Maccabi Haifa - Hapoel Beer-Sheva
14.08.2018 Pekhart bude hrát za Las Palmas
Tomáš Pekhart ukončil své angažmá v izraelském celku Hapoel Beer-Sheva. Český útočník si zahraje druhou španělskou ligu, zdarma ho získalo Las Palmas. (transfermarkt.de)
21.05.2018 Pekhart zapsal další gól za Beer-Shevu
Hapoel Beer-Sheva ve 36. kole izraelské ligy zdolal Maccabi Netanya vysoko 6:1, na čemž se jedním zásahem podílel i Tomáš Pekhart. Rodák ze Sušice úřadujícímu izraelskému mistrovi letos pomohl deseti přesnými zásahy.
12.05.2018 Pekhart slaví s Beerševou izraelský titul
Fotbalisté Hapoelu Beerševa s českým útočníkem Tomášem Pekhartem obhájili izraelský titul. Pomohla jim remíza druhého Bejtaru Jeruzalém 3:3 na hřišti Bnei Yehudy. Mrzet je tak nemusela ani prohra 0:1 s Maccabi Tel Aviv, neboť mají dvě kola před koncem v čele tabulky sedmibodový náskok. Dlouho to vypadalo, že Bejtar ještě udrží teoretickou šanci na zisk titulu. Po poločase vedl 2:0 a přestože krátce po změně stran Yehuda vyrovnala, v 60. minutě vrátil hostům vedení slovenský útočník Jakub Sylvestr. V závěru ale na 3:3 vyrovnal Yonatan Cohen. Beerševa prohrála s Maccabi po gólu Dora Peretze ze 44. minuty, v zisku pátého titulu v historii a třetího po sobě však Hapoelu porážka nezabránila. (ČTK)
10.03.2018 Pekhart se trefil, jeho tým vyhrál
Český útočník Tomáš Pekhart ve službách Hapoelu Beer Sheva gólově přispěl k výhře 2:0 nad celkem Bnei Sakhnin, když v 59. minutě přidal druhý pojišťující gól. Beer Sheva díky vítězství zůstane v čele izraelské ligy.
02.02.2018 Cedek dostal za doping osmiměsíční trest
Izraelský fotbalista Hapoelu Beer Ševa Šir Cedek dostal osmiměsíční trest za doping. Po utkání čtvrtého předkola Ligy mistrů, v němž izraelský mistr loni v srpnu vypadl s Mariborem, měl pozitivní test na stimulant oktopamin. Cedek poté skóroval v úvodním utkání základní skupiny Evropské ligy proti Luganu, poté již v soutěži nenastoupil. Případ osmadvacetiletého izraelského reprezentanta projednávala Evropské fotbalová unie v prosinci. Nyní je verdikt definitivní, neboť se proti němu neodvolal ani hráč, ani Světová antidopingová agentura WADA. (ČTK)
07.12.2017 Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:2
Výsledek utkání Evropské ligy: Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:2 (28. Hejda, 83. Hořava).
07.12.2017 Poločas: Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:1
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:1 (28. Hejda).
03.12.2017 Beer Ševa i díky Pekhartovi vyhrála
Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, kteří se utkají v závěrečném kole skupiny Evropské ligy s Plzní, porazili v izraelské nejvyšší soutěži i díky jedné trefě střídajícího útočníka Tomáše Pekharta Kirjat Šmona 3:1. Posunuli se tak na první místo tabulky o tři body před Beitar Jeruzalém, dorovnat se jim však může Hapoel Haifa po pondělním městském derby s Maccabi.

Beer Ševa vedla po poločase 2:1, když se prosadili Michael Ohana a Miguel Vítor a k jedinému gólu Šmoně dopomohl vlastní brankou obránce Oren Bitton. Na konečných 3:1 upravil v druhé půli po pěti minutách na hřišti střídající Pekhart.

Beer Ševa hrála v sestavě Goreš - B. Bitton, Vítor, Taha, O. Bitton - Einbinder (85. Brown), Ogu, Ohana (62. Radi), Melikson - Nwakaeme, Sahar (74. Pekhart). (ČTK)
14.10.2017 Beer Ševa porazila 3:1 poslední tým ligy
Hapoel Beer Ševa, jeden ze soupeřů Viktorie Plzeň v základní skupině Evropské ligy, vyhrál v sedmém kole izraelské fotbalové ligy na půdě Hapoelu Ra'anana 3:1. V základní sestavě Beer Ševy nastoupil také český útočník Tomáš Pekhart. (ČTK)
23.09.2017 Beer Ševa v lize remizovala, Pekhart dal gól
Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, s nimiž se ve čtvrtek utká v Evropské lize Plzeň, remizovali v izraelské nejvyšší soutěži na hřišti Hapoelu Haifa 1:1. Jediný gól Beer Ševy vstřelil český útočník Tomáš Pekhart, který odehrál 66 minut. Bývalý hráč Norimberku, Ingolstadtu nebo AEK Atény Pekhart otevřel skóre už ve čtvrté minutě, v druhém poločase ale vyrovnal Hanan Maman. (ČTK)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!