Khedira půjde na operaci s kolenem, sezona pro něho skončila

Na marodce Juventusu se znovu ocitl Sami Khedira. Německého záložníka v probíhajícím ligovém ročníku pronásledují zranění a tentokráte marodí s kolenem, s tím měl problémy už delší dobu a nyní se rozhodl pro operaci, která znamená předčasný konec sezony...
18.04. | Aktuality | 32 komentářů

Prohra v Lize mistrů připravila Juventus na burze o deset miliard

Akcie Juventusu dnes ztratily zhruba čtvrtinu hodnoty v reakci na úterní vyřazení ve čtvrtfinále Ligy mistrů po domácí prohře s Ajaxem Amsterodam. Tržní hodnota klubu se tak podle agentury Bloomberg propadla o 400 milionů eur (10,3 miliardy korun).
17.04. | Aktuality | 75 komentářů

Trenérem Juventusu zůstanu i v příští sezoně, prohlásil Allegri

Trenér Massimiliano Allegri odmítl spekulace o svém konci na lavičce Juventusu Turín po úterním vyřazení s Ajaxem Amsterdam ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Jednapadesátiletý Ital prohlásil, že po rozhovoru s klubovým prezidentem Andreou Agnellim zůstane koučem "Staré dámy" i v následující sezoně.
17.04. | Aktuality | 102 komentářů

Pohádka pokračuje, Ajax po Realu zaslouženě vyřadil i Juventus

Když se stejně jako v prvním zápase Ajaxu s Juventusem postaral v Turíně o průlom skóre duelu Cristiano Ronaldo, zdálo se, že italský mistr má namířeno do semifinále. Hosté však stejně jako v Amsterdamu dokázali okamžitě zareagovat zásluhou Van de Beeka, a co víc, svou neutuchající ofenzivní aktivitou se po hodině hry dostali De Ligtovou hlavičkou do vedení a slaví tak další skalp evropského giganta.
16.04. | Komentáře a souhrny | 1035 komentářů

Ajax v Turíně nikdy nevyhrál. Dokáže zopakovat překvapení z Madridu?

Ajax poměrně nedávno překvapil fotbalovou veřejnost parádním výkonem, když vymazal ze hřiště domácí Real a na jeho úkor postoupil. V úterý večer by rád zopakoval podobný kousek i v Turíně, kde budou favoritem opět domácí hráči.
15.04. | Previews | 1035 komentářů

Mistr světa Barzagli po sezoně ukončí kariéru

Juventus po této sezoně přijde o dlouholetou oporu a mistra světa z roku 2006 Andreu Barzagliho. Italský obránce, jenž za necelý měsíc oslaví 38. narozeniny, se rozhodl ukončit kariéru i kvůli opakujícím se zdravotním problémům. Oznámil to po sobotní prohře italského mistra se Spalem Ferrara.
14.04. | Aktuality | 54 komentářů

SPAL otočil zápas s Juventusem a oddálil jeho oslavy

Mistrovské oslavy se odkládají, staronový král bude korunován zřejmě až v příštím kole. Juventusu sice stačil k definitivě titulu bod ze hřiště SPALu, ale ani to nakonec nedokázal. V první půli se sice prosadil Kean, jenže po změně stran SPAL udeřil dvakrát.
13.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Juventus plánuje ve Ferraře mistrovské oslavy

Sobotní program 32. kola italské Serie A je hodně výjimečnou událostí. Za určitých okolností bychom se totiž mohli už šest kol před koncem ligy dočkat staronového krále. S cílem odložit mistrovské oslavy se do boje pustí domácí SPAL.
12.04. | Previews | žádný komentář

Uzdraveného dravce Ronalda chválili i hráči Ajaxu

Stejně jako v osmifinále s Atléticem Madrid byl i v úvodním čtvrtfinále Ligy mistrů s Ajaxem ústřední postavou Juventusu Cristiano Ronaldo. Portugalský reprezentant sice téměř tři týdny nehrál kvůli zranění stehna, ale ve středu se postaral o jediný gól italského celku v Amsterodamu. Po remíze 1:1 si za to vysloužil několik poklon od hráčů soupeře.
11.04. | Aktuality | 42 komentářů

Juventus neudržel vedení a z Amsterdamu veze remízu

Radost z branky do kabin vydržela fotbalistům Juventusu jen po dobu poločasové přestávky. Na Ronaldovu trefu dokázal totiž prakticky ihned po startu druhého poločasu odpovědět David Neres. Ajax byl ve druhé půli aktivnějším celkem, další gól z tlaku však nevytěžil a v Turíně bude muset skórovat.
10.04. | Komentáře a souhrny | 362 komentářů
18.07. Benfica angažuje Perina v lednu
Až v lednu nakonec zamíří brankář Mattia Perin z Juventusu do Benficy. Její zástupci při zdravotní prohlídce u šestadvacetiletého gólmana objevili blíže nespecifikované zdravotní potíže, které nyní musí brankář "Staré dámy" vyléčit. (football-italia.net)
18.07. Perin možná nezamíří do Benficy
Benfica možná neposílí Mattia Perin. Náhradní brankář Juventusu má za sebou zdravotní prohlídku, po které vedení lisabonského celku není o transferu za 15 milionů eur přesvědčeno. Důvodem mají být potíže s koleny, jelikož 26letý gólman měl přetržený přední zkřížený vaz na praví i levé noze. (football-italia.net)
18.07. Juventusu možná bude chybět Chiellini
Giorgio Chiellini se možná s Juventusem nezúčastní turné po Asii. Zkušeného obránce trápí potíže se zraněným lýtkovým svalem. (football-italia.net)
18.07. Dortmund už se nezajímá o Mandžukiče
Mario Mandžukić s jistotou nezamíří do Borussie Dortmund. Zkušený útočník je na odchodu z Juventusu a kromě jiných se ocitl i ve spojení se Schwarzgelb, kteří však už o jeho služby podle posledních zpráv nestojí. (kicker.de)
18.07. Demiral zůstane v Juventusu
Merih Demiral přestoupil ze Sassuola do Juventusu a hned letos dostane šanci prosadit se do základní sestavy. Turínský klub s tureckým obráncem počítá a podle informací Sky Sport Italia nemá v plánu ho v létě uvolnit, smůlu tak bude mít například AC Milán, který má zájem o roční hostování. (football-italia.net)
18.07. Perin už je v Lisabonu
Mattia Perin včera večer přicestoval do Lisabonu. Italský brankář posílí Benficu, která ho kupuje z Juventusu, gólmana dnes čeká zdravotní prohlídka a následně podpis pětileté smlouvy. (abola.pt)
17.07. De Ligt přiletěl do Turína
Matthijs de Ligt včera večer přiletěl do Turína a dnes ho čeká zdravotní prohlídka v Juventusu. Mladý obránce následně podpisem smlouvy stvrdí svůj přestup z Ajaxu za 75 milionů eur. (bbc.com)
16.07. Demiral na hostování do AC Milán?
Merih Demiral nedávno přestoupil ze Sassuola do Juventusu a jelikož s velkou pravděpodobností nebude patřit do základní sestavy, začíná se mluvit o hostování - mladý obránce by dle tisku mohl zamířit do AC Milán. (football-italia.net)
15.07. De Ligt nakonec přestoupí ve středu
Matthijs de Ligt přestoupí z Ajaxu do Juventusu. Transfer nizozemského obránce měl být zkompletován v průběhu dnešního dne a nakonec dojde ke zpoždění, fotbalista do Turína přiletí zítra večer, ve středu se pak podrobí zdravotní prohlídce a podepíše smlouvu. (football-italia.net)
15.07. Perin souhlasí s angažmá v Benfice
Mattia Perin je domluven na angažmá v Benfice, která italského brankáře kupuje z Juventusu. Kuby jsou domluveny na odstupném patnáct milionů eur a gólman co nevidět odcestuje do Lisabonu. (abola.pt)