Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Salernitana si vyšlápla na Hellas

Po pěti zápasech Salernitana vyhrála a získala důležité tři body. Domácí si vyšlápli na veronský Hellas, který přišel o body až ve čtvrté minutě nastavení gólem Boulaye Dia.

Hellas touží po dlouhé době uspět v Salernu, nemá ale dobrou formu

Hellasu se už sedmnáct let nepovedlo Salernitanu porazit a rozhodně na to nemá optimální formu ani teď. V neděli odpoledne se těžce zkoušený tým trenéra Cioffiho přesto pokusí napodobit Sassuolo a Salernitanu překvapit.

Střídající hráči pomohli Udinese vyloupit Veronu

Udinese opět ukázalo svoji velkou sílu, a i když ve Veroně poměrně brzy prohrávalo, neskolilo ho to. Střídající Beto totiž srovnal a pár minut před koncem se další střídající hráč Samardžić podílel asistencí na vítězné trefě Bijola!

Co udělá reprezentační přestávka s formou Udinese? "Zebry" se představí ve Veroně

Nejlepší formu v Itálii mělo před reprezentačními srazy Udinese Calcio. Pět výher v řadě katapultovalo Sottilovi muže do první čtyřky a tam se budou chtít udržet jak nejdéle to půjde. V pondělní dohrávce se je pokusí zastavit Hellas, jenž k tomu bude moci využít domácího prostředí.

Fiorentina konečně zabrala a doma porazila Hellas o dva góly

Nedělní odpoledne se vydařilo i Fiorentině, která na stadionu Artemia Franchiho hostila od tří hodin veronský Hellas. Branky nakonec padaly jen do hostující sítě a brankáře Montipá postupně překonali Ikoné a González.

Tápající Fiorentina se pokusí vzchopit proti Hellasu

Fiorentina potřebuje co nejdřív najít nejen rytmus, ale rovnou tep. Do sezony totiž ambiciózní celek vstoupil naprosto katastrofálně a trenér Vincenzo Italiano právem cítí nůž na krku. Jeho situaci se pokusí ještě zhoršit Hellas Verona.

Střídající Luis Alberto zachránil Lazio od remízy s Hellasem

Laziu to sice trvalo delší dobu, ale nakonec se mu povedlo proniknout skrz obranu Hellasu, ale nakonec to díky pozdním trefám Immobileho s Albertem dokázalo. Hellas se bránil víc než hodinu, ale stejně zase odchází bez bodů.

Lazio hostí v nedělním podvečeru Hellas

Zajímavý souboj se očekává i v hlavním městě Itálie, kam ze severu zavítá Hellas. Lazio před týdnem poprvé padlo, ale nedalo to na sobě znát a v Evropské lize přejelo Feyenoord. Biancocelesti hráli letos v květnu s Hellasem 3:3 a podobně bohatá gólová nadílka by se fanouškům obou táborů jistě zamlouvala.

Hellas má první výhru, doma porazil Sampdorii 2:1

Neděle patřila dvěma celkům, které v dosavadním ročníku Serie A ještě nezvítězily, ale pro Hellas už to po dnešku neplatí. Veronské mužstvo zdolalo po dobrém výkonu Sampdorii 2:1.

Střelecky se trápící Doria jede do Verony

Hellas zatím odehrál pět soutěžních duelů (pokud započítáme i předkolo Coppa Italia) a nevyhrál ještě ani jednou. Změnit tuhle nelichotivou bilanci bude chtít v nedělním utkání se Sampdorií a minimálně jedna věc ho může těšit. Bude hostit nejhorší útok celé ligy.

Po pěti měsících hrálo Empoli s Hellasem znovu 1:1

Na chlup stejný výsledek jako před pěti měsíci. Empoli hrálo znovu s Hellasem 1:1 a oba celky tak prodlužují své čekání na první vítězství. Azzurri šli do vedení gólem Tommasa Baldanziho ale po změně stran měla konečné slovo nová akvizice Hellasu Yayah Kallon. Pro útočníka ze Sierry Leone je to snový debut, protože přišel na hřiště až jako střídající hráč a hned o dvě minuty později se stal hrdinou.

Bezzubý útok v Empoli hostí netěsnou obranu z Verony

Empoli v rámci první ligy s Hellasem už pětkrát v řadě neprohrálo a pravidelně se mu na půdě Stadio Carlo Castellani daří taky udržet čisté konto. Toskánský celek má teď spíš opačné starosti, což dává hostujícímu Hellasu určitou naději.

Atalanta je také sedmibodová, vyhrála ve Veroně

Hned několik celků má po třech kolech na kontě sedm bodů a mezi nimi je i Atalanta Bergamo. Ta zvítězila na půdě Hellasu Verona nejtěsnějším rozdílem a děkovat může jedinému střelci Teunovi Koopmeinersovi.

Hellas na stadionu Bentegodi přivítá Atalantu

V neděli podvečer vyzve Hellas Verona na souboj Atalantu Bergamo a pokusí se vybojovat první vítězství v sezoně. Domácí zatím získali ve dvou kolech jen jeden bod za plichtu v Boloni a to je pochopitelně málo.