Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Hellas Verona - Janov CFC 3:0

Veronský Hellas ukončil čekání na vstřelenou branku, když po 530 minutách, tedy necelých devíti hodinách čistého hracího času, prostřelil brankáře Perina Donadel. Trefa to byla zároveň vítězná a Hellas se tak ještě přihlásil do bojů o Evropskou ligu. Dvakrát se prosadil i šutér Luca Toni.

Preview: Hellas Verona - Janov CFC

Trápící se Hellas se pokusí zlomit výsledkové prokletí doma s Janovem. Mandorliniho svěřenci se propadají tabulkou, doma už nedokázali vyhrát přes tři měsíce, skórovat se jim pak nepovedlo 495 minut!

Cagliari Calcio - Hellas Verona 1:0

Už 495 minut nevstřelili fotbalisté Hellasu Verona gól a nakonec prohráli také na Cagliari. Jedinou branku tohoto klání vstřelil už v prvním poločase Nené.

Preview: Cagliari Calcio - Hellas Verona

Hellas Verona utrpěl v minulém kole pětigólový debakl a proti Cagliari bude usilovat o nápravu. Veronští by také konečně rádi protrhli střeleckou smůlu. V lize totiž neskórovali už 405 minut! Cagliari ale půjde o hodně, devět kol před koncem soutěže stále nemá jistotu záchrany.

UC Sampdoria - Hellas Verona 5:0

V Hellasu Verona se mají po dnešku nad čím zamyslet. Mandorliniho svěřenci utrpěli na půdě Sampdorie Janov pětigólový debakl! K tomu navíc prodloužili sérii bez vstřelené branky. Nezaujatého českého diváka může alespoň těšit start Michaela Rabušice do průběhu utkání.

Preview: UC Sampdoria - Hellas Verona

Odčinit nevydařené kolo z minulého týdne budou chtít jak fotbalisté domácí Sampdoria, tak i hostujícího Hellasu Verona. Lépe jsou na tom v tabulce hosté, k dobru mají na Sampdorii šestibodový náskok. Není to ale tak dávno, co byla propast mezi oběma celky mnohem vyšší.

Máme čtyřicet bodů, reaguje Mandorlini na řeči o krizi Hellasu

Hellas Verona měl jakožto nováček italské ligy skvělou první polovinu sezony, ve druhé části se mu ovšem už tolik nedaří a potvrdilo se to i včera. Tým doma nestačil na milánský Inter a prohrál 0:2...

Hellas Verona - Inter Milán 0:2

Inter Milán zvítězil na hřišti Hellasu a posunul se na čtvrtou pozici. Vítězství Nerazzurri se začalo rodit už v prvním poločase. Na brzký zásah Palacia navázal ve druhém dějství Jonathan. Hellas tak doma opět nevyhrál a pomalu se vzdaluje evropským pohárům.

Preview: Hellas Verona - Inter Milán

Přímý souboj o evropské poháry čeká veronský Hellas a Inter Milán. Lépe jsou na tom v tabulce hosté, kteří drží důležitou pátou pozici. Hellas ztrácí na Nerazzurri čtyři body a doma bude chtít rozhodně uspět. Nezaujatý divák by jistě přivítal podobné utkání, jako oba celky sehrály v prvním duelu na Giuseppe Meazza. To skončilo divokou přestřelkou a vítězstvím Interu 4:2.

Rekord Parmy pokračuje, dnes padla Verona

Hellas si přijel na stadion Ennia Tardiniho pro body, aby posílil své ambice na kvalifikaci do Evropy. Těch se ale nedočkal, protože domácí hráči předvedli výborný výkon a především dvakrát překonali soupeřova brankáře. Ducali předskočili svého soka a jsou šestí.

Ducali svedou s Hellasem souboj o šestou příčku

Matematická posloupnost je jasná - kdo vyhraje, dostane se na šestou příčku. Na ní je nyní domácí Parma, která v tomto roce ještě neprohrála. Její sérii bez prohry ale podrobí těžké zkoušce Hellas, který si také nevede špatně.

Hellas Verona - Bologna FC 0:0

Bezbrankovou remízou skončil duel mezi Hellasem Verona a Boloňou, což je dobrý výsledek zejména pro hostující celek. Premiéru v dresu domácích zažil Michael Rabušic. Hellasu ale citelně chyběl jeho nejlepší střelec Luca Toni. Boloňský Bianchi neproměnil pokutový kop.

Preview: Hellas Verona - Bologna FC

Nevyzpytatelný Hellas Verona se přetahuje s Interem o pátou pozici a před tímto kolem na něho ztrácel pouhý bod. Nerazzurri ale zajížděli na půdu druhého Říma, kdežto Veronští přivítají o záchranu bojující Boloňu. Hellas se pak netají tím, že i pro něj představuje záchrana primární cíl.

AS Livorno - Hellas Verona 2:3

Nedělní várku zápasů Serie A odstartoval duel mezi Livornem a Hellasem Verona krátce po poledni a diváci, kteří sledovali tuto bitvu, si nemohli stěžovat. Hellas vedl po prvním poločase už o tři branky, ale domácí se v závěru dostali zpět do hry a sahali po bodu. Hellas vítězství 3:2 ubránil a nadále drží kontakt s evropskými poháry.

Preview: AS Livorno - Hellas Verona

Livorno určitě potřebuje mnohem více body, než Hellas, neboť hraje o záchranu. Hellas ze své luxusní pozice může pomýšlet na evropské poháry, zůstává však skromný. A pokud vezmeme v potaz aktuání formu ze čtyř posledních kol, zjistíme, že je na tom překvapivě lépe Livorno.