Delfino Pescara Itálie - Delfino Pescara - Zprávy

Delfino Pescara - Bologna FC 0:3

Čekání na první ligovou výhru se protahuje. Pescara ani tentokrát nezískala tři body a s Boloňou prohrála jasně 0:3. Také zde byla k vidění česká stopa, to když Ladislav Krejčí pečetil výsledek z pokutového kopu. Ještě před ním skórovali Masina a Džemaili. Utkání hodně ovlivnila brzká červená karta, kterou obdržel domácí Verre.

Preview: Delfino Pescara - Bologna FC

Další souboj z druhé poloviny tabulky uvidí město Pescara, kam zavítá Boloňa. Delfíni jsou na předposledním místě tabulky a nutně potřebují bodovat. Nějaký zisk by se hodil i hostům, k tomu bude zřejmě potřeba zaktizovat ofenzívu, která už tři zápasy v řadě nefunguje.

Crotone v divokém utkání porazilo Pescaru

Tak to byl opravdu hodně divoký zápas, který zažili diváci na Stadio Ezio Scida v Crotone! Domácí se o výhru nad Pescarou přetahovali do posledních chvil a nakonec berou tři body. V utkání planulo hodně emocí, jak je na pravý záchranářský duel správné, takže sudí vyloučil jednoho hráče na každé straně.

Crotone vyzve v souboji o přežití Pescaru

Sobotní program nejvyšší italské soutěže odstartuje souboj dvou týmů ze spodních pater tabulky bojujících o záchranu. Domácí Crotone se konečně poprvé popere s Pescarou, na kterou častokrát naráželo v nižších soutěžích.

Delfino Pescara - Cagliari Calcio 1:1

Dlouho Cagliari drželo na hřišti Pescary slibné vedení a to i navzdory vyloučení Di Gennara, nakonec ale nevyhrálo. Rozhodla druhá minuta nastaveného času a v ní Caprariho vyrovnávací branka.

Preview: Delfino Pescara - Cagliari Calcio

Pescara se bude bít o tolik potřebné body s Cagliari, jež je na tom v tabulce přeci jenom o poznání lépe. Domácí tým v podstatě ještě nezvítězil, na svém kontě má pouze kontumační výhru nad Sassuolem, a tak by konečně rád potěšil své příznivce.

Řím vydřel výhru nad Pescarou

Pescara se statečně bila na to, jak velkým outsiderem proti domácímu AS byla. Vlci šli sice do vedení o dvě branky velmi rychle, ale jako je již zvykem, museli se bát o těsnou výhru 3:2 až do posledních minut.

Pescara do Říma jede s nadějemi i někdejšími hráči AS

Čerstvý kat plzeňské Viktorky na svém stadionu v neděli večer uvítá další celek, se kterým by podle papírových předpokladů neměl mít mnoho práce. Pescara se potápí, její forma se nezlepšuje a tento duel bude zajímavý i proto, že v kádru Delfínů je pár bývalých Římanů.

Juventus třemi góly rozebral obranu Pescary

Pescara podle očekávání nenašla způsob, jak se ubránit jednoznačně lepšímu soupeři a na Juventus Stadium prohrála. V první půli ještě skóre nevypadalo nikterak hrozivě, neb se trefil jen Khedira. Po změně stran však náskok domácích navýšili Mandžukić a Hernanes, který před koncem definitivně zlomil jakékoli naděje hostí.

Pescara stojí před prokletím: utká se s Juventusem

Zvolený nadpis možná někomu přijde až moc dramatický, ale pravdou je, že Pescara s Juventusem zkrátka hrát neumí. První novodobé střetnutí těchto dvou celků registrujeme v roce 2006 a věřte, že od té doby Pescara proti Juve ani jednou nebodovala, což bude chtít napravit.

Ofenzíva Empoli se probrala, odnesla to Pescara

Empoli konečně našlo své střelce a z poledního utkání proti Pescaře mohou mít jeho fanoušci znovu dobrý pocit. Hosté si od Delfínů odvážejí tři body, čisté konto a především cenné čtyři branky. O ty se podělili Maccarone, Pucciarelli a Saponara.

Pescara v záchranářském boji hostí Empoli

Nedělní poledne patří záchranářskému duelu mezi domácí Pescarou a podobně ohroženým týmem Empoli. Zatím se tyto dva týmy v rámci první ligy ještě nesetkaly, ale mají bohatou historii vzájemných duelů v Serii B. Kam zatím oba míří.

AC Milán - Delfino Pescara 1:0

Těsně ale přece dokázal AC Milán ovládnout zápas s Pescarou a posunout se na třetí místo. Rossoneri rozhodli o vítězství na začátku druhého poločasu krásným přímým kopem Giacoma Bonaventury.

Preview: AC Milán - Delfino Pescara

AC Milán utrpěl v Janově facku a nyní se bude chtít vrátit k výkonům, které předváděl před svojí návštěvou na Luigi Ferraris. Na San Siru k tomu bude mít optimálního soupeře - nováčka Pescaru, kterou vede bývalý hráč Rossoneri Massimo Oddo.

Delfino Pescara - Atalanta Bergamo 0:1

Už na šesté místo tabulky poskočila ve výborné formě hrající Atalanta. Bergamasci dokázali zvítězit na půdě Pescary nejtěsnějším rozdílem, když jedinou branku zaznamenal po hodině hry Caldara.