Udinese Calcio Itálie - Udinese Calcio - Zprávy

Udinese díky bleskovému úvodu udolalo Sampdorii

Udinese vyšel skvěle úvod do utkání se Sampdorií a již během prvních patnácti minutách dokázala dvakrát udeřit. To jí nakonec stačilo a ještě si mohla dovolit luxus zahodit několik dalších šancí.

Venku se Doria nesmírně trápí. Zlepší bilanci v Udine?

Udinese má za sebou dvě těžce vybojované remízy s mnohem kvalitnějšími a většími týmy, takže jméno dalšího soupeře je pro ni úlevou. Dacia Arena totiž uvítá janovskou Dorii, která se každým týdnem přibližuje spíš k sestupu než záchraně.

AC Milán znovu ztratil body, jeden nechal Zebrám z Udine

AC Milán má za sebou další nepříliš povedené utkání, které by ho v konečném zúčtování mohlo hodně mrzet. Doma se sice brzy ujal vedení díky brance portugalské hvězdy Leãa, jenže po změně stran překvapil San Siro gólem na 1:1 Udogie.

AC Milán hostí v předehrávce nepříjemné Udinese

Vedoucí AC Milán se trochu netradičně představí už v pátek podvečer proti Udinese. Zebry nepatří k jeho oblíbeným soupeřům a kouč Stefano Pioli očekává tuhý boj o tři body. V případě vítězství si mohou Rossoneri pojistit vedení v tabulce před konkurenčním Interem.

Udinese obralo favorizované Lazio o dva body

Udinese dokázalo na domácí půdě obrat favorizované Lazio o dva body a připisuje si do tabulky další úspěch. Od úvodu utkání nad římským celkem vedlo po brance Deulofeua, jenže na ni hosté ještě do konce poločasu dokázali reagovat.

Udinese čelí druhému nejlepšímu útoku ligy, Laziu

Lazio ještě nevzdává boj o příčky znamenající Ligu mistrů a v Serii A se mu docela daří pravidelně sbírat body. Udinese spíš pokulhává za předsezónními cíli a naposledy utrpělo ostudný debakl. Jak odpoví proti druhé nejlepší ofenzivě ligy?

Antonín Barák přispěl gólem k drtivé výhře Hellasu nad Udinese

Jedním gólem přispěl k demolici svého bývalého zaměstnavatele český záložník Antonín Barák. Hellas zvítězil naprosto přesvědčivě 4:0 a v tabulce se posunul na deváté místo. Udinese doplatilo na velké neproměňování šancí.

Zebry chtějí ve Veroně potvrdit výhru z minulého kola

Udinese sice mívá ve Veroně dlouhodobě problémy bodovat, ale v minulém kole ukázalo, že podceňovat ho by byla velká chyba. Letošní Hellas ale taky umí překvapit a dokonce se rve o účast v pohárech!

Udinese v nastavení urvalo výhru nad FC Turínem

Boj o co nejlepší umístění v tabulce mezi Udinese a Turínem skončil lépe pro prvně jmenovaný celek a to až po brankách v nastaveném čase. Celých devadesát minut čekali diváci na gól marně a dočkali se teprve v nastavení, po vyloučení Rolanda Mandragory. V jeho třetí minutě překonal Milinkoviće-Saviće Nahuel Molina a chvíli na to proměnil pokutový kop Ignacio Pussetto.

Udinese čeká čtyři zápasy na výhru. Dočká se proti Býkům?

Nedělní podvečer nás přivede do Dacia Areny v Udine, kde se domácí Zebry pokusí o výhru po dlouhé době plné zklamání. Proti nim se postaví turínské FC, kterému zklamání taky nejsou cizí, i když je o několik řad na Udinese.

Janov CFC se ani pod Ballardinim výhry nedočkal

Fotbalisté Janova se dál výsledkově trápí. Po odvolání trenéra Shevchenka se kormidla ujal staronový kouč Ballardini a na úvod s ním jenom remizoval 0:0 s Udinese. Grifoni vyslali tři střely na branku, zatímco zebry ani jednu.

Druhá nejhorší obrana ligy se postaví proti Udinese

Udinese má s Janovem skvělé zkušenosti a hlavně v poslední době se mu málokdy stává, že by ztratilo nějaké body. Janovský celek ale zoufale potřebuje body, protože už je nějakou dobu přímo namočen do záchranných bojů.

Udinese posiluje obranu, přichází Marí a Benković

Hned dvě posily do zadních řad přivedlo Udinese Calcio. Italský klub si z Arsenalu vypůjčil Pabla Marího a z Leicesteru dorazil nenaplněný talent Filip Benković...

Juventus to proti Udinese zvládl, trefili se Dybala a McKennie

"Stará dáma" se dál drží v kontaktu s první čtyřkou, když v sobotu splnila roli favorita proti Udinese. Do vedení jí nasměroval již v prvním poločasu Argentinec Paulo Dybala a pojistku vstřelil čtvrthodinu před koncem Weston McKennie.

Juventus chce vyléčit pohárové zklamání proti Udinese

Sobotní program 22. kola Serie A zakončí duel mezi domácím Juventusem a Udinese. Zatímco Stará dáma v minulém kole oslnila nečekaným obratem ve zdánlivě prohraném utkání, Zebrám se vymstila nucená pauza kvůli koronaviru a schytaly debakl.