Calcio Catania Itálie - Calcio Catania - Zprávy

Preview: Citta di Palermo - Calcio Catania

Na stadionu Renza Barbery svedou bitvu dva celky, které v minulém kole překvapily. Domácí Palermo hostí Catanii Calcio. Sicilští fotbalisté v minulém kole zdolali Juventus Turín 3:2, fotbalisté Catanie zase šokovali Apeninský poloostrov výhrou 3:0 nad Neapolí.

Calcio Catania - Neapol SSC 3:0

Catania doma překvapivě přejela Neapol 3:0 a poskočila na 15. příčku, tři body od sestupového pásma. Pro Waltera Zengu, nového trenéra Catanie, to byl snový debut v Serii A. Neapol zůstává na svém desátém místě.

Preview: Calcio Catania - Neapol SSC

Sestupem ohrožené Calcio Catania přivítá na stadiónu Angelo Massimino desátý celek Serie A SSC Neapol. Neapol v posledních utkáních opět chytá formu a stále má naději si zahrát v poháru UEFA. Ve zbylých osmi utkáních však musí eliminovat devítibodovou ztrátu. Zato Catania bruslí na tenkém ledě. Od sestupu jí dělí pouhé dva body.

Calcio Catania - FC Turín 1:2

Turín porazil v důležitém záchránářském souboji Catanii Calcio, když se mu podařilo zvrátit nepříznivý stav. Domácí sice zásluhou Spinesiho již ve třetí minutě vedli, ale o dvě minuty později srovnal Diana a ve druhém poločase rozhodl Di Natale. Turíňané tak opět trochu poodskočili sestupovému pásmu, naopak Catania se mu přiblížila.

Preview: Calcio Catania - FC Turín

V Catanii diváci uvidí souboj týmů, které jsou zužovány záchranářskými pracemi. Domácí Catania Calcio totiž přivítá FC Turín. Catania je v současnosti na šestnácté pozici jen s dvoubodovým náskokem. Turínští jsou na tom o trošičku lépe. Jejich náskok je čtyřbodový.

Atalanta Bergamo - Calcio Catania 0:0

Calcio Catania dokázalo v Atalantě uhrát bezbrankovou remízu a připsat si tak velmi důležitý bod v boji o záchranu. Catanii zachránil brankář Ciro Polito, který ve 25. minutě chytil penaltu domácímu kanonýrovi Cristianu Donimu. Atalanta klesla o jednu příčku a je devátá, Rossazzurri zůstávají šestnáctí.

Preview: Atalanta Bergamo - Calcio Catania

Osmý celek tabulky, Atalanta, přivítá na Stadio Azzurri D’Italia v Bergamu šestnáctou Catanii Calcio. Domácí nemají bůhvíjakou formu, a tak se Gli Elefanti budou chtít zmocnit alespoň bodu. Hosté se totiž pohybují na tenkém ledě, pouhé dva body od sestupových vod a potřebují jakýkoliv bodový zisk.

Calcio Catania - AC Siena 0:0

Domácí Catania si připsala pouze bod za bezbrankovou remízu se Sienou a nadále tak zůstává ve špatné situaci. Siena zůstala i přes zisk jednoho bodu na třináctém místě tabulky a ani ona ještě nemá v boji o záchranu vyhráno.

Preview: Calcio Catania - AC Siena

Ve špatné formě hrající Catania Calcio přivítá na svém stadionu čtrnáctou Sienu. Oba celky hrají o záchranu, hosté ze Sieny mají před sestupovými vodami náskok šesti bodů, domácí Catania dokonce pouze dvou bodů..

Sampdoria Janov - Calcio Catania 3:1

Sampdoria Janov nedovolila proti Catanii žádné překvapení. Vítězstvím 3:1 se janovský tým dostal na šesté místo tabulky, které znamená Pohár UEFA. Sampdoria tak vystrnadila Udinese Calcio a má před ním náskok jednoho bodu.

Preview: Sampdoria Janov - Calcio Catania

Velice zajímavý duel uvidí diváci na stadionu Luigi Ferraris v Janově. Místní Sampdoria se střetne s Catanii Calcio, domácí bojují o pohárovou Evropu a proti týmu ze spod tabulky budou chtít naplno bodovat. Vylepšit si bodové manko potřebují také hosté, jelikož hrají o setrvání v nejvyšší soutěži i pro příští sezonu.

Calcio Catania - Cagliari Calcio 2:1

V záchranářském duelu porazila domácí Catania poslední Cagliari. Hosté v utkání vedli zásluhou Daniela Contiho, ovšem o třech bodech rozhodl velkolepý obrat z konce prvního a začátku druhého poločasu.

Preview: Calcio Catania - Cagliari Calcio

Diváci na stadionu Angela Massimina budou svědky souboje dvou týmů ze samotného konce tabulky. Domácí Catania Calcio totiž přivítá sardínské Cagliari Calcio. Domácí jsou osmnáctí, hosté dokonce poslední.

AS Livorno - Calcio Catania 1:0

AS Livorno dokázalo brankou Alessandra Diamantiho porazit svého přímého konkurenta v boji o záchranu, Calcio Catania. Livorno si polepšilo o tři místa a nyní je patnácté, zato Catania spadla na osmnácté, tedy sestupové, místo.

Preview: AS Livorno - Calcio Catania

Souboj dvou adeptů na sestup bude k vidění na stadiónu Armanda Picchiho v Livornu. Osmnácté AS Livorno přivítá v Toskánsku sedmnáctou Catanii. Domácí se nachází na poslední sestupové příčce a budou se tak chtít, na úkor právě Catanie, ze sestupových vod vymanit.