Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Turín vyloupil Stadio Bentegodi, trefil se Brekalo

Hellas zaznamenal další porážku a tentokrát doma nestačil na FC Turín. Hosté se prosadili v prvním poločase a nejtěsnější vedení nakonec neměli problém uhájit.

Hellas to doma s Turínem umí, ten má ale dobrou formu

Od poslední výhry turínských Býků na hřišti Hellasu Verona uplynulo už víc než sedm let a po tak dlouhé době Turín přirozeně touží konečně znovu vyhrát. Další šanci má v sobotu navečer, kdy se ve Veroně ukáže společně s dobrou formou.

AC Milán se ve Veroně přiblížil titulu, řádil Sandro Tonali

Dvě kola před koncem Serie A zůstává na prvním místě AC Milán! Scudetto je po vítězství 3:1 ve Veroně už opravdu blízko a Pioliho svěřencům stačí ve dvou kolech získat čtyři body. Hvězdami zápasu byli Rafael Leão a Sandro Tonali, jenž dvakrát gólově těžil z jeho vynikající práce. Pojistku v podobě třetího gólu přidal Alessandro Florenzi.

Milán potřebuje ve Veroně zvítězit

Pokud se chce AC Milán vrátit na první příčku před Interem, potřebuje zvládnout těžké utkání ve Veroně za tři body. V opačném případě bude mít vše ve svých rukou Inter. Rossoneri loni ve městě Romea a Julie vyhráli a rovněž ovládli i první letošní duel na San Siru.

Cagliari opět prohrálo, tři body má Hellas i díky Barákovi

Hellas se dočkal další výhry a cestu k ní načal Antonín Barák. Celek z Verony si domů odváží tři body i přes bojovný výkon domácích, kteří se naopak přibližují sestupu a jejich situace začíná být vážná.

Cagliari musí najít recept na kvalitní obranu Hellasu

Cagliari naposledy nezvládlo klíčovou záchranářskou bitvu s Janovem a jeho šance na záchranu se zase povážlivě zmenšily. Další ránu jim bude chtít zasadit Hellas, jemuž zdánlivě o nic nejde, ale to na jeho síle moc nemění.

Sampdoria nečekaně zabrala a obrala o body Hellas

Sampdoria v duelu s domácím Hellasem dlouho tahala za delší konec a vypadalo to, že by se k překvapení mnohých mohla dočkat i všech tří bodů. Jenže na branku Francesca Caputa navázal pár minut před koncem domácí hrdina Caprari.

Hellas by si rád po Atalantě smlsnul na snazším soustu, Dorii

Hellas naposledy potupil Atalantu a veze se na skvělé vlně. Výhry bude chtít prodloužit a los mu k tomu nadělil skvělého soupeře. Sampdoria se totiž i pod novým vedením bytostně trápí a sužuje ji vidina blížícího se pásma sestupu.

Atalanta dál strádá, dnes padla s Hellasem

Atalanta si připisuje další zaváhání, protože dnes doma nechala všechny tři body návštěvě z Verony. Hellas překvapivě vygumoval ofenzivu Orobici a vyhrál po brankách Ceccheriniho s vlastencem Koopmeinersem 2:1.

Atalanta bojuje o poháry a proti Hellasu musí zabrat

Velké problémy má poslední dobou Atalanta Bergamo. V lize se jí oproti minulým sezonám nedaří a ve čtvrtek definitivně vypadla z evropských pohárů. Aby si je zahrála i v příští sezoně, potřebuje výrazně zabrat a duel s Hellasem nebude jednoduchou zkouškou.

Chorvatský mozek Perišič posunul Inter dvěma asistencemi zpět na druhé místo

Inter Milán zvítězil v domácím utkání 32. kola Serie A proti Veroně 2:0 a udržel kontakt s vedoucím městským rivalem AC. Hosté nedokázali vzdorovat úvodnímu tlaku a během půl hodiny inkasovali dvě branky. Na obou se finální přihrávkou podílel Ivan Perišič. Český reprezentant Antonín Barák do zápasu kvůli zranění opět nezasáhl.

Hellas kontra tabu San Sira. Zvládne konečně pokořit Inter?

Inter v minulém kole vyhrál Derby d‘Italia a uchoval si naděje na Scudetto, takže by byla škoda, kdyby klopýtl. Právě s Hellasem to ale není pravděpodobné, protože i když se týmu z Verony obecně daří, tak s Interem je to dlouhodobě výsledková mizérie.

Pozitivní série Janova skončila. Postaral se o to Hellas

Sen o záchraně, který začal díky vedení kouče Blessina nabírat trochu reálné obrysy, dnes dostal mírnou trhlinu. Z Verony se totiž Janov vrací bez energie a bez bodů. Jedinou trefou se o to už po pěti minutách postaral Giovanni Simeone.

Hellas hostí Janov, dočkame se zase remízy?

V pondělní dohrávce se představí také celky Hellasu a Janova, jejichž předchozí tři zápasy skončily pokaždé remízou. Veronský celek bude papírovým favoritem, nicméně ho čeká soupeř, který nutně potřebuje body, aby se zachránil.

Empoli remizovalo s Hellasem

Utkání mezi Empoli s Hellasem Verona vítěze nepoznalo. Domácí celek ovládl první poločas, když ve 26. minutě vstřelil úvodní branku Di Francesco, ale Hellas po změně stran vyrovnal. Dvacet minut před koncem se o to postaral Cancellieri.