Calcio Catania Itálie - Calcio Catania - Zprávy

Calcio Catania - AC Milán 1:1

Catania dokázala i napodruhé v letošní sezóně obrat milánské AC o body. A připsala si tak velice cenný bod v boji o záchranu. Milánští po nevýrazném výkonu znovu přenechávají čtvrtou pozici Fiorentině, ta má náskok dvou bodů.

Preview: Calcio Catania - AC Milán

Čtvrtý AC Milán zavítá na hřiště patnácté Catanie. Sicilský klub je pouze jeden bod od sestupu a proti Milánskému AC se pokusí přerušit již osmi zápasovou šňůru bez vítězství.

Empoli FC - Calcio Catania 2:0

FC Empoli brankami Giovinka a Budela porazilo Calcio Catania a v tabulce poskočilo na čtrnáctou příčku. Catania naopak klesla až za svého soupeře a je patnáctá. Navíc se Catania přiblížila k sestupovému pásmu na rozdíl pouhého jednoho bodu.

Preview: Empoli FC - Calcio Catania

Empoli má ideální šanci poskočit v tabulce. Pokud doma porazí Catanii, posune se před svého soupeře a může mu patřit čtrnáctá příčka.

ACF Fiorentina - Calcio Catania 2:1

Fiorentina po 23. kole utekla milánskému AC v boji o čtvrtou příčku na rozdíl třech bodů. Fialky doma porazily zásluhou Kuzmanoviče a Mutua fotbalisty Catanie 2:1. Sicilané, kteří čekají již sedm utkání na vítězství zůstávají na 14. pozici. O jedinou branku hostujících, se postaral v 60. minutě Juan Manuel Vargas.

Preview: ACF Fiorentina - Calcio Catania

Fiorentina hostí Catanii a bude se chtít vrátit na čtvrtou příčku před AC Milán. Viole se v sobotu vzdálila medailová třetí příčka, na níž ztrácí již devět bodů.

Calcio Catania - Inter Milán 0:2

Inter Milán pokračuje ve své suverénnosti a neporazitelnosti. Z Catanie si odváží tři body za vítězství 2:0 a jeho náskok na druhý AS Řím čítá stále osm bodů. O branky se postarali Esteban Cambiasso a David Suazo. Catania klesla o jedeno místo a je čtrnáctá.

Preview: Calcio Catania - Inter Milán

Obhájce titulu Inter Milán jede na Sicílii vyzvat Calcio Catania. Inter je stále na první pozici, avšak v posledních několika utkáních předvedl velmi nepřesvědčivé výkony. Catania je zatím na dvanáctém místě.

Los semifinále Coppa Italia

Finále Italského poháru může mít za několik měsíců stejné obsazení, jako v loňské sezoně, opět na sebe totiž mohou narazit Inter Milán a AS Řím.

FC Janov - Calcio Catania 2:1

Už dvanáctý gól Marca Borriella v této sezoně znamenal, že Janov v napínavém utkání urval všechny tři body. Domácí vedli už od 14. minuty, měli mnoho šancí na navýšení náskoku, ke své smůle si však v 59. minutě Cesare Bovo dal vlastní gól, ale vše pro domácí zachránil v 71. minutě z penalty právě Borriello.

Preview: FC Janov - Calcio Catania

Janov se opět pokusí naskočit na vítěznou vlnu, poté co v minulém kole poprvé po třech zápasech prohrál. Zabránit se mu v tom pokusí Catania, která na Janov v tabulce ztrácí pouhé dva body.

Calcio Catania - FC Parma 0:0

Parma uhrála v ne příliš záživném utkání na Catanii bod za bezbrankovou remízu. Oba soupeři tak zůstali na svém 15. respektive 12. místě. Nicméně Catania může ještě spadnout na příčku třináctou, v případě domácí výhry Livorna nad Juventusem.

Preview: Calcio Catania - FC Parma

Za Messinský průliv se vydají fotbalisté Parmy. Jejich cílem je Stadio Angelo Massimino v Catanii, kam jedou vyzvat místní klub Calcio Catania. Pro Parmu to bude velmi těžký zápas. Catania totiž doma jen tak neprohrává a před 14 dny se o tom přesvědčil i Juventus, který si odvezl pouhý bod po remíze 1:1.

AS Řím - Calcio Catania 2:0

AS Řím si doma poradil s Catanií i bez nemocného kapitána Francesca Tottiho. Stadio Olympico nejprve rozjásal Ludovic Giuly a pak v druhé půli z pokutového kopu Daniele De Rossi. A protože Juventus pouze remízoval doma se Sampdorií, tak se náskok AS nad turínským celkem navyšuje na pět bodů.

Preview: AS Řím - Calcio Catania

Na Olympijském stadionu v Římě svede domácí AS souboj s desátou Cataniou Calcio. AS je momentálně druhé a na Inter ztrácí stále sedm bodů. V týdnu předvedli svěřenci Luciana Spallettiho svou morální sílu a v italském poháru smetli FC Turín 4:0, čímž odčinili prohru 1:3 z prvního zápasu s Toro.