SPAL 2013 Itálie - SPAL 2013 - Zprávy

SPAL uhrál remízu, Sassuolo se ocitá v sestupovém pásmu

Khouma Babacar vstřelil dnes odpoledne svou druhou branku v dresu Sassuola, ale ani ta na tři body nestačila. Jeho proměněná penalta se udála až ve chvíli, kdy už SPAL vedl po brance Mirka Antenucciho. A druhá půle nenabídla ani jednu branku.

Sassuolo hostí v bitvě ohrožených SPAL

SPAL se ještě nevzdává a dalším týmem, kterému by rád pořádně zatopil, je Sassuolo. V neděli odpoledne se představí na jeho domovské půdě, Stadio Città del Tricolore, a bude doufat, že se mu konečně podaří nad Neroverdi zvítězit.

Bologna v oslabení padla ve Ferraře

SPAL si připsal hodně cennou výhru na domácí půdě. V hodně hektickém a dramatickém utkání jsme viděli po jedné červené kartě na obou stranách, přičemž negativnější dopad mělo oslabení na Bolognu. Domácím stačila jediná branka, o kterou se po změně stran postaral záložník Alberto Grassi.

SPAL chce oplatit Bologně minulé vzájemné utkání

Bologna se opět dostává do klidnějších vod a její forma poslední dobou zažívá vzestup. Další šanci na body Felsinei cítí před 27. kolem Serie A, neboť jedou do Ferrary. A tamnímu SPALu se naopak moc nedaří, což jej zatím odsuzuje k pobytu v zóně sestupu.

FC Crotone - SPAL 2013 2:3

Crotone nezvládlo druhý nesmírně důležitý zápas o záchranu a po porážce 2:3 s posledním Beneventem tentokráte v domácím prostředí podlehlo stejným poměrem mnohem většímu rivalovi - SPAL 2013. V tabulce Serie A se nachází na poslední nesestupové sedmnácté pozici s jednadvaceti body, jeho nedělní protivník zůstává osmnáctý a na Crotone ztrácí pouhý jeden bod. Celek z městečka Ferrara rozhodl o svém úspěchu v úvodní čtvrthodině druhé půle.

Crotone cítí šanci. Je ve formě a hostí SPAL

Pojem "záchranářská bitva" by snad už ani nemohl být jasnější. Hned v neděli po obědě jej svede Crotone, které doma uvítá SPAL. A pokud domácí získají nějaké body, uvrhnou své hosty do ještě větší deprese.

Neapol díky jediné brance porazila SPAL

Neapol uhrála se SPALem tři body, které potřebovala k návrat na první místo tabulky. Stačila jí k tomu jediná branka, o kterou se již v šesté minutě postaral záložník Allan.

Neapol cítí další šanci na tři body, proti je nováček z Ferrary

Neapol má za sebou hrubě nezvládnuté utkání Evropské ligy, které ale jasně ukázalo, čemu trenér Sarri a jeho parta dávají přednost. Hlavní pozornost je upřena na Serii A, což mohou Partenopei dokázat proti trápícímu se SPALu.

AC Milán rozstřílel Spal čtyřmi góly

AC Milán opět ukázal, že se s ním musí počítat. V sobotním klání se Spalem si připsal povinné tři body, předvedl parádní výkon a udržel čisté konto. K němu přidal čtyři branky a bavil diváky, o což se postaral především mladý útočník Patrick Cutrone.

Spal se pokusí o zázrak, který zažili jen pamětníci

Kdybyste hledali datum, kdy naposledy milánský velkoklub prohrál v první lize se Spalem, jednalo by se o datum, kdy asi většina z dnešních čtenářů EF nebyla na světě. V sobotu odpoledne se AC na půdu tápajícího nováčka opět dostaví.

Spal opět prohrál, raduje se domácí Cagliari

Cagliari slaví důležitou výhru nad soupeřem, se kterým jej pojí strach o sestup. Domácí celek na Sardinii neměl problémy porazit Spal, neinkasoval ani jednou a ještě svému rivalovi nadělil dvě branky. Rovným dílem si zásahy domácích rozdělili Luca Cigarini a Marco Sau.

Zlepšující se Spal čeká výlet na Sardinii, kde se mu nedaří

Cagliari svádí důležitou bitvu o záchranu a jeho sezona zatím nenese tak pozitivní ovoce, jak jeho fanoušci doufali. Celek ze Sardinie se o ně ale chce dál opírat a velkou šanci vidí v nadcházejícím kole. Na jeho půdu totiž zavítá osmnáctý Spal.

Inter opět selhal, proti Spalu získal jen bod

Inter Milán v poledním utkání nedokázal prolomit svou smůlu a z Ferrary veze jen bod. V utkání proti Spalu byl jasným favoritem a dokonce se po vlastní brance Francesca Vicariho dostal do vedení, jenže v 90. minutě o něj přišel. Na konečných 1:1 totiž srovnal kanonýr Alberto Paloschi.

Nováček se v polední siestě postaví slavnému Interu

Nedělní poledne bude v Itálii patřit zajímavému duelu milánského Interu a domácího Spalu. Ten se ve Ferraře pokusí zastavit jasného favorita a využít faktu, že ani Interu se poslední dobou nedaří. Už šest soutěžních duelů totiž Nerazzurri nedokázali vyhrát.

Udinese Calcio - SPAL 2013 1:1

Udinese nedokázalo potvrdit úlohu favorita proti nováčkovi SPAL 2013 a v domácím prostředí se s ním rozešlo smírně v poměru 1:1. Do vedení se sice dostalo krátce po deseti odehraných minutách, jenomže houževnatý soupeř krátce po změně stran srovnal. Calcio je v tabulce na osmém místě s devětadvaceti body, hosté posbírali o třináct bodů méně a jsou na sestupové osmnácté pozici. Na sedmnácté Crotone mají manko dvou bodů.