Cagliari Calcio - Juventus FC
24.05.2020Serie A 38. kolo
Juventus FC - AS Řím
11.11. Matuidi má zlomená žebra
Turínský Juventus potvrdil, že jeho francouzský záložník Blaise Matuidi utrpěl v nedělním utkání Serie A proti AC Milán frakturu žebra. Dvaatřicetiletý fotbalista odehrál ve sledovaném utkání 70 minut. Přesná doba absence zatím nebyla stanovena, nicméně podle Gazzetty dello Sport stihne Matuidi první zápas Juventusu po reprezentační pauze s Atalantou, který je na programu 23. listopadu, jen stěží. (football-italia.net)
11.11. Ronaldo opustil stadion před skončením duelu
Juventus včera večer porazil AC Milán 1:0 a v závěru u toho nebyl Cristiano Ronaldo. Portugalský střelec se i přes drobné zdravotní problémy objevil v základní sestavě a v 55. minutě byl střídán. S tímto tahem trenéra Maurizia Sarriho nebyl spokojen a dal to najevo jak při odchodu z trávníku, tak i v dalších minutách, Ronaldo totiž opustil stadion ještě před závěrečným hvizdem. (football-italia.net)
11.11. Matuidi střídal se zraněním žeber
Juventus porazil AC Milán, zranil se mu však Blaise Matuidi. Francouzský záložník musel ve druhém dějství odejít se zraněním žeber. (lequipe.fr)
08.11. Ronalda čeká tisící zápas kariéry
Cristiano Ronaldo se co nevidět stane teprve 24. fotbalistou, který během své kariéry odehraje tisíc soutěžních zápasů. Kanonýra Juventusu od tohoto milníku dělí jeden jediný start, ten si na své konto může připsat v neděli večer, kdy Stará dáma nastoupí proti AC Milán. (abola.pt)
08.11. Ronaldo prý má problémy s kolenem
Volnější program má Cristiano Ronaldo. Kanonýr Juventusu nedohrál souboj s Lokomotivem Moskva a důvodem měly být problémy s kolenem, Portugalec by tak mohl přijít o nedělní zápas s AC Milán. (abola.pt)
08.11. AC Milán má zájem o Demirala
Merih Demiral se po příchodu do Juventusu neprosadil, načež by mohl v lednu změnit dres. Turecký obránce by se nemusel stěhovat daleko, neboť zájem o jeho služby hlásí AC Milán. (football-italia.net)
07.11. Ronaldo dorovnal Maldiniho
Cristiano Ronaldo včera nastoupil ke svému 174. zápasu v evropských pohárech a v tomto ohledu se dotáhl na Paola Maldiniho, oba se společně dělí o druhou příčku. Před nimi je pouze Iker Casillas (188). (football-italia.net)
06.11. Bayern i Juventus mají jistý postup
Bayern Mnichov i Juventus si zajistily postup do osmifinále Ligy mistrů. Oba kluby si vítězstvím ve středečních zápasech základních skupin proti Olympiakosu Pireus, respektive proti Lokomotivu Moskva, zajistily nejhůře druhé místo ve skupině. (ČTK)
06.11. Juventus vstřelil 300. gól v LM
Aaron Ramsey se stal autorem třístého gólu italského Juventusu v Lize mistrů. Velšan se prosadil hned ve 4. minutě utkání na půdě Lokomotivu Moskva. (football-italia.net)
05.11. Supercoppa se uskuteční 22. prosince
Letošní ročník Italského superpoháru se bude hrát 22. prosince, výkop je naplánován na 17:45. O trofej si to rozdají Juventus s Laziem a hrát se bude v Saúdské Arábii, konkrétně na King Saud University Stadium. (football-italia.net)