Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Hellas v nastavení přetlačil Empoli, gólem a asistencí se blýskl Barák

Už na deváté místo tabulky poskočil po pondělní dohrávce veronský Hellas. Domácí celek porazil Empoli 2:1 a český záložník Antonín Barák se blýskl jedním gólem a asistencí. Azzurri byli na Stadio Bentegodi blízko bodu, avšak v nastavení inkasovali z kopačky Adriena Tamezeho.

Hellas stoupá tabulkou, poradí si v souboji s Empoli?

Před reprezentační přestávkou měl Hellas výbornou formu a v duelech s Juventusem a Neapolí získal čtyři body. V pondělní dohrávce ho čeká papírově snazší soupeř z Empoli, který si ale nevede vůbec špatně. Azzurri mají shodný počet bodů jako jejich hostitel.

Empoli neudrželo výhru nad Janovem, ten srovnal v závěru

Páteční předehrávka 12. kola Serie A nabídla až nečekaně gólovou přestřelku mezi Empoli a CFC Janov. To šlo brzy do vedení, ale konečnou remízu muselo vybojovat až pár minut před koncem.

Janovský kouč Ballardini hraje v Empoli o vlastní budoucnost

Už víc než šest let se Empoli marně pokouší porazit Janov a další šance se mu naskýtá v pátek večer. Předehrávka 12. kola na Stadio Carlo Castellani navíc domácí celek staví do role mírného favorita.

Żurkowski v nastavení popravil domácí Sassuolo

Sassuolo neprotáhlo dobrou formu a před vlastními fandy prohrálo. Mrzet ho to může jednak proto, že po první půli domácí Neroverdi vedli nad svým soupeřem a také v rovině osobní, neboť domácího trenéra Dionisiho porazil tým, kterému před pár měsíci pomohl zajistit postup mezi elitu.

Sassuolo nabralo formu, poradí si i s Empoli?

Za poslední čtyři kola získalo Sassuolo solidních deset bodů a mimo jiné i skalp Juventusu. Výbornou formu se pokusí potvrdit proti papírově slabšímu Empoli, nicméně i hosté dokázali porazit Starou dámu a rozhodně je není radno podceňovat.

Inter bez potíží zvítězil v Empoli

Obhájce Scudetta splnil na stadionu Carla Castellaniho svojí povinnost a bez větších potíží zvítězil 2:0. Náskok zajistil do poločasu Danilo D'Ambrosio a po změně stran přidal druhou branku Federico Dimarco. To už navíc bylo v době, kdy Empoli hrálo bez vyloučeného Samuela Ricciho. Inter se díky výhře vrátil na třetí místo tabulky.

Inter chce konečně zvítězit, příležitost má v Empoli

Po skvostném začátku přišlo několik zaváhání. Inter zvítězil jen v jednom z posledních čtyř ligových utkání, přičemž nyní už nutně potřebuje zabrat na hřišti Empoli. To se zatím drží v klidném středu tabulky.

Na Stadio Arechi padlo šest gólů. Salernitana hororový první poločas s Empoli nedohnala

Na posledním místě tabulky zůstane i po tomto kole nováček Salernitana Calcio. Empoli totiž po skvostném prvním poločase vyhrálo celkovým výsledkem 4:2 a díky tomu si upevnilo postavení ve středu tabulky. Dvakrát se v dresu hostí prosadil Andrea Pinamonti.

Colantuona čeká obnovená premiéra na lavičce Salernitany proti Empoli

Salernitana se už s Empoli setkala mnohokrát, ale pouze dvakrát v první lize. Teď to ale nevypadá, že by se měla radovat z bodů, protože zatímco toskánský celek se usadil v pohodlném středu, Salernitana je nejníže postaveným klubem v lize.

Atalanta si v Empoli s chutí zastřílela

Atalanta dala na stadionu Carla Castellaniho zapomenout na předchozí porážku s Milánem a místní Empoli smetla čtyřmi góly. Velkou měrou se o to zasloužil slovinský útočník Josip Iličić, autor dvou branek. Jinak povedený výkon mu poněkud kaz neproměněná penalta.

Atalanta si jede po AC spravit chuť do Empoli

V neděli odpoledne se v Empoli na stadionu Carla Castellaniho opět rozehraje liga, ale tentokrát fanoušci domácích bodový přísun zas tak moc neočekávají. Soupeřem jejich Empoli se totiž stane Atalanta, které se zde začalo dařit.

AS Řím si v pohodě poradil s Empolli, dal mu dvě branky

Římané zvládli reagovat na poslední ligovou porážku od Lazia a doma si nechali všechny tři body. Empoli se s domácími zejména ve druhé půli nemohli měřit a brankář Rui Patrício zůstal prakticky bez práce.

Římané po facce v derby potřebují tři body proti starému známému

V neděli v podvečer se otevřou brány stadionu Olimpico, kam se podívá nováček z Empoli. Díky figuře hlavního trenéra Aurelia Andreazzoliho pocestuje do známého prostředí, kde bude chtít udělat dojem. A možná si i připsat třetí výhru v řadě.

Empoli v divoké přestřelce porazilo Boloňu

Gólové hody měli diváci na stadionu Carla Castellaniho v Empoli. V zápase padlo celkem šest branek, z toho čtyři do sítě Rossoblu. Pro Empoli to bylo první ligové vítězství na domácí půdě.