Delfino Pescara Itálie - Delfino Pescara - Zprávy

Delfíni doufají v zázrak proti Býkům

Devátý Turín se nachází mnohem níž, než by si jeho fanoušci přáli. I proto potřebuje body jako sůl a na pocit z výhry už málem zapomněl. Připomenout by si jej mohl už o víkendu, protože jeho soupeřem bude tonoucí Pescara.

Šéf Pescary je v nemilosti fanoušků, po sezoně z klubu odejde

Předsedovi posledního celku italské ligy Pescary Daniele Sebastianimu dnes v noci někdo zapálil před domem dvě auta. Osmačtyřicetiletý funkcionář, který je kvůli špatným výsledkům terčem kritiky fanoušků, po žhářském útoku oznámil, že na konci roku z klubu odejde.

Lazio deklasovalo domácí Pescaru šesti góly

Lazio Řím se vrací z Pescary ve velmi dobré náladě. Sice dostalo od domácích Delfínů dvě branky, ale hned šest jich vstřelilo! I díky čtyřem gólům záložníka Marca Parola navázalo na včerejší výkon Neapole a přispělo k příjemnému nedělnímu odpoledni pro nejednoho svého fanouška.

Pescara touží po první výhře nad Laziem

Páté Lazio drží poslední místenku do Evropské ligy a ještě jej neopustila touha po Lize mistrů. Pro další utkání mu pomáhá los, protože mu určil Delfíny z Pescary. Těm se naopak nedaří a aktuálně jsou úplně poslední.

Viola otočila utkání s Pescarou, ta zůstává poslední

Fiorentina si nakonec dokázala zjednat respekt a otočila vývoj utkání s Pescarou. Domácí Delfíni šli do vedení velmi brzy, ale Viola díky dvěma brankám Tella ve druhé půli slaví tři body. Vítěznou trefu si mladík Tello připsal až v páté minutě nastavení!

Pescara se pokouší oživit naději proti Fiorentině

Delfíni mají v odloženém utkání 19. kola šanci trochu si napravit reputaci, i když je čeká velmi náročný soupeř. Na stadion Adriatico otiž zavítá Fiorentina, která sice umí šlápnout vedle, ale jinak je jasným favoritem.

Inter Milán neměl s Pescarou slitování

Inter Milán dnes s chutí střílel a svého soupeře poslal do Pescary s třígólovým dárkem. Domácí na San Siru utkání jasně ovládali a třebaže spálili hodně šancí, nakonec se mohli radovat po pohodlném vítězství 3:0.

Tonoucí Pescara chystá zázrak na San Siru

Pescara se propadá stále níž a v tuto chvíli již na svých bedrech nese tíhu všech zbylých účastníků soutěže, kteří na ni shlížejí. O víkendu ji navíc čeká nebezpečný výlet na San Siro, které se proměnilo v těžko dobytnou pevnost.

Delfino Pescara - US Sassuolo 1:3

Ani v tomto kole se Pescara nedočkala prvního vítězství a Sassuolu dle papírových předpokladů podlehla. Pro domácí je to velká komplikace, protože na sedmnáctou pozici ztrácí už propastných dvanáct bodů. Naopak Sassuolo si výhrou 3:1 zlepšilo postavení v tabulce a od sestupu ho dělí pohodlných čtrnáct bodů.

Preview: Delfino Pescara - US Sassuolo

Ve stínu katastrofálních událostí způsobených zemětřesením a následnými lavinami se v Pescaře uskuteční další kolo italské Serie A. Jenom Pescaře a Palermu se ještě nepodařilo doma zvítězit. Díky této smutné bilanci se Delfíni nacházejí v sestupových vodách a vyplavat z nich bude velmi složité. Ještě ale není všem dnům konec, bylo by však potřeba začít vítězit, nejlépe hned proti Sassuolu.

Dva bleskové góly Neapole potopily Pescaru

Neapol si doma poradila s Pescarou, která nebyla moc nebezpečná. Domácím pomohl zejména rychlý gól na začátku druhé půle, přičemž další na sebe nenechal dlouho čekat. Penalta Caprariho už jen korigovala pro Pescaru nepříznivý stav.

Pescara se pokusí o zázrak v Neapoli

Pescara cestuje pod Vesuv, aby se pokusila o zázrak. Je totiž jediným týmem v celé soutěži, který vyhrál jen jednou. A vzhledem k formě jeho oponenta není moc pravděpodobné, že by se celek trenéra Odda dočkal druhé výhry právě proti Sarriho partě.

Città di Palermo - Delfino Pescara 1:1

Palermo nedokázalo navázat na senzační výhru z Janova a doma pouze remizovalo s Pescarou 1:1, přestože dlouho vedlo. Sicilany poslal do vedení už v prvním poločase krásnou brankou Quaison, ale v nastavení fauloval González a penaltu bezpečně proměnil Biraghi.

Aquilani se bude znovu stěhovat, chystá odchod z Pescary

Alberto Aquilani se chystá znovu změnit dres. Již dvaatřicetiletý italský záložník se v dohledné době rozloučí s Pescarou, společně se svým agentem v tuto chvíli jedná o ukončení spolupráce...

Preview: Città di Palermo - Delfino Pescara

Palermo v minulém kole předvedlo nevídaný obrat a nyní bude chtít zisk tří bodů potvrdit. V ryze záchranářském souboji se na Renzo Barbera představí Pescara, které se vůbec nedaří.