Hapoel Beer-Sheva Izrael - Hapoel Beer-Sheva - Expres Zprávy

21.10.202015:48

Beer-Sheva zítra bez tří hráčů a trenéra

Zítřejší utkání Evropské ligy mezi Hapoelem Beer-Sheva a Slavií Praha se nebude týkat trojice domácích hráčů. Brankář Raz Rahamim, obránce Loai Taha a záložník Josué měli pozitivní testy na koronavirus. Ze stejného důvodu nebude na lavičce izraelského klubu trenér Jossi Abukasis a jeho asistent Elyaniv Barda.

twitter.com/thesportsrabbi
20.10.202013:34

Utkání v Izraeli budou řídit Belgičané

Slavia se ve čtvrtek střetne s Hapoelem Beer-Sheva a na trávníku u toho bude i několik Belgičanů. Jako hlavní rozhodčí byl delegován Lawrence Visser, jeho asistenty budou Thibaud Nijssen a Rien Vanyzere.

uefa.com
01.10.202021:21

Plzeň si skupinu EL nezahraje

Výsledek utkání předkola Evropské ligy: Hapoel Beer-Sheva - Viktoria Plzeň 1:0 (4. Josué z penalty).

24.09.202022:19

Plzeň ve 4. předkole narazí na Hapoel Beer-Sheva

Jasno o soupeři pro závěrečné předkolo Evropské ligy má Plzeň. Viktorii čeká Hapoel Beer-Sheva, jenž vyřadil skotský Motherwell, hrát se bude 1. října na stadionu izraelského týmu.

13.07.202021:41

Izraelský pohár pro Hapoel Beer-Sheva

Výsledek finále Izraelského poháru: Hapoel Beer-Sheva - Maccabi Petach-Tikva 2:0 (49. Sahar, 61. Josué).

24.04.202011:11

Hasselbaink si hledá angažmá

Nigel Hasselbaink už nebude hrát za Hapoel Beer-Sheva, nizozemský útočník se s vedením izraelského klubu dohodl na ukončení smlouvy.

transfermarkt.de
14.08.201808:33

Pekhart bude hrát za Las Palmas

Tomáš Pekhart ukončil své angažmá v izraelském celku Hapoel Beer-Sheva. Český útočník si zahraje druhou španělskou ligu, zdarma ho získalo Las Palmas.

21.05.201822:15

Pekhart zapsal další gól za Beer-Shevu

Hapoel Beer-Sheva ve 36. kole izraelské ligy zdolal Maccabi Netanya vysoko 6:1, na čemž se jedním zásahem podílel i Tomáš Pekhart. Rodák ze Sušice úřadujícímu izraelskému mistrovi letos pomohl deseti přesnými zásahy.

12.05.201822:18

Pekhart slaví s Beerševou izraelský titul

Fotbalisté Hapoelu Beerševa s českým útočníkem Tomášem Pekhartem obhájili izraelský titul. Pomohla jim remíza druhého Bejtaru Jeruzalém 3:3 na hřišti Bnei Yehudy. Mrzet je tak nemusela ani prohra 0:1 s Maccabi Tel Aviv, neboť mají dvě kola před koncem v čele tabulky sedmibodový náskok. Dlouho to vypadalo, že Bejtar ještě udrží teoretickou šanci na zisk titulu. Po poločase vedl 2:0 a přestože krátce po změně stran Yehuda vyrovnala, v 60. minutě vrátil hostům vedení slovenský útočník Jakub Sylvestr. V závěru ale na 3:3 vyrovnal Yonatan Cohen. Beerševa prohrála s Maccabi po gólu Dora Peretze ze 44. minuty, v zisku pátého titulu v historii a třetího po sobě však Hapoelu porážka nezabránila.

ČTK
10.03.201821:56

Pekhart se trefil, jeho tým vyhrál

Český útočník Tomáš Pekhart ve službách Hapoelu Beer Sheva gólově přispěl k výhře 2:0 nad celkem Bnei Sakhnin, když v 59. minutě přidal druhý pojišťující gól. Beer Sheva díky vítězství zůstane v čele izraelské ligy.

02.02.201818:56

Cedek dostal za doping osmiměsíční trest

Izraelský fotbalista Hapoelu Beer Ševa Šir Cedek dostal osmiměsíční trest za doping. Po utkání čtvrtého předkola Ligy mistrů, v němž izraelský mistr loni v srpnu vypadl s Mariborem, měl pozitivní test na stimulant oktopamin. Cedek poté skóroval v úvodním utkání základní skupiny Evropské ligy proti Luganu, poté již v soutěži nenastoupil. Případ osmadvacetiletého izraelského reprezentanta projednávala Evropské fotbalová unie v prosinci. Nyní je verdikt definitivní, neboť se proti němu neodvolal ani hráč, ani Světová antidopingová agentura WADA.

ČTK
07.12.201722:56

Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:2

Výsledek utkání Evropské ligy: Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:2 (28. Hejda, 83. Hořava).

07.12.201721:55

Poločas: Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:1

Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Hapoel Beer Sheva - Plzeň 0:1 (28. Hejda).

03.12.201721:46

Beer Ševa i díky Pekhartovi vyhrála

Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, kteří se utkají v závěrečném kole skupiny Evropské ligy s Plzní, porazili v izraelské nejvyšší soutěži i díky jedné trefě střídajícího útočníka Tomáše Pekharta Kirjat Šmona 3:1. Posunuli se tak na první místo tabulky o tři body před Beitar Jeruzalém, dorovnat se jim však může Hapoel Haifa po pondělním městském derby s Maccabi.

Beer Ševa vedla po poločase 2:1, když se prosadili Michael Ohana a Miguel Vítor a k jedinému gólu Šmoně dopomohl vlastní brankou obránce Oren Bitton. Na konečných 3:1 upravil v druhé půli po pěti minutách na hřišti střídající Pekhart.

Beer Ševa hrála v sestavě Goreš - B. Bitton, Vítor, Taha, O. Bitton - Einbinder (85. Brown), Ogu, Ohana (62. Radi), Melikson - Nwakaeme, Sahar (74. Pekhart).

ČTK
14.10.201722:00

Beer Ševa porazila 3:1 poslední tým ligy

Hapoel Beer Ševa, jeden ze soupeřů Viktorie Plzeň v základní skupině Evropské ligy, vyhrál v sedmém kole izraelské fotbalové ligy na půdě Hapoelu Ra'anana 3:1. V základní sestavě Beer Ševy nastoupil také český útočník Tomáš Pekhart.

ČTK
23.09.201722:11

Beer Ševa v lize remizovala, Pekhart dal gól

Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, s nimiž se ve čtvrtek utká v Evropské lize Plzeň, remizovali v izraelské nejvyšší soutěži na hřišti Hapoelu Haifa 1:1. Jediný gól Beer Ševy vstřelil český útočník Tomáš Pekhart, který odehrál 66 minut. Bývalý hráč Norimberku, Ingolstadtu nebo AEK Atény Pekhart otevřel skóre už ve čtvrté minutě, v druhém poločase ale vyrovnal Hanan Maman.

ČTK
14.09.201721:31

Pekhart neproměnil pokutový kop

Hapoel Beer-Sheva uprostřed prvního dějství vede nad Luganem, rozdíl mohl být však klidně vyšší. Tomáš Pekhart však v 11. minutě neproměnil pokutový kop a odmítl tím zvýšit na rozdíl dvou gólů.