Srđan Grahovac bude znovu oblékat dres Rapidu Vídeň. Šestadvacetiletý středopolař se vrací z Astany, načež se staronovým zaměstnavatelem uzavřel smlouvu do roku 2022. (transfermarkt.de)
V Rusku bude svůj talent rozvíjet Baktyor Zajnutdinov. Mladý útočník opouští domovskou Astanu a vyráží do Rostova, ten kazašského útočníka získal na přestup. (sport-express.ru)
07.12.2018 Kleinheisler by mohl odejít do Zenitu
Zenit Petrohrad by mohl přivítat maďarskou posilu. Podle kazašských médií se bohatý celek zajímá o záložníka Lászlóa Kleinheislera z Astany. (sport-express.ru)
08.11.2018 Babajan: V závěru jsme hráli maximální fotbal
Astana před vlastními fanoušky nakonec přece jen udolala Jablonec a přiblížila se postupu ze skupiny K. "Zápas jsme začali dobře, prvních dvacet minut to bylo z naší strany dobré. Ale pak Jablonec hru i skóre vyrovnal. Ve druhém poločase soupeř přeskupil řady a vytvořil si šance. Posledních deset minut jsme hráli maximální fotbal," prohlásil kouč kazašského týmu Grigorij Babajan. (ČTK)
08.11.2018 Jablonec hraje po půli nerozhodně
Poločasový výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Astana - Jablonec 1:1 (18. Pedro Henrique - 41. vlastní Majevski).
28.10.2018 Astana oslavila zisk kazašského titulu
Hráči Astany v kazašské lize prohráli na hřišti Tobolu Kostanaj 0:1, přesto soupeř Jablonce v Evropské lize může tři kola před koncem slavit zisk pátého mistrovského titul za sebou. Jeho nejbližší konkurent Kajrat Almaty totiž rovněž prohrál a ztrácí deset bodů. Astana udělala hned osm změn v sestavě oproti čtvrteční remíze 1:1 v Jablonci. A na výkonu se to projevilo, když teprve potřetí z posledních 17 ligových zápasů vyšla střelecky naprázdno. Ale vzhledem ke ztrátě Kajratu mohly i tak předčasně začít oslavy titulu. V příští sezoně se tak Astana představí v 1. předkole Ligy mistrů. (ČTK)
25.10.2018 Jablonec doma remizoval s Astanou 1:1
Výsledek utkání Evropské ligy: Jablonec - Astana 1:1 (4. Považanec - 11. Pedro Henrique).
25.10.2018 Jablonec s Astanou zatím smírně 1:1
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Jablonec - Astana 1:1 (4. Považanec - 11. Pedro Henrique).