US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

Atalanta má další tři body, otočila utkání se Sassuolem

Alespoň na pár hodin má Atalanta ten luxus vyhřívat se na první příčce Serie A. Na domácí půdě sice dnes večer prohrávala se Sassuolem, ale na branku Kiriakopoulose dokázala odpovědět dvěma přesnými zásahy, které od sebe dělily jen dvě minuty čistého času.

Sassuolo chce v Bergamu vyhrát po osmi letech

Atalanta ještě ani zdaleka nevzdává boj o první příčku a opět hodlá využít většího času k odpočinku oproti svým tradičním rivalům. V sobotu večer se do Bergama vypraví Sassuolo, které v minulém kole proti dalšímu velkému jménu calcia tvrdě narazilo.

Inter vyhrál na Sassuolu a může brojit na Barcelonu

Těžké utkání na hřišti Sassuola zvládl milánský Inter a spolehnout se mohl na útočníka Edina Džeka. Bosenský fotbalista vstřelil úvodní branku Nerazzurri před koncem prvního poločasu a vítěznou trefu obstaral čtvrthodinu před koncem. Jedinou branku domácího celku vstřelil Davide Frattesi.

Vzmáhající se Sassuolo hostí posledního přemožitele Barcelony

Trenér Alessio Dionisi si může spokojeně mnout ruce, protože jeho Sassuolu se konečně začíná víc dařit. A utkání s Interem z jeho pohledu přichází v tu pravou chvíli, protože Nerazzurri v lize tápou. Nicméně se jim povedl husarský kousek v Lize mistrů, který jejich sebevědomí určitě zvedne.

Sassuolo nadělilo Salernitaně "bůra"

Velkým debaklem skončilo pro Salernitanu utkání na Mapei Stadium proti Sassuolu. Domácí zvítězili rozdílem pěti branek a mezi střelce se zapsalo hned pět různých hráčů. Neroverdi dvakrát skórovali v prvním poločase a další várka branek přišla po změně stran.

Sassuolo má doma se Salernitanou vynikající statistiky

Salernitana od třetího kola čeká na další výhru v ročníku a moc ráda by se dočkala na Mapei Stadium. Sassuolo sice jde do utkání v lepší momentální formě, ale oba kluby od sebe dělí jen pouhé dva body, takže i hosté mají o co hrát.

Álvarez v nastavení rozhodl o výhře Sassuola

Na poslední možnou chvíli urvalo Sassuola cenné vítězství. V Turíně to byla po celou dobu takticky svázaná bitva s minimem šancí a nakonec to byli Neroverdi, kteří dokázali vytěžit maximum. Ve třetí minutě nastavení rozhodl hlavičkou Augustín Álvarez.

Jurićův Turín se hodlá vzchopit proti mátožnému Sassuolu

Jen zřídkakdy se stává, že duel mezi Turínem a Sassuolem na půdě Granata skončí dělbou bodů. Remíza se udála při posledním duelu v minulé sezoně, ale předtím už osmkrát ne. A drtivou většinu z nich vyhrává právě domácí tým.

Zebry mají čtvrtou výhru v řadě, v závěru smetly domácí Sassuolo

Kdo by to byl řekl, že po šesti kolech bude Udinese ztrácet na první místo jen bod. Zebry se rozehrály do skvělé formy a zvítězily i na Mappei Stadium, když v závěrečné čtvrthodině ofenzivním uragánem otočily výsledek z 0:1 na 3:1.

Udinese hodlá po AS Řím vyzrát i nad domácím Sassuolem

Udinese se vzepjalo ke statečnému výkonu a v posledních třech duelech překvapivě neztratilo ani bod. V neděli odpoledne zavítají Sottilovi muži do města Reggio Emilia, kde své domácí zápasy hraje Sassuolo, a budou chtít další body.

Cremonese doma nevystřelilo na branku, duel skončil 0:0

Když nevystřelíte na branku, nemůžete zvítězit. Nemusíte ale ani prohrát, o čemž se přesvědčilo Cremonese. V domácím souboji se Sassuolem bylo horším týmem, ovšem hosté své šance neproměňovali.

Cremonese touží po prvních bodech. Přivítá oslabené Sassuolo

Předposlední Cremonese zoufale touží uhrát první body a oprostit se od série čtyř porážek. Ani v neděli po poledni ho ale nečeká snadná práce, protože na stadion Giovanni Zini dorazí Sassuolo. A u něj člověk nikdy neví, v jaké formě se ukáže.

AC Milán ztratil body v Sassuolu, Berardi nedal penaltu

Domenico Berardi se mohl opět stát katem milánského AC, jenomže v prvním poločase neproměnil penaltu. Sassuolo i tak obralo mistra o body a remízu 0:0 nakonec berou oba celky. Milán navíc prodloužil sérii neporazitelnosti už na dvacet zápasů.

Sassuolo se pokusí zlomit milánskou sérii

AC Milán už neprohrál devatenáct ligových zápasů v řadě, což je aktuálně nejdelší série napříč všemi TOP ligami. Přerušit se jí pokusí Sassuolo, které má navíc Milánu co oplácet. Neroverdi stihli během tří kol zapsat všechny výsledky, tedy výhru, remízu i porážku.

Čtyřgólová remíza na stadionu Alberta Picca, Spezia hrála se Sassuolem 2:2

Celkem čtyři branky a konečná remíza 2:2 byla k vidění v La Spezii. Domácí neudrželi poločasové vedení a se Sassuolem remizovali. Neroverdi byli o něco lepším týmem a v závěru dokonce mohli urvat vítězství, kdyby využili početní převahu po vyloučení Ekdala.