SS Lazio Itálie - SS Lazio - Zprávy

Preview: Udinese Calcio - Lazio Řím

V prvním zápase 28. kola přivítá Udinese Calcio na stadiónu Friuli Lazio Řím. Domácí jsou prozatím šestí a na čtvrté místo zaručující předkolo Ligy mistrů ztrácejí sedm bodů. Lazio je na tom poněkud hůře. Patří mu až 11. příčka a zdá se, že si svou štaci v evropských pohárech nezopakuje.

Lazio Řím - AS Livorno 2:0

Lazio Řím doma pohodlně zvítězilo nad Livornem. O výsledku utkání rozhodl první poločas, když na první trefu Tommasa Rocchiho navázal ve 25. minutě Goran Panděv. Livorno tak nedokázalo navázat na poslední úspěšné vystoupení proti Catanii.

Preview: Lazio Řím - AS Livorno

Sestupem ohrožené Livorno zavítá na horkou půdu Lazia Řím. Domácí v minulém kole sahali po vítězství na San Siru, nakonec si však odvezli pouze bod. Livorno získalo všechny tři body za vítězství nad Catanii Calcio.

Zasloužili jsme si vyhrát, říká Lotito

Lazio na hřišti soupeře naposledy vyhrálo 21. října a na této skutečnosti nic nezměnil ani včerejší zápas na půdě milánského AC. Hráči klubu z hlavního města podali dobrý výkon a po změně stran šli do vedení, které z pokutového kopu smazal Massimo Oddo. Prezident Lazia Claudio Lotito si každopádně myslí, že jeho tým si zasloužil vyhrát...

AC Milán - Lazio Řím 1:1

AC Milán znovu klopýtnul a odmítl se alespoň do neděle vrátit na čtvrtou pozici. Lazio si tak připsalo velice cenný bod za konečnou remízu 1:1. Účet utkání otevřel Rolando Bianchi a konečnou remízu zajistil proměněným pokutovým Massimo Oddo.

Preview: AC Milán - Lazio Řím

AC Milán přivítá na stadionu Giuseppe Meazza v generálce na odvetné utkání proti Arsenalu Londýn aktuálně dvanáctý celek soutěže Lazio Řím. Biancocelesti mají svému soupeři co oplácet. Milán totiž vyhrál na Stadio Olimpico drtivě 5:1.

Lazio Řím - Reggina Calcio 1:0

Na Stadio Olimpico měli domácí napravovat zpackaný zápas minulého kola na půdě posledního Cagliari. To se povedlo a Lazio Řím si alespoň částečně udobřilo fanoušky hubeným vítězstvím nad sestupem ohroženou Regginou.

Fanoušci Lazia si vyšlápli na vlastní hráče

Fanoušci Lazia Řím zaútočili vejci během pondělního tréninku na trenéra Delia Rossiho a jeho hráče. Příznivce Biancocelesti rozlítila porážka v ligovém utkání s Cagliari 0:1.

Preview: Lazio Řím - Reggina Calcio

Na Stadio Olimpico zavítá předposlední Reggina Calcio k utkání proti tamnímu Laziu Řím. Reggina v minulém kole šokovala výhrou nad Juventusem Turín. Lazio Řím se o podobný rozruch postaral na Sant‘ Elia, kde prohrál 1:0 s posledním celkem tabulky Cagliari.

Cagliari Calcio - Lazio Řím 1:0

Na stadionu Sant‘ Elia si diváci museli na první branku počkat až do osmdesáté sedmé minuty. Utkání rozhodl jedinou trefou střídající Alessandro Matri a to i přesto, že hostující Lazio Řím mělo od šedesáte druhé minuty výhodu jednoho muže v poli.

Preview: Cagliari Calcio - Lazio Řím

Poslední tým soutěže Cagliari hostí na domácí půdě loňský třetí celek římské Lazio. Domácí potřebují každý bod, nejlépe hned všechny tři. Klub prezidenta Massima Celina totiž ztrácí na pozice zajišťující start v příštím ročníku Serie A už šest bodů.

Cassano chtěl přestoupit do Lazia

Prezident římského Lazia Claudio Lotito šokoval prohlášením, že útočník Antonio Cassano měl zájem před sezonou přestoupit k Biancocelesti. Přitom italský forvard čtyři a půl roku strávil u konkurenčního AS.

Lazio Řím - Atalanta Bergamo 3:0

Lazio doma získalo důležité tři body po výhře rozdílem třídy nad Atalantou Bergamo. O dvě branky se postaral Tommaso Rocchi z pokutových kopů, třetí pak vstřelil jeho kolega z útoku Goran Panděv. Lazio si polepšilo o jednu příčku a nyní je dvanácté. Atalanta klesla na devátou pozici.

Preview: Lazio Řím - Atalanta Bergamo

Tápající Lazio Řím, jemuž patří 13. příčka, doma přivítá osmou Atalantu. Římané nemají zrovna optimální formu, jelikož v posledních pěti zápasech zaznamenali svěřenci Delia Rossiho pouze jedno vítězství, Lazio přitom mělo před sezónou mnohem větší ambice.