SPAL 2013 Itálie - SPAL 2013 - Zprávy

SPAL 2013 - ACF Fiorentina 1:1

SPAL dokázal bodovat i ve třetím ligovém zápase v řadě a tentokrát obral o body Fiorentinu. Nováček soutěže se dokonce ujal vedení zásluhou Alberta Paloschiho, ale konečné slovo měl deset minut před koncem Federico Chiesa.

Preview: SPAL 2013 - ACF Fiorentina

Na stadionu Paola Mazzy ve Ferraře se proti sobě postaví týmy SPAL a Fiorentiny. Před reprezentační přestávkou měly oba celky zcela jinou formu a překvapivě na tom byl lépe nováček, který proti Viole může zadělat na třízápasovou neporazitelnost.

SPAL zabojoval a z Bergama veze bod

Bylo to hodně zajímavé utkání a po dlouhou dobu plnila lehce unavená Atalanta před vlastním publikem roli jasného favorita. Spal dokázal odpovědět na branku Bryana Cristanteho, když se prosadil Luca Rizzo. Domácí navíc museli dohrávat utkání v početním oslabení.

Spal touží po Janovu získat i skalp unavené Atalanty

Atalantě Bergamo se poslední dva duely nepovedly úplně tak, jak by si představovala. Další šanci bude mít v domácím prostředí, když uvítá nováčka z Ferrary. Zápasem se Spalem ale nebude nic snadného, jak ostatně odvážný nováček ukázal v minulém kole.

Janov opět prohrál, porazil jej Spal

Janov veze z Ferrary hodně špatný výsledek, protože těsně prohrál a nedokázal vstřelit ani jednu branku. Situace hostujícího trenéra Ivana Juriće začíná být hodně vážná, o což se zasloužil jediný úspěšný střelec Mirko Antenucci.

Spal odehraje s Janovem souboj o všechno

Stadion Paolo Mazza hostí souboj dvou ohrožených druhů. Domácí trenér Leonardo Semplici je v ohrožení nezaměstnaného stejně jako taktik, který má na starosti lavičku Janova. Také Ivan Jurić proto musí dát do zápasu se Spalem všechno.

Ofenzivní hvězdy dovedly Juventus k hladké výhře nad Spalem

Juventus Turín si doma poradil s marně bojujícím nováčkem a Spal odeslal domů bez bodů. Dnes se ukázala především jeho ofenzivní stránka, protože Juventus nastřílel čtyři branky! I díky tomu vstřelil už 31 gólů v prvních deseti kolech, což se mu povedlo naposledy v sezoně 1951/1952.

Juventus doma vyzve trpaslíka ze Spalu

Spal má před sebou téměř nesplnitelnou misi, protože jeho úkolem je obrat o body samotný Juventus Turín. Velikánovi z Piemontu se sice herně příliš nepovedl duel Ligy mistrů proti Sportingu, ale soudě dle minulých výsledků byl již dávno zapomenut. Nyní hostí trpaslíka, který více než schopnostmi hraje první ligu nadšením.

SPAL 2013 - US Sassuolo 0:1

Jedinou branku viděli diváci na stadionu Paola Mazzy ve Ferraře a to hned v první minutě utkání. SPAL mělo hned několik příležitostí na vyrovnání, ale ani jedna se neujala. Šance spalovalo i Sassuolo, včetně pokutového kopu.

Preview: SPAL 2013 - US Sassuolo

Souboj dvou trápících se celků uvidí město Ferrara. Na půdu nováčka zavítá Sassuolo, které se po odchodu Eusébia Di Francesca stále hledá. Oba celky mají na kontě jen jedno vítězství a nacházejí se na osmnáctém respektive devatenáctém místě.

Bologna FC - SPAL 2013 2:1

Boloňa pokračuje ve zlepšených výkonech a po těsné výhře nad SPAL 2:1 se posunula už na sedmé místo. Domácí od začátku kontrolovali hru a tři body získali naprosto zaslouženě. Prosadil se Andrea Poli a zbytek branek už obstarali hosté. Salamon si vstřelil vlastní branku a Antenucci už v závěru jen snižoval.

Preview: Bologna FC - SPAL 2013

Boloňa má ideální možnost prodrat se do první poloviny tabulky a co více, přiblížit se evropským pohárům, protože hostí nováčka z Ferrary SPAL. Hosty není radno v žádném případě podceňovat, o body už dokázali obrat Lazio nebo Udinese.

SPAL 2013 - FC Crotone 1:1

Remízou 1:1 skončilo utkání dvou horkých kandidátů na sestup SPALu a Crotone. Domácí se v prvním poločase ujali vedení, ale konečné slovo měl Tochukwu.

Preview: SPAL 2013 - FC Crotone

O důležité body se bude bojovat i na opačném pólu tabulky. SPAL hostí Crotone a oba celky si chtějí udržet postavení mimo sestupové pozice. Oba týmy se utkají vůbec poprvé.

Neapol těsně porazila bojující Spal

Neapol se z Ferrary vrací se třemi body, ale ty byly doslova hodně vydřené. Po velmi hektickém úvodu jsme se dočkali dramatického závěru a hned pěti branek dohromady. Nakonec byla o jednu branku šťastnější právě Neapol, na svědomí měl přesný zásah obránce Faouzi Ghoulam.