nechal Al-Hakim utkání dokončit.

ČTK
17.05.201808:18

Kyperský pohár pro AEK Larnaka

Výsledek finále Kyperského poháru: AEK Larnaka - Apollon Limassol 2:1 (69. Taulemesse, 71. Acorán - 45. Schembri).

24.08.201719:56

Plzeň jde do skupiny Evropské ligy

Výsledek odvety posledního předkola Evropské ligy: AEK Larnaka - Viktoria Plzeň 0:0, první zápas 1:3, postupuje Plzeň.

18.08.201620:52

AEK Larnaka - Liberec 0:1

Výsledek prvního utkání playoff Evropské ligy: AEK Larnaka - Liberec 0:1 (29. Coufal).

05.08.201613:11

Na Liberec čeká AEK Larnaka

Soupeřem Liberce v playoff o účast v základní skupině Evropské ligy je kyperský celek AEK Larnaka.

23.06.201611:51

Toño se vrací do Realu Sociedad

Brankář Toño Ramírez si znovu zachytá v Realu Sociedad. Španělský gólman strávil poslední dvě sezony v kyperském AEK Larnaka, baskickému celku se nyní jako volný hráč upsal na dva roky.