AEK Larnaka Kypr - AEK Larnaka - Zprávy

Koubek cítil, že šlo z odvety s Larnakou udělat větší drama

Trenér Mladé Boleslavi Miroslav Koubek i přes vyřazení z 3. předkola Evropské ligy hráčům poděkoval za jejich snahu vykřesat z odvety s AEK Larnaka naději na postup. Pár minut po remíze 2:2 v něm ale přetrvával pocit, že z utkání šlo udělat větší drama a že postupová šance nebyla tak daleko, jak by se po úvodní prohře 0:3 mohlo zdát.

Boleslav doma s Larnakou jen remizovala a v pohárové Evropě končí

Fotbalisté Mladé Boleslavi v pohárové Evropě končí. V dnešní domácí odvetě 3. předkola Evropské ligy nedokázali smazat tříbrankové z Kypru a s AEK Larnaka jen remizovali 2:2. O góly Boleslavi se postarali v 51. minutě z penalty Jakub Řezníček a v 75. minutě Jan Štohanzl...

Mladá Boleslav před odvetou s Larnakou nevzdává boj o postup

Hráči Mladé Boleslavi hodlají v odvetě 3. předkola Evropské ligy zabojovat o postup a pokusit se tak o malý fotbalový zázrak. V úvodním utkání totiž prohráli na půdě AEK Larnaky 0:3 a ve čtvrtek potřebují doma neinkasovat a dát alespoň čtyři branky. Tedy tolik, kolik dali dohromady v posledních pěti zápasech včetně přípravy.

Boleslavi se po prohře 0:3 v Larnace vzdálila Evropská liga

Mladá Boleslav si výrazně zkomplikovala boj o Evropskou ligu. V úvodním utkání 3. předkola prohrála 0:3 na půdě AEK Larnaky, když z tlaku ve druhé půli vytěžili góly Gregoor van Dijk, Gonzalo García a v nastavení Tim De Cler. V odvetě tak bude vítěz Ondrášovka Cupu potřebovat minimálně čtyři branky.

Boleslav se chce přes kyperské Nizozemce prodrat do EL

Mladou Boleslav čeká první překážka ve snaze dostat se po čtyřech letech znovu do základní skupiny v evropské pohárové soutěži. Ve čtvrtek se ve 3. předkole Evropské ligy představí na půdě kyperského celku AEK Larnaka, přičemž trenér Středočechů Miroslav Koubek považuje soupeře za mírného favorita.