US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

US Sassuolo - FC Crotone 2:1

Sassuolo nakonec roli favorita zvládlo, v závěru otočilo nepříznivý vývoj a Crotone porazilo 2:1. Domácí se tak vítězně naladili na další utkání Evropské ligy, které je čeká už ve čtvrtek.

Preview: US Sassuolo - FC Crotone

Zatím suverénně nejhorší tým ligy Crotone zavítá na půdu Sassuola a pokusí se překvapit. Nováček soutěže zatím nevyhrál, získal pouhý jeden bod a na nesestupovou pozici rázem ztrácí pět bodů. Sassuolo zatím kombinaci Serie A a Evropské ligy poměrně zvládá, vedle zápasu s Crotone se už ve čtvrtek představí ve Vídni, na půdě Rapidu.

AC Milán - US Sassuolo 4:3

Na milánském San Siru se odehrál fantastický zápas, ve kterém nakonec padlo sedm branek. Domácí nejprve vedli, ale Sassuolo třemi branky výsledek otočilo. Jenže hosté dvoubrankové vedení neudrželi a tentokrát AC třemi brankami výsledek otočilo a už nepustilo.

Preview: AC Milán - US Sassuolo

Nedělní podvečer je v Itálii vyhrazen také souboji Milána se Sassuolem. Rossoneri nemívají na Sassuolo zrovna dobré vzpomínky, za posledních několik sezon jim Neroverdi uštědřili nejednu porážku. Tentokrát si AC může v jedné věci oddechnout, neboť se na trávníku určitě neobjeví vrchní milánský kat Domenico Berardi.

KRC Genk - US Sassuolo 3:1

Sassuolo nezopakovalo parádu z prvního utkání a v Belgii mělo s Genkem problémy. Dokonce tak velké, že prohrálo poměrem 3:1. Domácí byli jasně aktivnější a lepší, což se odrazilo i na skóre. Po hodině hry už vedli 3:0, ale po chvíli dal jedinou branku Italů Politano.

Genk vyzve nováček v EL Sassuolo

Sassuolo plní roli nováčka a příjemného překvapení Evropské ligy. Teď jej čeká další z jeho neoblíbených výjezdů v podobě belgického Genku. Tomu se sice měsíc září herně vůbec nedaří, ale přesto bude mírným favoritem.

US Sassuolo - Udinese Calcio 1:0

Nejtěsnější vítězství si připisuje Sassuolo. To v generálce na Evropskou ligu udolalo nebezpečné Udinese 1:0, když o všem rozhodl ve 34.minutě Defrel. Hubené vítězství Neroverdi je zcela zasloužené, Udinese si toho na Cittá del Tricolore příliš nevytvořilo.

Preview: US Sassuolo - Udinese Calcio

Sassuolo doma přivítá nevyzpytatelné Udinese a bude cílit na tři body. Neroverdi si musejí zvykat na náročnější rozvržení zápasů, už v týdnu je totiž čeká cesta do Belgie k zápasu Evropské ligy s Genkem. Prvním úkolem je ale zdolat Zebry.

Chievo Verona - US Sassuolo 2:1

Chievo doma porazilo brankami z prvního poločasu Sassuolo 2:1 a v tabulce se posunulo na osmé místo, Sassuolo je třinácté, ale mezi oběma celky je jen jednobodový rozdíl. Vítěznou trefu obstaral pět minut před koncem poločasu Lucas Castro.

Preview: Chievo Verona - US Sassuolo

Utkání Chieva se Sassuolem na první pohled slibuje zajímavou podívanou, vždyť jde o souboj aktuálně čtvrtého týmu s účastníkem Evropské ligy. Jenomže realita bývá v zápasech na Stadio Bentegodi jiná. Nepříliš mnoho branek a úporná defenzíva zejména domácího celku.

US Sassuolo - Janov CFC 2:0

Hráči Sassuola navázali na úspěšné představení z Evropské ligy, kde rozstříleli Athletic Bilbao a dnes pokořili na svém stadionu 2:0 FC Janov. Neroverdi rozhodli o svém vítězství až ve druhém poločase brankami Politana a Defrela. Za hosty nedohrál utkání vinou červené karty Veloso.

Preview: US Sassuolo - Janov CFC

Zajímavé utkání nabidne stadion Cittá del Tricolore. Sassuolo totiž přivítá FC Janov, kterému se pod chorvatským koučem Jurićem daří. Grifové mají na svém kontě plný počet bodů, odehrány mají však jen dvě utkání.

Pohádka Sassuola nekončí, odneslo to Bilbao

Sassuolo pokračuje ve skvělých výkonech, dnes večer si poradilo až překvapivě snadno s baskickým Bilbaem. Athletic dokonce brankáře Consigliho nepřekonal ani jednou, zatímco domácí se trefili třikrát.

Sassuolo čeká pohárová premiéra a zkušené Bilbao

Itálie bude mít silné zastoupení v evropských pohárech především díky Evropské lize. Do ní se kromě tradičních a známých celků dostal také jeden nováček, který se ale chce prát o co nejdelší setrvání. Hned na úvod ale Sassuolo hostí zkušené Bilbao.

Higuaín se vyplácí. Dvěma góly sestřelil Sassuolo

Gonzalo Higuaín ukazuje, že mu ani obří a velmi diskutovaná cenovka není překážkou a góly že dokáže střílet s lehkostí sobě vlastní. Dva zásahy si schoval do duelu se Sassuolem a další branku přidal Miralem Pjanić. Sassuolo stihlo už jen kontrovat jednou brankou mladého obránce Anteie.