Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Fiorentina i do třetice pod Prandellim ztratila body, s Janovem remizovala 1:1

Ani třetí zápas pod staronovým koučem Cesarem Prandellim Fiorentina nevyhrála a nechybělo moc a připsala by si třetí porážku v řadě. Viola byla po celý zápas aktivnějším týmem, ale neproměňovala šance a když před koncem udeřil Marco Pjaca, bylo zle. Fiorentinu nakonec spasil až v osmé minutě nastavení Nikola Milenković.

Do třetice všeho dobrého. Získá Fiorentina pod Prandellim první body?

Fiorentina pod svým staronovým koučem Cesarem Prandellim ještě nebodovala, což bude chtít na Stadio Artemio Franchi změnit. Taky proti komu jinému by se to mělo povést, než proti Janovu, kterému se vůbec nedaří. Grifové zvládli pouze zahajovací kolo a od té doby čekají na vítězství marně.

Parma zvítězila v Janově 2:1, oba góly vstřelil Gervinho

Další porážku si na své konto připsal FC Janov. S Parmou od začátku tahal za kratší konec a nakonec na dva góly útočníka Gervinha nenašel plnohodnotnou odpověď. Jediný gól domácích obstaral Eldor Šomurodov.

Janov hostí Parmu, na její úkor se může dostat ze sestupového pásma

Z dolní části tabulky se v pondělní dohrávce utkají Janov a Parma. Domácím patří předposlední příčka, ale pokud nad Parmou zvítězí, dostanou se mimo sestupové pozice právě na úkor svého soupeře. Grifony by také mohlo nakopnout vítězství v derby nad Sampdorií v rámci Coppa Italia.

Udinese udolalo Janov a opustilo sestupové příčky, trefil se De Paul

Důležité tři body získalo Udinese Calcio. V souboji týmů ze spodku tabulky si poradilo s Janovem, když jediný gól obstaral Rodrigo De Paul. "Zebry" zvítězily zaslouženě, v jinak vyrovnaném utkání si dokázaly vytvořit některé šance a jednu z nich využít.

Ze sestupového pásma se střetnou Udinese a Janov

Přestávku potřebovaly jako sůl a nyní se utkají spolu. Udinese a Janov se krčí v sestupovém pásmu a nutně potřebují začít sbírat body. Favoritem jsou domácí, kteří s Janovem neprohráli takřka pět let.

AS Řím díky hattricku Mchitarjana vyloupil Janov

Janov se opět trápí a třebaže proti AS neodehrál špatné utkání, na body to nestačilo. Rozhodl hráč, kterému italská média přezdívají Henrik Potter. Mchitarjan totiž zaznamenal hattrick.

Grifové doufají v zázrak. Dorazí římské AS

Janovský celek se nyní potýká s velmi negativní formou, která jej odeslala až na současné 16. místo. Grifové by si před reprezentační pauzou polepšili. Jenže na AS Řím nemají zrovna dobré vzpomínky.

Janov zabral pozdě. Turín slaví první výhru

Turín si poradil s domácím Janovem a slaví první výhru sezony. Pořádně rozkývaná židle pod trenérem Giampaolem se aspoň trochu stabilizovala i přesto, že to rozhodně nebylo bez nervů.

Tápající Turín čeká na zázrak v Janově

Turínu se sezona absolutně nedaří a podává podprůměrné výkony. Šanci aspoň trochu si vylepšit náladu a postavení v tabulce má ve středu odpoledne, kdy se vydá do Janova. Zde jej v dohrávce 3. kola čekají Grifoni.

Janovské derby skončilo remízou, trefil se Jankto

Derby della Lanterna, čili janovské derby mezi Sampdorií a CFC skončilo remízou 1:1. Obě branky padly do poločasu a tu do sítě Grifonů měl na svědomí Jakub Jankto. Sampdoria se z vedení radovala krátce, o pět minut později vyrovnal Gianluca Scamacca.

Město Janov opět prožije ostře sledované derby della Lanterna

Je to velký svátek nejen pro přístavní město Janov, ale také pro celý Apeninský poloostrov. Janovské derby přezdívané jako derby della Lanterna patří k nejprestižnější zápasům a v neděli večer bude ozdobou tamního kola. Kdo bude úspěšnější? Sampdoria, nebo CFC Janov?

Inter zvítězil v Janově po gólech Lukakua s D'Ambrosiem

Víc jak hodinu trvalo hráčům Interu, než se proti houževnatě bránícímu Janovu prosadili. V 64. minutě rozvlnil síť obvyklý střelec Romelu Lukaku a o několik minut později ho podpořil svým gólem i Danilo D'Ambrosio. Inter se tak před dalším zápasem Ligy mistrů na Ukrajině naladil vítězně.

Janov se vrací k normálu. Bude to ale stačit na Inter?

Inter čeká už tři soutěžní zápasy na výhru, což u tak ambiciózního týmu s Contem na lavičce zvlášť rozhodně není příjemná zpráva. Nerazzurri doufají, že prolomí smůlu v Janově, kde je čeká už pomalu se plnící CFC.

Nuda ve Veroně, utkání skončilo 0:0

V pondělní dohrávce se utkaly týmy Hellasu a Janova a žádná hitparáda to nebyla. Devadesát minut hracího času na gól nestačilo, takže si každý připisuje po jednom bodu.