Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Hellas stíhaný absencemi se pokusí o tři body v Empoli

Empoli se pokusí poprvé od půlky prosince vyhrát a má k tomu dvě výhody. Jednak hraje před vlastními fanoušky na domácí půdě a jednak do toskánského městečka zavítá Hellas. V současnosti snad v lize není tým, který by byl více zasažen absencemi.

SSC Neapol zvládla těžký zápas ve Veroně, dvakrát se trefil Osimhen

Fotbalisté Neapole zareagovali na porážky s Barcelonou a AC Milán tím nejlepším způsobem a díky dvěma brankám Victora Osimhena zvítězili na půdě Hellasu 2:1. Parthenopei minimálně do večera přeskočili na druhém místě milánský Inter.

Hellas usiluje o čtvrtý úspěch s Neapolí v řadě

Neapol znovu přišla o první místo a pokouší se neztratit kontakt s čelem Serie A. Pomoci by jí k tomu mohl výlet do Verony, kam zamíří v neděli odpoledne. Jenže domácí celek není radno podceňovat, o čemž ostatně Neapol moc dobře ví.

Fiorentina remizovala s Hellasem 1:1

Konečný výsledek je zejména pro domácí Violu ztrátou. Fiorentina měla ve druhém poločase velké příležitosti, ale ani jedna z nich neskončila vítěznou brankou. Skóre otevřel po deseti minutách Piątek, ale za stejnou dobu srovnal z pokutového kopu Caprari.

Fialky po dvou porážkách potřebují zabrat proti Hellasu

Fiorentině se stala už dlouho nevídaná věc - prohrála dva soutěžní duely po sobě. Takže doma to v neděli bude chtít odčinit. Los jí ale poslal do cesty hodně náročného soupeře, protože letošní Hellas Verona překvapuje v tom nejpozitivnějším slova smyslu.

Hellas se probudil až po přestávce a díky Simeoneho hattricku zdolal Benátky 3:1

V dobrých výkonech i nadále pokračuje Hellas Verona. Proti Benátkám čekal na vedoucí branku do 54. minuty, ale pak se rozstřílel a díky Giovanniho Simeoneho hattricku zvítězil 3:1. Hellas zůstává v tabulce na devátém místě a stále se drží na dostřel evropským pohárům.

Verona se přibližuje pohárovým příčkám, jak si povede v zápase s Benátkami

Fotbalisté Hellasu Verona ztrácí na pohárové příčky šest bodů a vzhledem ke svém formě to není nepřekonatelné manko. V týmu, kde působí i český záložník Antonín Barák zdá se všechno klape. Proti Benátkám jsou domácí favoritem, nicméně nováček bojuje o záchranu a nedá nic zadarmo.

AS Řím díky dravému mládí ukopalo s Hellasem bod

AS Řím jen remizoval s Hellasem Verona a to ještě může být za dělbu bodů rád. Hellas totiž sehrál naprosto parádní první půli, po níž odcházel do šaten za stavu 2:0. Jenže po změně stran vrhl trenér Mourinho do hry dva mladíky, kteří jeho týmu zachránili aspoň remízu.

Abraham táhne Římany za výhrou, proti je nevyzpytatelný Hellas

Římané se pokouší najít ztracenou formu, která jim v posledních týdnech uniká. A není pro ně dobrou zprávou, že Hellas se tlačí na pohárové příčky. Celek z Verony chce za každou cenu vylepšit špatnou bilanci ve Věčném městě.

Jsem za ně rád, chválil trenér Tudor střelce branek Verony

Trenér Verony Igor Tudor netajil po ligovém vítězství 4:0 nad Udine spokojenost ze síly svého týmu a pochválil všechny střelce branek, mezi nimiž byl i český záložník Antonín Barák. Sedmadvacetiletý reprezentant zaznamenal již devátý gól v této sezoně italské ligy a dělí se o post druhého nejlepšího střelce týmu. Hellasu patří v neúplné tabulce po třech výhrách z posledních čtyř duelů devátá příčka.

Antonín Barák přispěl gólem k drtivé výhře Hellasu nad Udinese

Jedním gólem přispěl k demolici svého bývalého zaměstnavatele český záložník Antonín Barák. Hellas zvítězil naprosto přesvědčivě 4:0 a v tabulce se posunul na deváté místo. Udinese doplatilo na velké neproměňování šancí.

Zebry chtějí ve Veroně potvrdit výhru z minulého kola

Udinese sice mívá ve Veroně dlouhodobě problémy bodovat, ale v minulém kole ukázalo, že podceňovat ho by byla velká chyba. Letošní Hellas ale taky umí překvapit a dokonce se rve o účast v pohárech!

Kalinić se vrací do Chorvatska, znovu oblékne dres Hajduku Split

Hellas Verona půl roku před koncem smlouvy opustil Nikola Kalinić, jenž se vrací do Chorvatska. Zkušený útočník bude nastupovat za mateřský Hajduk Split...

Juventus si díky dvěma zimním posilám poradil s Hellasem

Dušan Vlahović vyslal směrem k pochybovačům jasnou zprávu. Na první branku v dresu Juventusu potřeboval jen 13 minut a protože se po změně stran prosadila i druhá posila, Denis Zakaria, poradil si Juventus s Veronou celkem snadno.

Vlahoviće čeká premiéra za Juventus, "Stará dáma" se střetne s Hellasem

Aktuálně nejlepšího střelce dosavadního ročníku Serie A Dušana Vlahoviće čeká premiéra v dresu Juventusu. Srbský útočník teprve před několika dny přestoupil z Fiorentiny, ale díky absencím není třeba s jeho nasazením otálet. Juventus vyzve na Allianz Stadium nebezpečný Hellas Verona, který zpovzdálí pokukuje po evropských příčkách.