Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Janov začal pod Ballardinim vítězně, v La Spezii vyhrál 2:1

Janov zahájil novou éru pod staronovým koučem Davidem Ballardinim úspěšně a na půdě Spezie zvítězil 2:1. Domácí sice rychle vedli, když se trefil M'Bala Nzola, ale hned po šesti minutách vyrovnal Mattia Destro a rozhodující trefu zajistil z pokutového kopu Domenico Criscito.

CFC Janov změnil trenéra, poradí si s novým koučem v La Spezii?

Hráči CFC Janov mají nového trenéra. Neúspěšného Rolanda Marana nahradil starý známý Davide Ballardini a ten nemá za cíl nic jiného, než vytáhnout Grifone z herní i výsledkové krize. Cestu za cílem odstartuje v La Spezii. Nováček soutěže se drží jen těsně nad sestupovou propastí.

Janov propustil trenéra Marana, mužstvo přebírá Ballardini

Trenér Rolando Maran už nevede italský Janov. Vedení klubu oznámilo, že kouče uvolnilo z funkce. Předposlední tým tabulky italské Serie A by přebírá Davide Ballardini.

Čarodějky z Beneventa porazily Janov 2:0

Benevento po výhře nad Janovem zamířilo ke středu ligové tabulky. Nováček soutěže v posledních týdnech boduje a ve 13. kole získal hned všechny body za vítězství 2:0 nad CFC Janovem. Skóre otevřel až po změně stran Roberto Insigne a v závěru pečetil výsledek proměněným pokutovým kopem Marco Sau.

Benevento svede v dolní polovině tabulky důležitou bitvu s Janovem

Potenciálně důležité záchranářské utkání. Benevento i Janov by měly podle předpokladů hrát o záchranu a i když je na podobné verdikty ještě brzy, vzájemný souboj může leccos napovědět. Benevento si zatím vede lépe, v tabulce je čtrnácté, zatímco Janov je se sedmi body na osmnácté příčce.

Náskok Milána se tenčí, Rossoneri v Janově zachraňovali remízu

Podruhé v řadě zaváhal vedoucí AC Milán, který v Janově pouze remizoval 2:2. Rossoneri znovu odvraceli první hrozící porážku pozdním gólem. O konečné remíze rozhodl sedm minut před koncem Pierre Kalulu. Dva góly Grifonů měl na svědomí bývalý útočník AC Mattia Destro.

AC Milán si chce v Janově pojistit vedení v tabulce

AC Milán čeká hodně náročný duel na stadionu Luigi Ferraris v Janově. Není to tak dávno, co tu uspěl se Sampdorií a pokud si chce udržet náskok na čele Serie A, neměl by zaváhat ani s CFC Janovem. Domácí se nacházejí ve výsledkové krizi, s výjimkou prvního kola totiž nevyhráli.

Juventus díky dvěma penaltám Ronalda porazil marný Janov

Juventusu se sice v první půli mnoho akcí nedařilo, ale po změně stran definitivně rozhodl. Velmi mu k tomu pomohly chyby domácí obrany a z nich pramenící penalty. Cristino Ronaldo obě proměnil.

Janov musí zabrzdit posledního přemožitele Barcelony. Dorazí Juventus

Nedělní podvečer bude patřit spícímu obrovi. Juventus stále nedokáže předvádět tak suverénní výkony, na které byli jeho fanoušci dlouhodobě zvyklí, byť potenciál má obrovský. Vzhledem k posledním dnům by si ale s CFC Janov měl poradit bez potíží.

Fiorentina i do třetice pod Prandellim ztratila body, s Janovem remizovala 1:1

Ani třetí zápas pod staronovým koučem Cesarem Prandellim Fiorentina nevyhrála a nechybělo moc a připsala by si třetí porážku v řadě. Viola byla po celý zápas aktivnějším týmem, ale neproměňovala šance a když před koncem udeřil Marco Pjaca, bylo zle. Fiorentinu nakonec spasil až v osmé minutě nastavení Nikola Milenković.

Do třetice všeho dobrého. Získá Fiorentina pod Prandellim první body?

Fiorentina pod svým staronovým koučem Cesarem Prandellim ještě nebodovala, což bude chtít na Stadio Artemio Franchi změnit. Taky proti komu jinému by se to mělo povést, než proti Janovu, kterému se vůbec nedaří. Grifové zvládli pouze zahajovací kolo a od té doby čekají na vítězství marně.

Parma zvítězila v Janově 2:1, oba góly vstřelil Gervinho

Další porážku si na své konto připsal FC Janov. S Parmou od začátku tahal za kratší konec a nakonec na dva góly útočníka Gervinha nenašel plnohodnotnou odpověď. Jediný gól domácích obstaral Eldor Šomurodov.

Janov hostí Parmu, na její úkor se může dostat ze sestupového pásma

Z dolní části tabulky se v pondělní dohrávce utkají Janov a Parma. Domácím patří předposlední příčka, ale pokud nad Parmou zvítězí, dostanou se mimo sestupové pozice právě na úkor svého soupeře. Grifony by také mohlo nakopnout vítězství v derby nad Sampdorií v rámci Coppa Italia.

Udinese udolalo Janov a opustilo sestupové příčky, trefil se De Paul

Důležité tři body získalo Udinese Calcio. V souboji týmů ze spodku tabulky si poradilo s Janovem, když jediný gól obstaral Rodrigo De Paul. "Zebry" zvítězily zaslouženě, v jinak vyrovnaném utkání si dokázaly vytvořit některé šance a jednu z nich využít.

Ze sestupového pásma se střetnou Udinese a Janov

Přestávku potřebovaly jako sůl a nyní se utkají spolu. Udinese a Janov se krčí v sestupovém pásmu a nutně potřebují začít sbírat body. Favoritem jsou domácí, kteří s Janovem neprohráli takřka pět let.